Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jednom prilikom je izjavio da ga je James pokrao ( sviranje gitare ) dok su bili zajedno u metalici, a kasnije i keri king ( koji mu nije ni do koljena ni u jednom pogledu ) dok mu je pomagao na prvim koncertima megadetha kad nije imao drugog gitaristu....

To je iz Get Thrashed! ako se dobro secam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi niste normalni. Kritikujete Dave-a najvecu legendu thrash metala. Hetfild i ostale kaubojcine mogu samo da mu sisaju resu. Pametniji je i obrazovaniji od njih hiljadu puta. Muzika koju je pravio u Megadeth-u je bila uvek bolja od Metlicine. To sto je on egoista ne znaci da je svaka njegova izjava pogresna i kada to izjavite pokazujete svoj debilizam. Necete vi njega da zenite pa da treba da vam odgovara kao osoba. Sta vas boli kurac kakav je on? Najbolji je i tacka. Jebeni Golden God!!! To sto je hteo da bude na listi ispred Hetonje i Kirkonje je razumljivo svakom normalnom coveku. Zar bi iko od vas zeleo da bude gori od jednog seljacine kauboja i jednog pederestog hommo-emmo  lika koji lakira nokte i nosi neku fensi odecu? Znam kako se Mustaine osecao i koliko mu je laknulo sto je ipak ocenjen kao bolji jer je ipak on drzao svoj klos fazon celu karijeru i za to svaka pohvala.

Edited by HEFEST
  • Upvote 6
  • Downvote 9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi niste normalni. Kritikujete Dave-a najvecu legendu thrash metala. Hetfild i ostale kaubojcine mogu samo da mu sisaju resu. Pametniji je i obrazovaniji od njih hiljadu puta. Muzika koju je pravio u Megadeth-u je bila uvek bolja od Metlicine. To sto je on egoista ne znaci da je svaka njegova izjava pogresna i kada to izjavite pokazujete svoj debilizam. Necete vi njega da zenite pa da treba da vam odgovara kao osoba. Sta vas boli kurac kakav je on? Najbolji je i tacka. Jebeni Golden God!!! To sto je hteo da bude na listi ispred Hetonje i Kirkonje je razumljivo svakom normalnom coveku. Zar bi iko od vas zeleo da bude gori od jednog seljacine kauboja i jednog pederestog hommo-emmo  lika koji lakira nokte i nosi neku fensi odecu? Znam kako se Mustaine osecao i koliko mu je laknulo sto je ipak ocenjen kao bolji jer je ipak on drzao svoj klos fazon celu karijeru i za to svaka pohvala.

 

On da nije obsessive–compulsive najgori egoista on se ne bi ni zamlacivao tim pitanjima da se meri, po tebi, sa seljacinama nego bi svirao i radio ko covek i ne bi svakim intervjuom ponavljao kako je jadan izbacen, jadan mogao da umre, jadan uvek bolje svirao od hemeta! jesi jebote i cuti nemoj vise da smaras sa time!

I o kakvom to klos fazonu pricas?

Edited by Ozziris

Share this post


Link to post
Share on other sites

On da nije obsessive–compulsive najgori egoista on se ne bi ni zamlacivao tim pitanjima da se meri, po tebi, sa seljacinama nego bi svirao i radio ko covek i ne bi svakim intervjuom ponavljao kako je jadan izbacen, jadan mogao da umre, jadan uvek bolje svirao od hemeta! jesi jebote i cuti nemoj vise da smaras sa time!

I o kakvom to klos fazonu pricas?

 

Jesi li ti bio u njegovoj kozi i nisi leba imao da jedes dok su oni svirali njegove stvari i mlatili pare. Takve se stvari ne zaboravljaju pa makar proslo sto zivota. Stvar je da je i Hetfild obsessive–compulsive manijak i hteo je da bude vodja benda, a pored Mustejna to ne moze pa ga je na najgori moguci nacin izjebao. To kakav je Hetfild zakljuci po tome sta je radio Njustedu pa je ovaj zbog toga morao da ode iz Metlice. Razmisli malo pre nego sto pocnes da pametujes.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema ovo tvoje veze sa zivotom, samo si rezigniran na Dave-a iz nekog samo tebi poznatog razloga. Vidi na trash forumu - tri najvece teme su Metallica, Megadeth i Slayer. Jedino sto veze 3 najvece stvari u trashu je Dave.

 

Trash? Da, tu je Dave glavni. :) Najjednostavnije receno, on je attention whore. Nekada davno mi je cak i bio ok, ali mi se vremenom ogadio. I, cak, vi ste ti koji niste objektivni ovde jer ste vi njegovi fanovi (ti si cak i nick uzeo po njegovoj pesmi) dok mene naprosto zabole za njega, Megadeth je jedan od 1000 bendova na ovom svetu za koje me iskreno boli pendrek ali jednostavno mi se gadi kada vidim da ovako sere okolo a ovo vredjanje svakoga kome se ne svidja njegov najnoviji isprdak me je narocito iznerviralo.

 

edit: Znas li ti uopste sta znaci rec "rezigniran"? :)

Edited by Talvi
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo ovo http://www.popboks.com/tekst.php?ID=7634

 

 

Drugo, jebiga, ja sam slušao Megadeth od malih nogu i sentimentalno sam vezan za ovaj bend, ali me boli patka da ga zbog te sentimentalnosti uzdižem u nebesa čak i kada Dave i ekipa snimaju govno od muzike. A snimaju i to već jako dugo. Svi ovi kojima se ne sviđa pljuvanje Megadetha na temi o Megadeth-u, mogu da odjebu ne samo sa teme već i sa foruma, jer ne kapiraju poentu foruma. Forum nije mesto gde se iznose samo pozitivni stavovi i pohvale, već i negativna mišljenja i kritike.

Što se tiče Endgame-a, već sam ranije rekao ponešto o tome, ali sam u međuvremenu još slušao album i utisak se nije promenio. Endgame je najbolji od loših Megadeth albuma, a sa onim kvalitetnim delom opusa uopšte neću da ga poredim jer bi bilo krajnje neukusno. Momci su samo pokušali da iskopiraju Rust in Peace, provuku ga kroz milion filtera, nabudže mu produkciju, ispoliraju ga i misle-to je to. Sorry, but it's not enough for me.

Edited by Sha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo ovo http://www.popboks.c...kst.php?ID=7634

Drugo, jebiga, ja sam slušao Megadeth od malih nogu i sentimentalno sam vezan za ovaj bend, ali me boli patka da ga zbog te sentimentalnosti uzdižem u nebesa čak i kada Dave i ekipa snimaju govno od muzike

 

Upravo to, slazem se i za stav o forumu i za album koji uopste ne prilici takvoj velicini kao sto je Megadeth. Stim sto mislim da je od losih Megadeth albuma najbolji The World Needs A Hero. O tome treba diskutovati. Ali me mnogo nervira kad neko pljuje po svemu sto je Megadeth ostavio iza sebe zbog poslednjih losih albuma (a Megadeth je na zalost upao u seriju), ili jos gore zbog nekih izjava Dave-a koje uopste nemaju veze ni sa Megadeth-om ni sa novim albumom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...