Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Teram sebe da odslusam ceo album bez shufflea i bez preskakanja. Stigao sam do pocetka 6. pesme i do sada sam zapazio samo 1 zanimljivu solazu i nista vise. Pocetak 6. pesme - Never Dead ponesto obecava, ali se cini da se ovo stvarno biti najprazniji Megadeth album do sada :frown:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam jos slusao album, niti cu skoro, ne zuri mi se i jos se oporavljam od Lulua, ali bre koja je to lopovska fora da se neke demo pesme, koje su turali na relativno skorasnja rezdanja kao bonus pesme, sada stavljaju kao regularne pesme na album? Lack of ideas ili sta?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije baš toliko prazan album, koliko sam mislio da će biti ali definitivno nije u rangu sa Endgameom...

Izvlače ga zarazne pesme kao što su: Deadly Nightshade, Millennium Of The Blind, New World Order (tačno se vidi da je pesme iz prošlog veka, ujedno i najbolja na albumu), Never Dead i Whose Life...

Malo sam preterao kada sam rekao da će biti loš album, no nije ni sjajan ali slušljiv jeste. Solaže su sranje, osim u pesmi New World Order i par "prošlovekovnih". Tačno se vidi brljotine Broderika - bez inspiracije ali šta da se radi...

Ocena na prvo slušanje je 5 od mogućih 10...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo dogurah do kraja. Izdvojile su mi se "Black Swan", koja ima smisla, zatim ova polsednja naslovna budalada "13" koja je klise al moze da se slusa, i vec pomenuta "Never Dead". 3 pesme od 13, malo je to. Ipak, to je utisak prvog slusanja. Drugog najverovatnije nece ni biti, pa je to sve od mene sto se ovog albuma tice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocetak pablik enemi tu i tamo,huz lajf iz dis enivej kao najbolja,nju vorld ordr ima kul rif na pocetku,koji se odma oseti da nije sada smisljen,black swan isto ima prepoznatljivi pocetak i to je sve.Ostalo tesko sranje.Dosadan i monoton,na silu snimljen cisto da bi bio snimljen.delete odma

Onaj Lulu,onakav kakav je,iako je kolaboracija sa matorim frikom i eksperiment,10 puta je zanimljiviji.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smesno je poredjivati ono govno zvano Lulu sa ovim albumom.

 

Rekao bih da je Thirteen na nivou svih albuma posle Riska, ima par super catchy pesama, par sa ultra glupim tekstovima i par nekih pokusaja thrasha. Najbolja pesma Public Enemy No. 1. Sudden Death je ubedljivo najgora na albumu. Whose Life, Never Dead, Black Swan, Millenium Of The Blind i 13 su takodje kul pesme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...