Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@ Sale 83

 

Eto vidis, to je jedno cisto nerazmisljanje i nepovezivanje stvari.

 

Ono sto ja smatram idiotizmom je poredjenje dve stvari koji apsolutno ne pripadaju istom domenu i nema apsolutno nikakvog smisla, jer je prosto nemoguce napraviti bilo kakvu paralelu.

 

Ali ono sto ti smatras idiotizmom je moj muzicki ukus. Nije bitno sto je to moj ukus ili ne znam ni ja ciji, prosto mora se prihvatiti cinjenica da su ukusi razliciti od osobe do osobe i da je samo ubedjivanje drugog da je tvoj muzicki ukus bolji do njegovog je takodje apsurd, jer ne mozes dokazati da si u pravu, kao sto ni ta druga osoba to ne moze reci za sebe. Konkretno, meni se dopada album, tebi ne. To je sasvim OK i mogli bismo da stupimo u neku diskusiju ali NIKAKO da pokusamo da nametnemo svoje misljenje onom drugom, u tome je poenta.

 

Pozdrav!

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svi znamo da je ovo dejv sklepao na brzinu da bi se sto pre ratosiljao ugovora sa roadrunnerom, pitanje je sta ce dalje biti posle turneje, msm da je zreo za penziju, solaze su mu uzas, mozda ledjima okrenuti vik upravo to simbolizuje? :D slusa se album pa cu preneti utiske ovde..

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svi znamo da je ovo dejv sklepao na brzinu da bi se sto pre ratosiljao ugovora sa roadrunnerom, pitanje je sta ce dalje biti posle turneje, msm da je zreo za penziju, solaze su mu uzas, mozda ledjima okrenuti vik upravo to simbolizuje? :D slusa se album pa cu preneti utiske ovde..

Moze u penziju, ali prvo koncert u Beogradu :mrgreen: U stvari, ne mora u Beogradu, ali negde u blizini i da nije tokom rokova :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa svi znamo da je ovo dejv sklepao na brzinu da bi se sto pre ratosiljao ugovora sa roadrunnerom

 

To je i meni palo na pamet. Fin je album za sada, mada mislim da je moglo i bez mileniuma, ordera i swana

 

Argumentuj.

 

 

Mrzi me. Ustvari, kul si, samo si i dalje pod lulu uticajem :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moze u penziju, ali prvo koncert u Beogradu :mrgreen: U stvari, ne mora u Beogradu, ali negde u blizini i da nije tokom rokova :mrgreen:

 

Meni je i dalje njihov koncert u BG-u jedan od najjacih koje sam gledao. Metalika za dve klase ispod.

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni evo poslije dosta slusanja je album onako, nije los, mada sam ocekivao vise, mnogo vise, ne znam zasto, mislio sam da bi ovaj album trebao biti jos bolji od Endgejma (koji je odlican i duplo bolji od ovog), nekako sam navikao od World Needs... pa na ovamo je svaki novi album bio bolji od prethodnog pa sam mislio da ce i ovaj, plus imali su Rust in Peace turneju godinu dana (mislio sam da ce na probama izletiti nekih mocnih rifova), vratio se Elefson, svirali su masu big 4 koncerata, mislio sam proradice inspiracija, bice tu dobrih rifova, muzike, pjesama... a ono nista posebno, izbacili su album nekako na silu, na brzinu... ima tu dobrih pjesama, rifova, refrena, ali nista upecatljivo sve nekako blijedo na slican fazon, nema onih pjesama i djelova koje odmah poslije prvog slusanja pozelis odmah da vratis da ponovo cujes. Ako je ista bas dobro na albumu to je zvuk, produkcija mi se bas svidja. Pa tu su i ove stare ponovo odsvirane pjesme koje po mom skromnom misljenju nije trebalo dirati, plus sadn det isto stara, pa na to dodaj ove dvije tri koje su se vec pojavile... mislim ono slusas album svaka druga treca pjesma ti je nepoznata, nekako cudno, kvari utisak... ali slusat ce se jos.

 

Deadly Nightshade - odlicna pjesma, najbolja ubjedljivo

 

Whose Life (Is It Anyways_)

 

Never Dead

 

Public Enemy No. 1

 

13 - dobre pjesme, iznad prosjeka

 

ostalo prosjek ili ispod prosjeka... jos bih izdvojio Guns, Drugs, & Money kao apsolutno smece od pjesme i textualno i muzicki.

 

 

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se definitivno sa Batom, pesma je bas kul. Iskreno kao sto sam vec rekao, solidan album, ocekivao sam vise, ali ok, slusljivo je. Meni We the people ima bas do jaja refren, zarazno skroz. I potpuno se slazem sa Megafanom sto se tice pesme Guns, drugs and money, nekako je debilna iskreno.

 

 

Edited by MegaDave90

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...