Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Otkako su ponovo poceli da sviraju meni su albumi ovako poredjani:

 

Endgame

United Abominations

The System Has Failed

Super Collider

Thirteen

 

Znaci ova dva kako je Ellefson dosao su dosta losija od ovih bez njega, cinjenica, mada nemam nista protiv njega, naprotiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad krene da peva Kingmaker, meni u glavi Children of the grave.

Off the Edge mi je dobra, mozda i Build for war, svidja mi se i Dance in the rain, Forget to remember slusljiva komercijala, Don't turn your back moze da prodje i odlicne su solaze na njoj....

 

Da, bolji od prethodnog albuma, ali nisam nesto ni preterano odusevljen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jos jedan album Megadetha u nizu koji je samo prosao kroz mene. Retko koja stvar mi se dopala na prvo slusanje. Ne mogu reci da sam razocaran jer nisam u startu nista ni ocekivao. Jos od doba United Abominations sam se uvek izlozio kad god bi trebalo da izbace novi album i svaki put razocaranje. Dosadni, bezidejni albumi. Refreni na silu, solaze izdrkavanje najobicnije, strofe uglavnom mid-tempo. Endgame mi je za nijansu bolji od ostalih, pravi thrash metal.

 

Sve sto se moze reci za poslednja 4, ne moze i za System. To mi je prvi album Megadetha koji sam slusao, otprilike u vreme kad je i izasao. Ima svega pomalo, veoma zanimljiv i ima bar 4-5 stvari na koje sam se izlozio na prvo slusanje. Melodije, svezi refreni, solaze, brzo, sporo... 2009. sam u Firenci nabasao na original disk, i kupio bez razmisljanja, 11e. Sva mastovitost poslednja 4 albuma kad se sabere i potom kubira, ne moze stati u prve 3 pesme sa TSHFa. Prosto obozavam taj album.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest HEFEST

Znao sam da ce na kraju neko skroz da usere. Rust in peace je ultimativni metal album koji se nikada nece moci porediti sa Sistemom ma koliko neko to zeleo. Sistem je nako ok albumcic i svakako bolji od svega posle njega. Cryptic Writings je duplo bolji od njega da se ne lazemo.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Sve sto se moze reci za poslednja 4, ne moze i za System. To mi je prvi album Megadetha koji sam slusao, otprilike u vreme kad je i izasao. Ima svega pomalo, veoma zanimljiv i ima bar 4-5 stvari na koje sam se izlozio na prvo slusanje. Melodije, svezi refreni, solaze, brzo, sporo... 2009. sam u Firenci nabasao na original disk, i kupio bez razmisljanja, 11e. Sva mastovitost poslednja 4 albuma kad se sabere i potom kubira, ne moze stati u prve 3 pesme sa TSHFa. Prosto obozavam taj album.

 

Jeste System ubjedljivo najbolji njihov album od 2000. naovamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

valjda mu dosadno kuci :)

moguce, deca porasla ,sa zenom se razveo ,po celom svetu metalki ko je bi sa mastejnom ovo ono...secam se onog kadra iz big 4 dvd ,kad izlazi iz kola ,i neke silne plavuse oko njega ,khm khm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prosečan album, ni blizu prethodna dva. Ima par eksperimentalnih, zanimljivih momenata, ali ipak nije to to. Nema nijedne pesme ubice tipa 44 Minutes, Black Swan, The Hardest Part of Letting Go, Sudden Death, 13... Ako ništa drugo, ne moram da kupujem original.

 

Znam Bato koliko si hvalio 13 dok smo svi pljuvali po njemu. Evo, kad ti kažeš da je novi loš, neću da ga preslušam čak ni iz velikog poštovanja prema bendu.

Edited by solicitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...