Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koji vam se koncerti od Megadjeda svidžaju, meni su dosta dobri Blood in the Water i RIP, ali mi je ubedljivo najbolji njihov koncert Live in London1992.(bend nikad jače nije zvučao, malo mi Dejvov glas tu onako...), imam i Live in Phoenix Arizona(1998) na VHS-u, on je takodje odličan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Kika jednostavno zato sto nije ispostovao NI JEDNU Martijevu solazu, svaku je izmenio. I to je uprostio, jer ne moze da pomera ruku brzo kao Marti. Slicno je radio i Pitreli, ali neke manje slozene Martijeve solaze je dodavao nesto svoje. A Kiko i ove lake solaze degradira i uprosti. Generalno, iz onog prvog koncerta ja sam Kikom bas nezadovoljan. Drugi nisam jos pogledao. Broderik je tata za ovog Kika!

 

A Adlera otprilike boli dupe, nece da se trudi nema ugovor, lupa ko matrica, gora matrica nego Drover sto je bio. Kreativnost nula u novoj pesmi. Evo ti klipova pa uporedi Gara i njega, posto je po formi pesma ista kao black friday.

Poslusaj Gara na 5:20 pa do kraja i Adlera na 3:20 pa do kraja. Nikako Adler ne moze da bude zamena za Menzu na primer, za Drovera mozda i to mu je maksimum.

 

 

 

 

Jos da dodam, posto nema odgovora na moj post na Martijevoj temi: Marti Fridmen se od pre nekoliko nedelja vratio na Dzeksona. Mislim da je proslo 10 ili 15 godina kad sam video Martija i Dzekson. Mozda to i znaci nesto, ko zna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

jer ne moze da pomera ruku brzo kao Marti

Jebote :haha:

 

 

Kiko nije neki anonimus, nego visoka klasa kao Marti. Boli njega tuks da se cima i skida notu po notu. Ko neće, ne mora da sluša/gleda.

 

Apropo Martija, on svira ono što mu ubace u ruke. Alavi Dejv je tu kočio stvar, ali što se mene tiče i bolje je tako.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Kiko nije neki anonimus, nego visoka klasa kao Marti. Boli njega tuks da se cima i skida notu po notu. Ko neće, ne mora da sluša/gleda.

 

 

Pa ja ga i stavljam u istu ravan ali fakat je da mu je leva ruka ultra staticna. Da volim da slusam obogaljene solaze, ne bih imao nista ni protiv Glena Drovera. Bas je i problem sto je on klasa, a ne moze ni jednu solazu da odradi kako treba. A to ako njega boli tuks da svira notu po notu se zove FUSARENJE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja ga i stavljam u istu ravan ali fakat je da mu je leva ruka ultra staticna. Da volim da slusam obogaljene solaze, ne bih imao nista ni protiv Glena Drovera. Bas je i problem sto je on klasa, a ne moze ni jednu solazu da odradi kako treba. A to ako njega boli tuks da svira notu po notu se zove FUSARENJE

 

Brate lupaš, nadrealno. Čovek je, što se tehničke strane tiče, došao do plafona. Fizički deo sviranja je lako merljiv, a na oko tj. uho je jasan ljudima koji su malo duže držali gitaru u rukama. To što ne želi da svira kao Marti je njegova stvar, a ako dođe do toga da musavi gubi publiku i da gomila klinaca ne želi da dolazi na koncerte, možda mu se promeni politika.

 

 

Poland, Marti i Kiko su top. Možda može da se umuva i Pitreli. Ostali su druga liga. Kiko ovom prethodnom može slobodno da kaže "domo arigato mr. roboto" što mu je uletela gaža. Batalio sam ih odavno, ali ko zna, možda naprave pristojan album. Više od pristojnog ni ne očekujem.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate lupaš, nadrealno. Čovek je, što se tehničke strane tiče, došao do plafona. Fizički deo sviranja je lako merljiv, a na oko tj. uho je jasan ljudima koji su malo duže držali gitaru u rukama. To što ne želi da svira kao Marti je njegova stvar, a ako dođe do toga da musavi gubi publiku i da gomila klinaca ne želi da dolazi na koncerte, možda mu se promeni politika.

 

 

Poland, Marti i Kiko su top. Možda može da se umuva i Pitreli. Ostali su druga liga. Kiko ovom prethodnom može slobodno da kaže "domo arigato mr. roboto" što mu je uletela gaža. Batalio sam ih odavno, ali ko zna, možda naprave pristojan album. Više od pristojnog ni ne očekujem.

 

Brate, kao prvo uopste ne lupam, slazem se s tobom svaku jebenu rec sto si napisao, jedino sto bih u top svrstao i robota, meni su njegove pojedine solaze bile vrhunske. Jedino sto ja kazem da mi se na uho ne dopadaju solaze uzivo jer mi zvuce okrnjeno. A znam i da nisam jedini. Prema tome, Dejv ce sigurno gubiti publiku. Ako se izuzme da je Kiko zvezda, mislim da ima gomila nadarenih klinaca koji bi bolje zvucali tamo. A Kiko je genijalac, neverovatan je, ali na njegovim solo albumiima. U angri mi i ne lezi nesto. Video sam da je bio i u jos neka dva benda, tu ne znam kakav je. U novoj pesmi je vrhunski odsvirao. Jedino znam da bih se smorio kad bi bio na koncertu a on skracuje solaze, i to samo tudje a svoje svira u notu.

 

P.S. wtf is "domo arigato"????

Edited by rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broderik zna da svira ali džabe mu kada je operisan od osećaja. Zato će uvek biti druga liga. Domo arigato znači hvala, sa sve ITF referencom.

 

 

Dejvu je matematika isključivo finansijska i tu nema pardona niti išta možeš da očekuješ. Ja bih lično voleo da vidim jednu svirku sa Martijem i Menzom, pošto sam se igrao u pesku kada su žarili i palili. Ali verovatnoća za to je minimalna. Ako bude bude, ako ne, ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Broderik možda malo deluje "robo", ali jbg. bolje da čovek zna da odsvira perfektno solažu, nego da ima samo "stage-presence" a da maši naveliko(primer Locicera na turneji Deatha- čovek mlati glavom nenormalno, skače, urla - a ne ume nijednu solažu pošteno da odsvira).

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Zabavnije od Maiden teme. :haha:

 

Za to bi već morali još malo da se potrude

 

 

Dobri komentari

 

Sphereal

James Hetfield is a gentleman in comparison to Dave Mustaine.

 

 

 

Sm ramgator

i love how it takes like 10 seconds for dave to turn the feed off

 

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...