Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

O ho, prijatno iznenađenje, pa Mastejn nikada zajebanije nije zvučao.

Briše crni patos poslednjim Leprosuom, a i onima pre njega. Moćan album, u muzičkom smislu najbolji još od Systema, a i taj album dobrano šije. U liričkom je, naravno, pravi Megadeth. 10/10. Topla preporuka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Par zapazanja:

 

- Od System-a naibolji album (mada, nie losii Engame od njega, tu su nedje)

 

- Produkcia zakiva...konacno zvuce kao da imau muda

 

- Adler jos ednom pokazao sta znaci bubnjar koi se ne proserava, nego svira kako Boza zapoveda...nista preterano zaebano, a sve na svom mestu i nosi ekipu kao pravi pit bul, zadnji vezni...doneo potrebnog rednek gruva i panca...nemoite uopste da zalite za nekim tamo narodnim kuhinjama, za palicama i fut bordovima pravi coek

 

- Kiko, brazilski Oskar isto pun pogodak

 

- Prve tri i po pesme i poslednje dve me bas oduvale...mada, nekako delue kao da su se na pocetku bas ispucali, posle mi opada interesovanje (doduse tek e edno slusanje palo)...ali su finisirali sa stilom

 

- Duzina pesama taman kako treba...judgeing by my notebook toe uvek veliki plus...samo koncizno in corpore (mala digresia - nadam se da ce se Dzeims Hetfild opametiti, sto se toga tice...ne da ga tamo neki Musavi skolue)

Edited by KazimKazim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preslusao sam tri puta. Deluje mi sasvim pristojno zasad. Ne mogu da krijem i to da sam ocekivao vise zbog citavog ovog hajpa oko novog albuma, nove postave i to. Narocito nakon sto je izasla pesma Fatal Illusion, koja predstavlja sve ono sto Megadeth cini dobrim - haoticna pesma, bez ikakvog reda, sa mocnim rifovima i dobrim bas linijama. Pravi Megadeth. Nazalost, ta pesma je jedina koja je u tom fazonu.

 

Produkcija fenomenalna, nikad ovako dobro nisu zvucali.

 

Bubnjevi odlicni, Adler ko Adler, dobro se uklopio. Konacno bend ima bubnjara.

 

Ovaj mali novi svira dobro. Mnogo prirodnije zvuci od Broderika.

 

Ellefson i Mustaine klasika. Cak je i vokal podnosljiv.

 

Konacna ocena sledi kad cujem i preostale 4 pesme koje nisu izasle, ali mi deluje kao da ce biti neka 7 od 10. Tu negde po kvalitetu sa Endgame, ali ni milimetar dalje od toga. Ni blizu TSHFa na primer.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onako na prvo slušanje, sasvim dobar album, čak bi rekao odličan, slažem se produkcija je vrhunska, baš moćno zvuče, Kiko odradio dobar posao, Adler na visokom nivou, možda baš zbog njega mi na momente svirka malko vuče na Panteru(što ne može biti minus, nikako), čak ima jedan rif na The threat is Real koji baš mnogo liči na New Level. Album je daleko bolji od predhodna dva, rekao bi da je u rangu sa Endgameom, koji mi se baš svidja, mada je i on imao nekih kljakaviih momenata, sve u svemu videćemo još će se slušati, za sada su mi najbolje numere The Threat, Dystopia, Fatal Illusion, Bullet to the Brain i Post American World - dakle uglavnom prva polovina albuma(rastura), druga polovina nešto slabija za sada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rekoh ja da će se stvari malo izokrenuti u odnosu na 80-te, Megadeth, pa čak i Anthrax imaju bolje albume od Slayera!

 

Videćemo šta ima da ponudi onaj, nekada daaaaavno najbolji bend od velike četvorke, mada sve nešto sumnjam da ću ga se naslušati :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...