Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma bre...bash me interesuje kako pripoveda i kritikuje...pogotovo na ovoj temi... biggrin.gif Mrzi me da trazim po forumu neke postove... icon_razz.gif E...Mustaine...sta mislis o tome da sviramo Rattlehead¿ icon_confused.gif Ono..shatro...nama naslovna pesma?

ma mnogo je staro! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

A da je Tornado zajeban, jeste! Ima dosta zajebanih delova u solazi i tako... samo sada cekam da dodje "Black Sunray//Delikvent" i da me skroz demantuje mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

 

poz ! pivopije.gifmusik19.gif

Taj film nesh gledati.Chovek preshao na Metalserbia.com

 

Birajte bolje,birajte MS.

 

pivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmmm...pa ja sam vise dob...DVESTA PEDESET HILJADA za ONO!? icon_smile.gif

 

Citao sam negde sredinom 90-ih da je Mastejn vlasnik nekog preduzeca koje se bavi prodajom/proizvodnjom ski/snowboard opreme ako se ne varam; tada je to naveo jer su ga pitali zasto Megadeth vec neko vreme ne svira po stadionima, vec samo prave male svirke (za njih). Ko zna sta jos on poseduje...Uglavnom ja se uopste ne brinem za Dejvovu finansijsku situaciju icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovdje je rock/metal prilicno profitabilna stvar..

a istina je da dave ima par preduzeca, jer je vlasnik diplome menadzera na univerzitetu u feniksu (gdje inace i zivi), pa siri covjek biznis. takodje je i vlasnik crnog pojasa u karateu! icon_razz.gificon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma ovdje je rock/metal prilicno profitabilna stvar..

a istina je da dave ima par preduzeca, jer je vlasnik diplome menadzera na univerzitetu u feniksu (gdje inace i zivi), pa siri covjek biznis. takodje je i vlasnik crnog pojasa u karateu! icon_razz.gificon_da.gif

ima on i neku firmu koja izradjuje choppere, sa ortakom je drzi! icon_da.gif

 

a ima i valjda crni pojas u dzudou!

ne bih se ja kazio sa njim! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

I vlasnik mnogo dobre cerke.

mislim da ima 3 sina i jednu cerku.. citala sam negdje izjavu da ce imati djece koliko mu zena mogne roditi.. do sada 4. nije los rezultat.

 

btw, zena mu izgleda nikad bolje.. i ellefsonova je ok, ali daveova je (zove se pamela) za desetku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pastuv... icon_cool.gif Al' Electra i kako mu se zove sin...Justice? bash je hteo deci da digne samopouzdanje... icon_smile.gif kako mu se zovu ostala deca? Opet grcka mitologija i sl.? icon_da.gif A zena mu je MMMMmmmmmmmMMMMM...nije ni cudo sto imaju 4 komada,stvarno. laugh.gif

E...sta mislite o Youthanasiji?Albumu,hocu reci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko ja znam Dejv ima samo njih dvoje...

Youthanasia je odlican album, po meni ubedljivo najbolji zvuk...mada recimo ne volim Elysian Fields, ali GENIJALAN album!!!

e brate to ti je odma minus kod mene, sto ne volish Elysian Fields icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

no salu na stranu, zvuk je najbolji i to je pravi mega zvuk! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam,meni je to izgleda njihov omiljeni album... biggrin.gif A za Elysian Fields...jebi ga...meni je odlicna...jedino mi nisu bas nesto omiljene black curtains i blood of heroes...ostalo... icon_twisted.gif Glas mu odskace od drugih albuma,koliko ja cujem...sto ga cini jos ZAJEBATIJIM...glas mu zvuci kao "prokisao",najozbiljnije... icon_razz.gif ma bre...Feeeeeeeeenomenalno!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mustaine sorry za Elysian icon_smile.gif

Ali kako ne volite Black Curtains -> ta pesma je TOLIKO teska da ti nije dobro kad je slusas. Ne znam sto je nikad ne sviraju uzivo. Inace, uvek sam zamisljao kako bi Rust zvucao da ima takav zvuk aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa icon_smile.gif

dobar je ceo album! icon_da.gif

i zvuk je najmocniji tu! icon_da.gif

a rast sa zvukom jutanazije bi bio strasan, samo sto je rast mnogo brzi pa bi malo i teze bilo snimiti neke pesme sa zvukom sa jutanazije ali dobro.... ako je neko razumeo.... rast je pravi thrash, a jutanazija je nesto drugacije, nesto divlje! icon_smile.gif

 

poz! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...