Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Blondie ko te je banovao?...ako je iz BG mozda bih mogao da ga posetim sa Bisenijom (moja voljena Baseball palica icon_smile.gif )...ionako mi se nesto mnogo lome glave u zadnje vreme...

Ivan_Creed

 

imas na temi MODERATORIMA, na obavjestenja i prijedlozi, posljednje dvije strane.

 

 

podravi Bisu! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ionako mi se nesto mnogo lome glave u zadnje vreme...

'ces da zoves i mene da odradim i ja jednu,ne tvojom bisenijom,ali nacice se vec neka batina? icon_razz.gificon_smile.gifpivopije.gif

blondie...nemoj nista da se brines,sredicemo mi to na fin nacin... mhihi.gifmhihi.gif

a ako ne moze na fin....tu je uvek... violent.gif

nasilje no.gifno.gif...

Edited by Vick-Tim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam sa tom pesmom pocheo da slusham Megadeth icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Dodushe pre toga Psychotron..

 

 

Najgora? Use The Man mozda..

Jesi lud? Use the man ni u jednom slucaju nije losa pjesma...

A koja je najlosija, tesko je izabrati - mada Moto psycho je sigurno u najuzem krugu

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako serete

tacno tako...

 

Youthanasia najgora stvar?!?!..dobro..necu nista da kazem,ukusi su ...kakvi god da su... icon_uhoh.gif

da,i meni je Risk malo..van Megadeth fazona,al' i promena je dobra,sto da ne..ima kome se i to svidja...meni je jedino Crush 'em gotivna sa tog albuma...ostalo...pa ne znam,nije mi nesto privuklo paznju...

za Moto Psycho sam i ja govorio kako je nevidjeno sranje,pogotovo refren...al' uvodni rif mi je odlican...sad mi refren ni ne smeta..."a i na putovanja ga nosim"

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisu nam isti ukusi... svakako! icon_da.gif

 

High speed.... najjaca pesma.... bash zbog tog ultra brzog rifa....

Jutanazija.... super pesma, mnogo teska....

 

Risk, fenomenalan album, ali nije Megadeth... ima mnogo dobrih stvari na njemu...

 

Moto Psyho... odlican riff, pesma onako, smara kraj... icon_smile.gif

 

Gledao sam spot, i od onda kada sam ga prvi put pogledao, zovem Dejva... Maneken Mustaine! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

i cera ce mu biti dobra pitchka kada odraste! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih se slozio nikako...uvek postoji nesto sto uvek moze da se slusa a sa druge strane nesto sto ne moze nikada...sta s' ti u horoskopu majke ti? icon_smile.gif

seres marty.

 

ja sam juce u autu u dva i po sata voznje slusala samo cecu i to sam jedva i to umolila, posto su me ubili s nekim drugim narodnjakom. pa kad moze ceca, a sto ne bi mogao megadeth? icon_da.gificon_smile.gificon_razz.gif

 

SKORPIJA ,a sto pitas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...