Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ako su ti pjesme poput Ashes in Your Mouth, Reckoning Day, The Disintegrators, She -Wolf, Disconnet, Return to Hangar... radio-friendly sa polu-pop vokalima, tebi treba ozbiljna pomoć.

pocev do kauntdauna je tako....naravno da nije takva bukvalno svaka pesma, poslusaj celu jutanaziju i obrati paznju na vokale posebno na refrene, dobri su, al' vrlo pevljivi i komercijalni, nije to lose da opet netso ne skapiras pogresno, samo je poenta da je slusljivo i radio-friendly....

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ti opet kazem...seresh u prazno

 

Death Metal - Da li neki od ovih bendova imaju iste teme: Cannibal Corpse, Death, Dark Tranquillity, Atheist, Bolt Thrower? (samo jedan primer)

 

 

za P&P vazi isto. Imash Rhapsody koji peva o Ratnicima i Zmajevima, imash Gamma Ray koji peva o Svemiru, Falconer ugalvnom ima neke istroijske teme, Helloween o bukvalno svemu itd...s druge strane Prog. tekstovi su uglavnom veoma dobri i kompleksni kolko i sama mjuza, i isto ne mozesh reci da Dream Theater, Symphony X, Ayreon, Evergrey...pevaju o slichnim stvarima.

 

Period.

Hihihih,nervira se icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam tek skoro provalio da postoji spot za Foreclosure. a Of Mice And Men mi se ne svidja bas

forclosure sam gledao medju prvima...

 

ali najjaci deo je kada pocinje martyjeva solaza u toj pesmi, tada je panoramski prikaz nekog kanjona u spotu, koliko je dobro izreziran spot, bruka.... znaci tja deo ostavlja bez daha... mora se videti da bi ti bilo jasno... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel postoji spot za Hangar 18

hangar je najdobar... svi imaju sociva i izgledaju prilicno cudno... i pojavljuju se neke zivuljke sa drugih planeta i mnogo su cudne i tako... i megadeth bash mocno tu izgleda i tako...

Share this post


Link to post
Share on other sites

aj bacite neki link za skidanje njihovih spotova, ja imam samo foreclosure of a dream, hangar 18, sypmhony of destruction i train of consequences...

ma i mene linkovi zanimaju, posto skidam sa dc++ a tamo ima mnogo cobana koji ti ne daju da skinesh, samo se iskljuce i mozes da ga duvas...

icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

То име јврх што се спотова тиче. Остале комотно можеш и да не гледаш. Овај има убедљиво најбољу радњу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

hehe koji sam pajdoman...

ko prizna pola mu se prashta!!!! icon_wink.gif

 

ja imam 15 megadeth spotova a ukupno imam 62 spota!!!! 233.gif nije ono da se hvalim nego jednostavno nisam znao shta da radim!!!! icon_razz.gif

 

ako nekog interesuje koji su megadeth spotovi evo:

 

a secret place

 

a tout le monde

 

anarhija in uk

 

breadline

 

krash em

 

forkouzr of drim

 

go to hell(LIVE)

 

hangar18

 

in my darkest hour

 

moto psajho

 

pis sels

 

symfoniju

 

trejn of konsqvensis

 

trust

 

wake up dead

 

 

 

 

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif a imam i LIVE IN ITALY od megadeth!!!!!! icon_mrgreen.gif sad neznam zashto sam sve to reko ali shkodi! a cim shkodi znaci ja smaram!!! evotigana.gifevotigana.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ko prizna pola mu se prashta!!!! icon_wink.gif

 

ja imam 15 megadeth spotova a ukupno imam 62 spota!!!! 233.gif nije ono da se hvalim nego jednostavno nisam znao shta da radim!!!! icon_razz.gif

 

ako nekog interesuje koji su megadeth spotovi evo:

 

a secret place

 

a tout le monde

 

anarhija in uk

 

breadline

 

krash em

 

forkouzr of drim

 

go to hell(LIVE)

 

hangar18

 

in my darkest hour

 

moto psajho

 

pis sels

 

symfoniju

 

trejn of konsqvensis

 

trust

 

wake up dead

 

 

 

 

icon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gificon_biggrin.gif a imam i LIVE IN ITALY od megadeth!!!!!! icon_mrgreen.gif sad neznam zashto sam sve to reko ali shkodi! a cim shkodi znaci ja smaram!!! evotigana.gifevotigana.gif

E IMAM I JA KITU... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

IMAM TAJ LAJV IN ITALI... ONAKO, ZVUK MI SE NE SVIDJA...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Secret place i Insomnia (cini mi se) uopste nisu Megadeth spotovi vec ih je Capitol snimio zbog para (mada im bas nije uspelo) stalno ona pacovcina sa riska trci i tako neke gluposti...

 

I da, zaboravili ste Angry i Reckoning...

Edited by dethman

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...