Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Dawn Patrolu fali to sto je daleko iza bilo cega sa RIP-a...Mozda da je ona prvobitna verzija sa gitarama i svim, ali ovako deluje kao da je neki intermeco izmedju dve pesme. Ne znam za tebe, ali ja bih daleko vise voleo da cujem Tornado, 5Magics ili Polaris od DP-a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ние од Македонија се организираме да идеме на Меgadeth. Само што изгледа од кај нас ќе има организирано за концертот што ќе се одржи во Софија, па за жал нема да се видиме 'Deth фанови од Белград. Да си поминете супер.

 

Поздрав до сите Mega-фанови. Rattle your god damn head! \m/

hvala i ti se lepo provedi! icon_da.gif

 

pivopije.gifpivopije.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne seri vise za kirka ljeba ti

 

da nema pojma, ne bi ga ostala ekipa ni pogledala. niko nije rekao da je on neki sad jebacki kompozitor ali i ti ga usra motku proseravanjima. nista lakse nego kritikovati!

 

a to sto Ivan_Creed ima clana slipknot na avataru - ne znaci da slusa SAMO numetal. podsjeticu te da zivimo zajedno, pa slusamo sve i svasta icon_da.gif

ja na avataru imam carebeara, ali to ne znaci da imam 3 godine! icon_da.gif

prestanite da glumite opasne metalce.

 

dalje.. i ja sama slusam i madonnu i cher i police i tyttio i phil colinsa i michael jacksona i blacka i joe cockera i gomilu muziku za koje pola ljudi ovdje nije culo, i NIJE ME SRAMOTA zbog toga sto slusam jer to smatram kvalitetnom muzikom takodZe - bar te stvari iz 80-ih! to isto tako ne znaci da ne mogu dati misljenje o megadethu. jebi ga, ako moze marty da se posveti pop muzici, covjek koji je onakve thrash metal stvari sklepo - sto to ne bi mogao neko ko je samo fan muzike??

 

jos jednom kazem.. ne budite tako zatucani, pa samo kao ajd da slusamo metal.. svakome na izbor - btw, u behind the music vidimo sta je dave slusao kao klinac, a sta voli i danas da slusa!

 

btw, ovdje sam na svirkama vidjala ljude koji se kunu u ZZ Top ali bi isto tako ubili za koncert Antraxa. na Megadeth-u sam vidjala ljude s majicama Jefferson Airplane, Bon Jovi, pa cak BB Kinga!

Sinoc gledam neki dvd Motley Crue i vidim lika na koncertu u prvom redu s majicom MEGADETH.

ne budite zatucani, slusajte sta volite - muzika je sirok pojam.

pa dovoljno me znas da je vise od pola tvog posta nepotrebno.... icon_smile.gif

 

znas da se ja ne ogranicavam, samo da, nu jeste totalno sranje, i da, treba da se ubijes shto slusas madonu.... icon_smile.gif

 

a kritikovati je najteze to je oNo shto vecina ljudi ne moze da shvati, k'o i ti, zato shto treba neko poznavanje i argumentacija, ovde je moja jaca od tvoje i dovidjenja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakav je bog Ozzy icon_smile.gif

 

user posted image

 

A evo i Kirka icon_smile.gif ...S.O.S. (seljak ostaje seljak icon_smile.gif )

 

user posted image

gwen stefani je ruzna k'o i sada....

 

zakky je kultna faca.... icon_smile.gif

 

slash je takav ciganin picka li mu materina.... icon_smile.gif

chmarty, mozda ti je bio komsija nekad, proveri....

Edited by Blacksunray Verb Delikvent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawn Patrolu fali to sto je daleko iza bilo cega sa RIP-a...Mozda da je ona prvobitna verzija sa gitarama i svim, ali ovako deluje kao da je neki intermeco izmedju dve pesme. Ne znam za tebe, ali ja bih daleko vise voleo da cujem Tornado, 5Magics ili Polaris od DP-a.

A Take No Prisoners? icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad sam ja prolazio pored skc-a i reko da svratim!! icon_wink.gif kaze mi matorka neka da josh nemaju karte i da ce najverovatnije sutra.... majku im njihovu!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifviolent.gifviolent.gif

 

 

 

 

i sidjem ja kod terazija i idem ka zalenome i setim se da banem do felixa! kad tamo lik mi kaze da su TREBALE danas ali ih josh nema!! i kao do VECERAS bi TREBALO kao shatro gistro da dobiju... wallbash.gif

 

 

jedina dobra vest jeste da bi negde pred cert trebali da dobiju majice megadjeda!!! icon_da.gif kao dva motiva... i jedan ce najverovatnije da bidne Youthanasia!!!

 

 

 

 

i tako.... dosta od mene... icon_biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa dovoljno me znas da je vise od pola tvog posta nepotrebno.... icon_smile.gif

 

znas da se ja ne ogranicavam, samo da, nu jeste totalno sranje, i da, treba da se ubijes shto slusas madonu.... icon_smile.gif

 

a kritikovati je najteze to je oNo shto vecina ljudi ne moze da shvati, k'o i ti, zato shto treba neko poznavanje i argumentacija, ovde je moja jaca od tvoje i dovidjenja....

dovoljno znam da si jedan neizivljeni lajavac.

 

nu jeste totalno sranje PO TEBI - niko ne kaze da si ti Mr. Nepogresivi i da tvoj sud nekad nije mozda tacan. ako kazes da je nesto sranje, to NE MORA DA BUDE - jer je to samo tvoje misljenje a ne suva Bozija istina.

 

ne treba da se ubijem sto slusam madonnu, slusam vecinski stvari iz `80-ih i par novijih stvari. treba da se ubiju svi oni koji glume opasne metalce i slusaju samo GrguruthMurguruth.

 

kritikovati je MNOGO LAKSE nego sam uraditi nesto sto zasluzuje paznju i kritikovanje, pa makar to bilo pisanje, stvaranje muzike, slikanje i sl.!

imati argumente je jedno, a biti totalni drcni lajavac koji zamislja da je izmislio toplu vodu govoreci da je jedan svjetski gitarista govno od muzicara - e to je vec nesto drugo. slikaj, pisi, komponuj - makar upola dobro kao neki od ljudi koje pominjemo ovdje, i probaj da izdrzis sva smijanja, pljuvanja i izdrkavanja iskompleksiranih KRITICARA.

poznajem mozda par ljudi, novinara koji imaju KONSTRUKTIVNU kritiku, ostalo su sve nadobudni pljuvaci koji imaju tu taktiku da - sto vise pljuju misle da su bolji kriticari.

preporucicu ti da saznas nesto malo vise o `brodvejskim mesarima` - kad vec toliko volis da `kritikujes`.

 

 

ajde pa odoh sad da skeniram neki svoj text o megadethu i da ga postujem na ovu temu - ocekujem nikad goru pljuvacinu, nemoj me iznevjeriti! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e sad sam ja prolazio pored skc-a i reko da svratim!! icon_wink.gif kaze mi matorka neka da josh nemaju karte i da ce najverovatnije sutra.... majku im njihovu!!! wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifwallbash.gifviolent.gifviolent.gif

 

 

 

 

i sidjem ja kod terazija i idem ka zalenome i setim se da banem do felixa! kad tamo lik mi kaze da su TREBALE danas ali ih josh nema!! i kao do VECERAS bi TREBALO kao shatro gistro da dobiju... wallbash.gif

 

 

jedina dobra vest jeste da bi negde pred cert trebali da dobiju majice megadjeda!!! icon_da.gif kao dva motiva... i jedan ce najverovatnije da bidne Youthanasia!!!

 

 

 

 

i tako.... dosta od mene... icon_biggrin.gif

kao sto su i rekli karte su stigle!

 

kupili Sharkey i ja prve dve biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kao sto su i rekli karte su stigle!

 

kupili Sharkey i ja prve dve biggrin.gif

GDE si kupila????????????????????????????????????????????????????????? i u kolko sahata???? eto koji sam baksuz... ja kad dodjem nema, kad neko drugi dodje ima! no.gif al dobro... vazno da je krenulo!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

GDE si kupila????????????????????????????????????????????????????????? i u kolko sahata???? eto koji sam baksuz... ja kad dodjem nema, kad neko drugi dodje ima! no.gif al dobro... vazno da je krenulo!!! icon_da.gif

kupila sam u eroteci... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e bash da vidim taj izveshtaj pa mogu da umrem!! icon_da.gif

hehehe, ali ja cu da umrem tek kad cujem pljuvacinu od sunruya. evo samo da skeniram.. sec..

 

btw, mustaine, ja mislim da si ti kupila jos nesto u eroteci biggrin.gifbiggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja i moja sestra smo kupili ortaku kozne tange za rodj u sex shopu!!! mhihi.gif i on ih je obukao i izashao samo u njima!!! icon_smile.gif a ovi su sigurno kupili neku lizalicu... ph34r.gificon_biggrin.gifph34r.gif

 

 

 

 

btw mustejnu jesi ti mushko or zensko????

 

 

 

 

btw2 blondi jesi skenirala???

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

i tako.... ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...