Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

DA SI SE ODMAH POSTIDIO SVOJIH DIMENZIJA icon_razz.gif biggrin.gif icon_smile.gif

dimenzija??? kakvih dimenzija??? nije valjda ono nashta ja mislim??? icon_cool.gif

 

 

smijem li postovati svoj tekst o megadethu pa da nastavite pljuvanje po mojoj nepismenosti? icon_redface.gif (nema mi sunraya za diskusiju jebi ga)

ma naravno da "smesh" postovat svoj teht!!! icon_da.gif e majke mi shta se desilo sa sunreyom??? icon_confused.gif nema ga duze vremena...

Share this post


Link to post
Share on other sites

prvo i prvo, NE BUDI bRezobrazan! mad.gif

 

svaki covjek ima tri dimenzije - visina, sirina, duzina (ovo posljednje kad umre) - tako bijase neka fora iz maratonaca!

 

a sunray je ja mislim banovan ali nisam sigurna. pisi mu pp ako ti toliko nedostaje.

 

btw, zna li iko gdje sam postovala sliku daveove zene?? bila je ona slika gdje su oni na nekoj hokejaskoj utakmici???

 

evo skeniram..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  prvo i prvo, NE BUDI bRezobrazan! mad.gif

drugo i drugo: otkud ti znash na shta sam ja mislio??? ph34r.gif ja sam mislio na... hmm... neznam na shta sam mislio!!! icon_redface.gif

 

 

a sunray je ja mislim banovan ali nisam sigurna. pisi mu pp ako ti toliko nedostaje.

neznam na osnovu cega si zakljucila da mi nedostaje... icon_rolleyes.gif samo sam prokomentarisao da sam primetio da ga nema...

 

 

btw, zna li iko gdje sam postovala sliku daveove zene?? bila je ona slika gdje su oni na nekoj hokejaskoj utakmici???

ja neznam al me bash zanima kakva mu je zena!!! icon_da.gif jel makar ono "normalna"??? ph34r.gif

 

 

evo skeniram..

jesili skenirala??? icon_confused.gif

 

 

e znash gde mozesh da pronadjesh onaj italijanski sajt??? odje!!! icon_da.gif pregledaj tu te italijanske sajtove i valjda cesh se setiti po izgledu sajta!!! pa onda pljuni taj link odje!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

victim: ladno ne prepoznah - a Bukowski..... no.gif

 

 

 

the wizard: ma znam ja da ti nedostaje sunray.. biggrin.gif PRIZNAJ! ko prizna pola mu se doda biggrin.gif

sto se tice daveove zene, ja sam imala nekoliko slika ali su mi sve ostale na kompu u srbiji (pa je cimer obrisao i stavio sanaju tvejn icon_smile.gif ) - inace je plava, zgodna, sredjena i strava izgleda. ima je cak i na behind the music DVD!! zove se pamela.

 

a evo trazim sajt... ijoj, sto me uposli, i saljem evo text.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slicno al` ni blizu icon_smile.gif

 

covjece, zbuni me.. ja rek`o to moj potpis, a kako sam juce zaboravila pendzer zatvoriti tako me promaja ufatila pa jedva gledam na oci biggrin.gif

 

daveova riba je prirodnija, nije bas ovolika plastikara..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Blondie nije me bilo par dana...onaj spot ti je najbolje da trazis preko DC++...mada ako mene pitas jako je skrnavo - neki segmenti iz originalnog i to je manje-vise to. Jedino sto nema te Dejvove i Nikove price za vreme spota.

 

I onaj profesorski Dejv je sa videa Evolver....vidimo se veceras ljudi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

До сите што бевте на Megadeth:

 

Ве молам кажете дали се продаваше некаков merchandaise? Маици, блузони...итн. ?

 

Кажете да знам дали да носам + пари со мене. icon_mrgreen.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bile su majice... 1000 dinara, to dodje nesto preko 10 evra... Mrzi me sad da racunam  icon_smile.gif

Nije lose jer tih 1000 dinara je nekih 25$ ovdje su ubitacno skupe majce, originali pogotovo, al'moze da se prodje cak i za 15ak$ icon_da.gif sto je dobro u neku ruku, vise para za pivo. icon_twisted.gif

 

i kako vam je prosao cert,de su utisci!!! pivopije.gificon_rockdevil.gif

Edited by NecistaKrv

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemoj tako... i sa mnom se pozdravio... pazi potpisao mi se na sisu!!!

 

e ima da je otkinem i cuvam do kraja zivota u akvarijumu biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

AAAAAAAA!!!!!!!!pa sto ne rece prokletinjo da ti dam moju da se potpise i na nju!!!!????? icon_smile.gif joj Imenjace zavidim ti keve mi! svaka ti cast!!da mi pricas sve kako je bilo!!!!!! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem ti... bilo je neverovatno videti Dejva i ostale... Kad malo bolje razmislim, vise sam sokiran sada nego sinoc, mislim da sam bio previse umoran da bi razmisljao... Videh Dejva dvaput pred svirku, viknuo sam mu kad samo ga video na spratu skc-a i tad mislim da sam zasrao stvar posto su posle zatvorili vrata hodnika koji je vodio do prostorije gde je on bio icon_smile.gif

 

Evo liste... Pokusao sam koliko sam mogao da poslazem po redu ali nije skroz sve tacno... Znam da je She-Wolf bila sedma po redu, Hangar 18 je bio treci

 

 

Blackmail The Universe

Hangar 18

She-Wolf

Kick The Chair

In My Darkest Hour

Back In The Day

Angry Again

Die Dead Enough

The Scorpion

A Tout Le Monde

Return To Hangar

Trust

Skin O' My Teeth

Tornado Of Souls

Sweating Bullets

Symphony Of Destruction

Rattlehead

Peace Sells

Holy Wars

Share this post


Link to post
Share on other sites

Onaj basista iz Dungeona al je ruzan u picku materinu.

Hehe, malo podseca na Dzina Simonsa...(mada je Dzin izgleda svestan svog izgleda i zato se sminka mhihi.gif )....Ali kako me je gitarista/pevac odusevio...Prvo sam mislio da jako lose svira i da brljavi (tako je zvucalo iz prvog-drugog reda), ali kad su onda njih dvojica poceli onaj duel...bez reci

musik19.gifmusik19.gif

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

1. Megadeth ~ Blackmail The Universe (4:33)

2. Megadeth ~ Set The World Afire (5:48)

3. Megadeth ~ Hangar 18 (5:13)

4. Megadeth ~ Wake Up Dead (3:40)

5. Megadeth ~ In My Darkest Hour (6:16)

6. Megadeth ~ The Scorpion (5:59)

7. Megadeth ~ She-Wolf (3:36)

8. Megadeth ~ Die Dead Enough (4:18)

9. Megadeth ~ A Tout le Monde (4:27)

10. Megadeth ~ Trust (5:11)

11. Megadeth ~ Angry Again (3:47)

12. Megadeth ~ Something That I'm Not (5:07)

13. Megadeth ~ Return To Hangar (3:59)

14. Megadeth ~ Tornado Of Souls (5:22)

15. Megadeth ~ Back In The Day (3:27)

16. Megadeth ~ Sweating Bullets (5:03)

17. Megadeth ~ Kick The Chair (3:57)

18. Megadeth ~ Skin O' My Teeth (3:14)

19. Megadeth ~ Rattlehead (3:42)

20. Megadeth ~ Symphony Of Destruction (4:02)

21. Megadeth ~ Peace Sells (4:04)

22. Megadeth ~ Holy Wars... The Punishment Due (6:36)

 

Otprilike...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...