Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Videh Dejva dvaput pred svirku, viknuo sam mu kad samo ga video na spratu skc-a i tad mislim da sam zasrao stvar posto su posle zatvorili vrata hodnika koji je vodio do prostorije gde je on bio icon_smile.gif

ti si za sve kriv..stao si izmedju mene i dejva i nase ljubavi na prvi pogled icon_smile.gif

 

 

 

elem...bilo je tako dobro da nemam reci ali stvarno...ne mogu da se opasuljim jos...i sad sa time smaram blondie na ICQ icon_smile.gif Nek svi seru o ozvucenju, o dave-u, o idejnom i tehnickom... sta god, meni je bilo savrseno! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

.i sad sa time smaram blondie na ICQ icon_smile.gif Nek svi seru o ozvucenju, o dave-u, o idejnom i tehnickom... sta god, meni je bilo savrseno! icon_rockdevil.gif

ma ne smaras - samo 5 ljudi na icq mi pricaju svoju pricu biggrin.gificon_smile.gifbiggrin.gif bas ste slatki biggrin.gif

 

ko neka djeca, kad ih odvedes u Toys R Us - raspamete se..

 

bas mi je drago da vam je bilo skroz super..

 

vidimo, lemmy je popio vise nego sto treba biggrin.gif

 

sunrayu se nije posebno svidjelo - on bi nasao zamjerke i Bogu Ocu

 

ovaj mali Kristi - njega bih tukla za znojnicu, ne bi taj vise isao na koncerte biggrin.gif

 

ali kao sto rekoh.. nista bez MUSTAINEA... sine pricaj vise.. i gdje je taj mail.. ili nemoj mi pisati mail, pisi ovdje SVE! biggrin.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovaj mali Kristi - njega bih tukla za znojnicu, ne bi taj vise isao na koncerte biggrin.gif

 

Ovaj? Dobro, dobro icon_smile.gif

 

 

Ti si bila na bini na IMu a ja sam ufatio znojnicu... icon_razz.gif

 

 

Da, Vick... i onda imam za obe ruke! icon_rockdevil.gif ali stvarno bi mogoa da nađem na netu i uzmem još jednu icon_biggrin.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali kao sto rekoh.. nista bez MUSTAINEA... sine pricaj vise.. i gdje je taj mail.. ili nemoj mi pisati mail, pisi ovdje SVE! biggrin.gif

nema frke... ionako sam ceo dan spavao... pa odma iz kreveta otisho na probu, pa sa probe izblejao napolju, pa onda odma tebi nachatovao sve sto znam biggrin.gifbiggrin.gif ti si prva koja je putem "elektronske poste" (a nije e-mail biggrin.gif ) saznala sve sto ja znam biggrin.gif

 

posle cu pisati utiske sa meet and greeta! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postovana redakcijo,

povod za moje javljanje Vama je nedavno objavljeni clanak pod naslovom "Na jaku struju", potpisan od strane izvjesnog nazovi-novinara Momcila Petrovica. Kao redovan vas citalac, smatrala sam za neophodno da vam se javim i ukazem na ogromne greske i nepravilnosti koje su bezobrazno pustene u stampu.

Naime, ovo vam nije prvi put da ispadate nepismeni, neobavjesteni i skroz neobjektivni - sto je apsolutno nedopustivo za jedan takav tirazan list kao sto je Blic! Ne zelim da se vracam u proslost pa da detaljno pominjem izvjestaje sa koncerata Metallica, Motorhead i sl. - ali ovo posljednje sto ste objavili vrhunac je neprofesionalizma. Trenutno se nalazim u Americi i pratim ovdasnju stampu i mogu vam reci da bi za takav tekst ovdje pomenuti novinar bio tuzen sigurno sto od organizatora samog desavanja, mozda i od strane benda, da ne pominjem osudu koju bi dobio od drustva i sto bi samu reputaciju lista narusio - te bi stoga momentalno dobio i otkaz, a dalje bi mozda jedino zaposlenje nasao na Drive-Thru salterima McDonalds-a. Poznata je nepismenost i neozbiljnost nasih novinara, naravno govoreci generalno, ali zbog citalaca koje ovim gubite i ugleda koji ste tesko stekli - smatram da je konacno vrijeme da nesto uradite povodom toga. Nesvrseni sam student novinarstva, radila sam za banjalucku "Buku", "Student", "Politikolog", "Explosive", "Rock Express" i "Metal Express" - pismena sam sasvim dovoljno i kompetentna da kazem sljedece kritike na racun tog texta! Dakle...

Odjevenost ljudi na koncertu metal benda Megadeth je bila sasvim odgovarajuca - vasem novinaru se mozda nije svidjelo sto cak ni u tim ljetnjim uslovima nije mogao da vidi djevojke obucene a la Ceca ili Karleusa, sa sve dubokim dekolteima, ruzicastim tangicama sto vire iz zadnjice i visokim neukusnim potpeticama. A to sto su mladi tamo bili `uniformisani` - zar mislite da fanovi turbo-folk kulture imaju neki `licni pecat`?? Prodjite malo Knez Mihajlovom, ako vidite dvoje originalno obucenih ljudi, koji svoj stil nisu pokupili s Grand Parade, onda ih stavite na naslovnicu!

"Zaglusujuca buka" koju vas kolega pominje muzika je jednog od najvecih svjetskih metal bendova, muzicki obrazovanih ljudi koji RADE na svojoj muzici jako tesko, sami je komponunuju i stvaraju - kamo srece da i u Srbiji postoje ljudi koji vise posvecuju paznju muzici a manje golim nogama i silikonima! Momcilo se cak nije ni potrudio da sazna imena predgrupe, a jedino ime koje je pomenuo jeste frontman Megadetha - Dave Mustaine. DA LI TO SMATRATE OBJEKTIVNIM, PISMENIM NOVINARSTVOM? Da li znate sta je potrebno novinaru koji izvjestava sa koncerata? Da li ONO DJUBRE OD TEXTA IMA STRUKTURU IZVJESTAJA UOPSTE???????? Dajte molim vas, ne budite smijesni, pa ovim gubite toliko citalaca i ispadate smijesni pred obrazovanim ljudima. Turbofolk nacija sigurno misli da ste ispali strasno pametni, ali da li zelite da budete list za takve nepismene ljude, kojima je vrhunac muzike ciganska satra i pjevacica na stolu!? Vas novinar nas je uputio da je `metal pravac u muzici`. Hvala mu. Vas novinar ocito nista drugo u zivotu nije radio osim pisao izvjestaje o cijeni sira i jaja, ili sedmicnim prinosima zetve u Sremu. Pa bolje onda nek se vrati starom zanatu. Da ne bruka Vas list.

O Megadethu Momcilo saznaje tek po dolasku na koncert, SRAMOTA! Pa kad je vec pomenuo alkoholizam i slicno, zasto nije pomenuo i nekoliko vrhunski kvalitetnih albuma tog benda, najvecih svjetskih muzicara (gitarista) koji su prosli kroz njega. Da li je pomenuo da je Mustaine otac troje djece, uzoran muz, dobar biznismen sa nekoliko privatnih firmi sirom Amerike, nosilac crnog pojasa, preko 15 godina mastermind jednog od najuticajnijih bendova na planeti - covjek koji je duboko okrenut vjeri i spiritualnosti i koji je nastupao pred milionima ljudi sirom svijeta?? Pominjanje Sanje Djordjevic neke turbo-folk pokazacice grudi i zadnjice, necu da komentarisem. A Zdravko Colic bi trebao da vas tuzi ZBOG ZLOUPOTREBE NJEGOVOG IMENA. I Momcilovo zamisljanje neke tamo piste, ocjenjujem kao pocetke ludila pa stoga nije u redu da ludog covjeka drzite u redakciji. I jos ga placate za pisanje nebuloza!! Pominjanje Momcilove cerke krajnja je glupost, Rammstein je industrial muzika, mnogo teza, i po kontekstu (muzika i tekstovi) se JAKO razlikuje od Megadetha. I to sto ljudi igraju imitirajuci gitariste, pa zar ima nesto lose u tome? Zar treba da otkrivenih stomaka igraju trbusnjake, zadnjicom pozivaju na sex i sve ono sto radi populacija popaljena narikacama s Pinka? U vezi tocenja piva maloljetnicima - a jel na splavovima i slicnim fensi okupljalistima odbijaju da toce alkohol maloljetnicima? Jel im izdaju racun? Ja to jos vidjela nisam. Momcilo mozda jeste - u svojoj glavi. I IZUZETNO BEZOBRAZNO, PEDOFILSKO zavrsavanje teksta s naglaskom na neku crnokosu djevojku... Covjeka koji ima stariju cerku i sigurno u godinama, TREBA DA JE SRAMOTA RAZMJENJIVANJA POGLEDA I JOS JAVNOG IZNOSENJA PRICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jos nesto... Sastav publike na tom koncertu nisu bili samo `na metal napaljena djeca` nego i par nasih poznatih glumaca, oficiri Vojske Srbije i Crne Gore, dosta starijih i ozbiljnih ljudi, a da je kolega malo vise obratio paznju, mozda je mogao zapaziti i sekretara odbora za informisanje Narodne Skupstine. Dakle, i takvi ljudi su procitali Petrovicev izvjestaj koji ne moze da posluzi ni za toalet papir! Zali Boze prostora koji ste mu ustupili a zalosno je sto je jos i placen za to!

Gospodo draga... Zalim slucaj, ali kolega Momcilo mozda nije ni za pijacne izvjestaje. I za to treba pismenost, objektivnost i UPUCENOST. Ako kolega ima nekih problema s ovim pismom, neka mi se slobodno obrati na [email protected] pa cu mu rado objasniti jos neke osnove novinarstva, a vi u medjuvremenu napisite izvjestaj sa koncerta onako kakav treba da bude jedan izvjestaj. Da se ne brukate ni kao list ni kao ljudi.

Voljela bih kad bi mogli ovo pismo objaviti u novinama samim, ali mislim da toliku profesionalnost i postavanje prema citaocima jos niste dostigli.

S postovanjem,

 

Tanja Krstic

 

 

 

icon_da.gif

 

BLONDIE - DZEDAJ METAL GALAKSIJE! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...