Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

A joj čoveče dig'o mi se sad pritisak u 200 !

 

Koliki kreten treba da budeš, da bi napisao ovako nešto?

 

Ipak, mislim da je u pitanju lična frustracija jer se čoveku mnogo dopala grešno lepa crnka , za koju nije imao žvaku.

 

Truli kompleksirani pedofiličar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I jos nesto... Sastav publike na tom koncertu nisu bili samo `na metal napaljena djeca` nego i par nasih poznatih glumaca, oficiri Vojske Srbije i Crne Gore, dosta starijih i ozbiljnih ljudi, a da je kolega malo vise obratio paznju, mozda je mogao zapaziti i sekretara odbora za informisanje Narodne Skupstine.

Uključujući i Đorđa Davida.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo jedno pitanjce Blondie, jel si im poslala pismo one sadrzine? Kapiram da jesi, ali cisto da proverim, svaka cast u svakom slucaju!

poslala sam bas tako..

 

ali kao sto rekoh na temi koncerti - nista dok im se licno nos ne natrlja s tim.

shabani.

 

hvala za pozitivne kritike icon_redface.gif

 

eno i winter napisa odlican text!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

poslala sam bas tako..

 

ali kao sto rekoh na temi koncerti - nista dok im se licno nos ne natrlja s tim.

shabani.

 

hvala za pozitivne kritike icon_redface.gif

 

eno i winter napisa odlican text!

da winter mu je zabo noz u butinu i okreno par puta! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mustaine: jesi li ti za vreme Dungeona stajao tamo desno uz ogradu skoro (kod basiste)??? Posto ako si to (slike su malo sitne pa nisam siguran), ja sam onaj sto je predlagao da koljemo onog visokog ispred!!! Ako nisi ti, onda UPS icon_wink.gif

 

 

 

Inace, blondie i ekipa svaka cast na svemu....jedino me je vas 5-6 iznerviralo - svi oni koji su im psovali i pricali ko-zna-sta...shvatite da im radite upravo sto oni hoce!!! Sta ih sprecava da izaberu nekoliko najgorih mailova i objave uz naslov tipa "Evo ko ide na Megadeth"?? Treba im odgovoriti isto kako su oni poceli sve - nisu psovali Dejva ili tako nesto. Seljak je opterecen pedofilijom i cudno mu je da ga neko zove gospodinom, dovoljno da se vidi s kim imamo posla. Nije fora pisati mu da se j*** sa svojom cerkom uz Ramstain ili tako nesto...Samo treba skrenuti paznju da ako neko ne zna sta radi ni ne treba to da radi. Mediji su sranje, pazite ako vec idete u ponedeljak tamo da sebi ne napravite glupost, a njima date povoda da nastave iste price (i ja bih dosao ali me nekih 70-80km deli od vas sad.gif )...Tako...SAMO NAPRED

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mustaine: jesi li ti za vreme Dungeona stajao tamo desno uz ogradu skoro (kod basiste)??? Posto ako si to (slike su malo sitne pa nisam siguran), ja sam onaj sto je predlagao da koljemo onog visokog ispred!!! Ako nisi ti, onda UPS icon_wink.gif

 

 

 

Inace, blondie i ekipa svaka cast na svemu....jedino me je vas 5-6 iznerviralo - svi oni koji su im psovali i pricali ko-zna-sta...shvatite da im radite upravo sto oni hoce!!! Sta ih sprecava da izaberu nekoliko najgorih mailova i objave uz naslov tipa "Evo ko ide na Megadeth"?? Treba im odgovoriti isto kako su oni poceli sve - nisu psovali Dejva ili tako nesto. Seljak je opterecen pedofilijom i cudno mu je da ga neko zove gospodinom, dovoljno da se vidi s kim imamo posla. Nije fora pisati mu da se j*** sa svojom cerkom uz Ramstain ili tako nesto...Samo treba skrenuti paznju da ako neko ne zna sta radi ni ne treba to da radi. Mediji su sranje, pazite ako vec idete u ponedeljak tamo da sebi ne napravite glupost, a njima date povoda da nastave iste price (i ja bih dosao ali me nekih 70-80km deli od vas sad.gif )...Tako...SAMO NAPRED

u sustini jesam stajao izmedju pevaca i basiste... evo ti linkovi pa proveri...

 

1

 

2

 

poz! pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

u sustini jesam stajao izmedju pevaca i basiste... evo ti linkovi pa proveri...

 

1

 

2

 

poz! pivopije.gif

Zahvalan biggrin.gif

 

Sad vise ni ja ne znam da li ste to bili vi ili ne...nije ni vazno.

Mozes li da posaljes link i za slike sa Droverima i Dzejmsom (posto me mrzi da sam trazim broj slike icon_spava.gif ) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo 'nisam ja' mislis na sliku sa burazerima? biggrin.gif

 

Hahahaha, ali vidi ispale...ni jedan nije hteo da vas zagrli...A i Dzejms je lik, na prvi pogled nisam skontao sta su mu rukavi a sta tetovaze biggrin.gif

 

Hvala na slikama

pazi... burazere smo navatali na brzinu... ali nisu hteli da nas zagrle.. jer smo smrdeli ko djavo biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

pazi ali nista od smrada na mojoj majici nijie bio moj miris... znaci... koliko sam smradova tudjih pokupio... strasno...

 

a gitarista valjda Glen... malo sam mu ustinuo kosu... i onda se malo poklonio za slikadnje biggrin.gif

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...