Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

i da, ocekujte Ivanov detaljniji izvjestaj uskoro.. on ima da vam kaze jako prljave detalje u vezi Davea i ekipe! icon_da.gif da ne bude da samo ja pricam.

 

 

(odo` da umetnem u potpis ovog metalca iz fillexxovog posta biggrin.gif )

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bijese to vruc dej, in a geleksi far far auej... ph34r.gif

Tucu se Darth Vader, tucu se ObIvan Kenobi, tucu se domar Sinisa s' naocari i kurva marokanska!! Baj d uej, ja sam mladi i talentovani dzedaj poznatiji kao Ivanchica... wub.gif

 

Elem, tucu se svi, ja prikradam od pozadi, jelte, i oni se i dalje tucu... a u pozadini komunisticku propagandu siri neki leskovacki tamburaski ansambl, poznatiji kao Dream Theater.. icon_rolleyes.gif jea, uateva (whatever sam htIo rIJeci)... icon_rolleyes.gif

 

Covjeci i zene vristu! Ko na demonstracijama, digli ruke i sreci.. icon_confused.gif

 

Ja vadim toljagu, jer su mi se potrosile AA baterije na lajt sejberu, i iskacem iz grmlja i krenem ko VOL(vo) na gomilu kaj se tuce! icon_rockdevil.gif

 

Uplasili su se. Ja nisam.

 

Udri, skrsi, polomi - kao sto kaze Agro ledzend Bethor Mikica iz Mladenovca - ovi se vec predali! Mamicu im tursku..

 

Stanem ja u red za mlijeko, i kad tamo utekao domar Dejan iz Mastejnovaca 2 (novo naselje), sjedi za stolom i potpiSHuje se,

dIjeli sjecer. Ja pridjem.

Kad on meni 'More neSH mi ukrasti ove farmerice, tako mi svih dabrova sa Bjelasice!' A ja onda vadim mobilni i lijekove za ledza i kazem ja njemu, jer sam faca iz Kostolac BRE "Ti si brande, ti si faca u Kostolac BRE! A vi kakote.. kako ste? Sta radite? Ce da izadjem na televizor?"....

 

Kad ustadje coEk, gleda u mene kao u davno izgubljenog ortaka iz MOC-a (Mashinsko Obrazovni Centar), i kaze "Ikice, jesi li to ti? Jel moguce da ima jos ljudi koji su sisli sa planine, i culi moj ansambl, poznatiji kao Mjegadeth? SrnDe mi je svasta ispriCo lijepo o tebi!!!!"

 

I tu se zagrlismo, izljubismo, izmasismo, povatasmo... uf.... kao stari moderni jarani...I tako dok sam ga fatao, gurnem mu ruke u gace, a ono (evo ga prljavi detalj): on niti ima tranzistor nit novcanika, dje je novcanik??? I zacudih se... razocarah tIJesko...

 

Ondak ga zapitao 'More, jel te mozda Srnde obradio pre mene?' i zgrabih ga ja tako za radnicku kosulju, probo da ga udarim onom mojom toljagom, kada ono pripadnici obezbeDZenja i 35. brDzanske dizivije me savatase, i izvatase, i ovo slikali za policijske arhive dok su me natezali odpozadi i odvlacili od ovog sinise ( a bas izgleda kao neki sinisa iz Nisha)..

 

user posted image

 

violent.gif

 

Kada sam dosao kuci, ono nema mog mobilnog... ph34r.gif ni lijekova za moje hemoroide... gde su sada, pitam se ja? icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zaboravih reci.. sve je to pratila zena od SinishA, a ona je radnica obezbIJedzenja u zemljoradnickoj zadruzi 'Svilajnac a.d.d.' i bivsi cuvar iz Padinske Skele... Crni pojas, citavih pet minuta nije nista jela... Milojka Dobrosavljevic iz Lebana, a na ovoj slici koja je namenjena emisijama tipa 'Crni Biseri', '911' i 'Rikoset' se vidi, u pozadini, uniformisana... ph34r.gif

Edited by Ivan_Creed

Share this post


Link to post
Share on other sites

neke se sanse ukazu samo jednom u zivotu i treba ih iskoristit.. pamet u glavu a dole sta bude biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

 

POZ!

 

evo sad jos da vas gnjavim.. LINK iz MOG potpisa................................ biggrin.gif

 

user posted image

 

 

ima par gramatickih greski ali nije to bitno biggrin.gif

 

 

 

 

jesam gnjavator a???? biggrin.gificon_smile.gif

Edited by blondie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...