Jump to content

Megadeth


Earendil

  

89 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

icon_confused.gif

 

 

ajde kako ti kazes icon_smile.gif

ma daj bre! kao ne secash se? pre neznam kolko stranica postovala si mejl koji si dobila od megamail-a... i tu kao neki dvd koji cesh ti da uzmesh... pa smo se mi from srbije javili da nam to poshaljesh ovamo a mi tebi kesh... i rekla si da si megamail stavila u spam....

 

 

 

pa sam ja pitao jel to taj dvd? icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fillex & Dođavola:

 

Sharkey nema rezač, i lap jebeni top na koji ne mogu niš' da budžim, sem ako neko ima iPod ili externi rezač da mi posudi da ispiraterišem ovo. Fajl je velik oko 800 mega pa bi iPod od pitaj-Boga-koliko mb bio bolja varijanta. To je inače kao video istorija, zapravo VH1 Behind The Music. I da, ne mogu da iznosim lap top jer nemam torbu nikakvu niti USB kabal nit' se razumem išta u povezivanje 2 kunfjutera. sad.gif Ae, ko ima iPod od 4 giga? icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao skidam Megadeth - Behind the Music - Extended version! Ostalo mi je samo 11Mb! Sad ću odgledati pa ću da vam javim da li je vredno piraterisanja (za one koji to nemaju i/ili nisu gledali, je l' te!).

moras biti dobro lud pa reci da taj dvd ne valja.. btw, ne zato sto je megadeth u pitanju, nego zato sto je prica vrh, i sto je autenticna krajnje i bez foliranja.

elefson je bio totalno iskren, kao i sam mustaine.. ima jako puno zanimljivih detalja, a da ne pricam o nekim snimcima sto do sada nisam vidjela.. tu su i elefsonova majka, daveova sestra, citava prica iz njihovih usta a ne usta nekih nadrkannih novinara koji su podatke skupili s neta. icon_da.gif

 

btw, ono sto se meni najvise svidjelo jesu prikazivanje lokacija gdje su snimani odredjeni albumi, tipa countdown i sl. i gdje su prije zivjeli Elefson i Mustaine. icon_da.gif to su moje sljedece turisticke destinacije biggrin.gificon_mrgreen.gifbiggrin.gificon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja ovdje vise ne postujem icon_mrtav.gifph34r.gif

 

Poster Posts

 

blondie 340

 

Mustaine 321

 

Blacksunray Verb Delikvent 195

 

AGGRESSOR55 136

 

dethman 127

 

fillex 101

 

THE WIZARD 100

 

Marty F 95

 

Vic Rattlehead 84

 

Vick Tim 70

 

Fantomni 43

 

Zakk Fade To Black 41

 

Dodjavola! 40

 

bojan j. 29

 

MaNiAc_sub_Iove 28

 

rustik 27

 

Yngwie_Malmsteen 27

 

RNA 25

 

Boro 24

 

Vanish To Perfection 21

 

lemmy sixx 19

 

AgresoR 15

 

AGGRESSIVE_PERFECTOR 15

 

Ivan_Creed 15

 

diamond73 14

 

Maiden_Hell 14

 

SrndeTheUnforgiven 13

 

Rajo 13

 

MEGGY 13

 

WS 12

 

sharkey 12

 

dudi 11

 

Hellenoranotos 11

 

Rizzen 10

 

S 10

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

nekih nadrkannih novinara koji su podatke skupili s neta.

shto me to podseca na nekog! mhihi.gif samo mozda netreba rec nadrkana kao pridev... al dobro... icon_smile.gif

 

 

 

 

u jebote ja 6. mesto? vauuu!! gruviii! icon_smile.gif

 

 

blondi i mustejn su zasluzeno na prva dva mesta...

 

 

Blacksunray Verb Delikvent i AGGRESSOR55 njih se nesecam kad su postovali ovde...

 

 

dethman i fillex su tu negde... stizem vas! icon_da.gif i prestici cu vas! icon_da.gif

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

shto me to podseca na nekog! mhihi.gif samo mozda netreba rec nadrkana kao pridev... al dobro... icon_smile.gif

 

 

 

 

u jebote ja 6. mesto? vauuu!! gruviii! icon_smile.gif

 

 

blondi i mustejn su zasluzeno na prva dva mesta...

 

 

Blacksunray Verb Delikvent i AGGRESSOR55 njih se nesecam kad su postovali ovde...

 

 

dethman i fillex su tu negde... stizem vas! icon_da.gif i prestici cu vas! icon_da.gif

Ne Seri!

Share this post


Link to post
Share on other sites

moras biti dobro lud pa reci da taj dvd ne valja.. btw, ne zato sto je megadeth u pitanju, nego zato sto je prica vrh, i sto je autenticna krajnje i bez foliranja.

elefson je bio totalno iskren, kao i sam mustaine.. ima jako puno zanimljivih detalja, a da ne pricam o nekim snimcima sto do sada nisam vidjela.. tu su i elefsonova majka, daveova sestra, citava prica iz njihovih usta a ne usta nekih nadrkannih novinara koji su podatke skupili s neta. icon_da.gif

 

btw, ono sto se meni najvise svidjelo jesu prikazivanje lokacija gdje su snimani odredjeni albumi, tipa countdown i sl. i gdje su prije zivjeli Elefson i Mustaine. icon_da.gif to su moje sljedece turisticke destinacije biggrin.gificon_mrgreen.gifbiggrin.gificon_wink.gif

E stvarno valja! laugh.gif Sad će pasti piraterizacija, čim mi se neko javi sa nekom povećom prenosivom memorijom! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

ej sharky ja bi rado pomogo al neznam kako... poshto nisam bash upucen u lap topove... no.gif

 

jel moze on da se nekako otvara ili tako neshto? pa da onda spojish hard sa nekim drugim PC-om...

 

 

ili ako si negde na novom bg-u(ja sam u 33-cem bloku..) mogu ja da uzmem moj mp3 plejer koji bitrebao da ima 256 mb ali ima oko 240 mb... pa ono iz vishe puta da se prenosi... sha mislish?

 

to naravno ako nemoze da se vadi hard disk... ili ako ti se nejavi neko sa vecom memorijom od mene! mhihi.gif

 

 

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

moras biti dobro lud pa reci da taj dvd ne valja.. btw, ne zato sto je megadeth u pitanju, nego zato sto je prica vrh, i sto je autenticna krajnje i bez foliranja.

elefson je bio totalno iskren, kao i sam mustaine.. ima jako puno zanimljivih detalja, a da ne pricam o nekim snimcima sto do sada nisam vidjela.. tu su i elefsonova majka, daveova sestra, citava prica iz njihovih usta a ne usta nekih nadrkannih novinara koji su podatke skupili s neta. icon_da.gif

 

btw, ono sto se meni najvise svidjelo jesu prikazivanje lokacija gdje su snimani odredjeni albumi, tipa countdown i sl. i gdje su prije zivjeli Elefson i Mustaine. icon_da.gif to su moje sljedece turisticke destinacije biggrin.gificon_mrgreen.gifbiggrin.gificon_wink.gif

A posebno onaj dio kad su pucali na koš u pauzama imeđu snimanja pjesama i tako im dolazile nove ideje! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A posebno onaj dio kad su pucali na koš u pauzama imeđu snimanja pjesama i tako im dolazile nove ideje! icon_rockdevil.gif

da, onaj studio - to moram da vidim, prvom prilikom..probacu da skiciram lokaciju, i pravac potraga biggrin.gif a da mogu, kupila bih taj studio icon_da.gif ili bar kos biggrin.gif hah..

 

 

vic, bachi tu sliku na temu metallica - da ti je ja ne kradem.

 

 

 

Nesho - si ti ovo slikao. btw, ubjedljivo najjaca slika koju sam vidjela s koncerta u BGD-u. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bogami drzim se po broju postova. Mada je blondie ipak u vrhu. Nego sharkey mozda bi moglo nekako USB-om da odes sa laptopom kod nekog ko ima rezac (I ain't got one, doro imam, al onaj za olovke icon_wink.gif ), pa da prebacis na hard tog kompa sa rezacem dalje zna se.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neko valjda ima, pa onda nek Sharkey dodje sa lap topom kod tog, USB kablom se uvezhu, kopiranje, rezanje. A mozemo da napravimo i neko okupljanje nas Megadeth fanova, sta mislite o tome?

E može oqp odma sada odma!? icon_smile.gif Moraćemo da demoliramo nečiju gajbu... to je jedini bedak! icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...