Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Ja sam ih slusao uzivo kad je Paul Di'Anno tezgario prvo vece i meni su sasvim ok uzivo.Jedino je bio problem da ih prepoznam posto su svi sem bubnjara osisani.Muzika sa albuma koju su svirali ima taj melodicni prizvuk,ali sa mnogo jakim vokalom tipa Amorphis.Sto se tice novih pesama koje su svirali,imaju klavijature,ali pesme po meni nemaju veze sa thrashom vec su mnogo u doom vodama.Znaci dosta sporo da malo i podseca na My Dying Bride,jer su ubacili i ciste vokale......ali tip se i dalje dernja

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Znam da ih on ne izdaje(u svakom slucaju on je SMRAD!!!),ali bi mogao malo vise da ih podrzi u MEX-u,a ne da se izvlaci kad njegov glupavi novinar napise da je "Plavu grobnicu" napisala Desanka Maksimovic,a on napise kako je covjek iz Amon Din-a izvalio tu glupost!Ma Rogosic je u svakom slucaju SMRAD, ko mu jebe mater!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta sada Amon Din treba da se non-stop vrti po MEX-u?
Pa prijatelju,nemaju svi racunar,znam uzasno puno ljudi kojima se svidja A.D. ,ali nemaju odakle da saznaju nesto vise o njima(,a htjeli bi),mnogima je jedini izvor informacija MEX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znam da nemaju svi racunar. Pa, ja sam za Amon Din, cuo preko raznih fanzina... Trebali biste da se malo interesujete i za fanzine, tu ima mnogo vise informacija... Onda sam lepo kontaktirao Amon Din i oni su mi poslali original traku...
Brate,ne znas kako je kad zivis u jebenom Zvorniku,mjestu gdje zivi 99% seljaka,u takvom okruzenju je tesko doci i do MEX-a,a o fanzinima da i ne pricamo(ja se snalazim nekako,ali ima onih koji ne mogu,jebi ga)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Brate,ne znas kako je kad zivis u jebenom Zvorniku,mjestu gdje zivi 99% seljaka,u takvom okruzenju je tesko doci i do MEX-a,a o fanzinima da i ne pricamo(ja se snalazim nekako,ali ima onih koji ne mogu,jebi ga)

A ti očekuješ da fanzine nađeš na trafici, jel' da? E, prijatelju, onda ne bi bili fanzini.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...