Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

a pa ne'm pojma, mislim, iz tolkina je, to je nekako tupavo i ne ide bas uz njihovu muziku

Можда би онда требало да се замисле око тематике текстова, а Сале?

 

Уосталом, шта фали Amon Amarth-у? Не видим да се у последње време и они ослањају много на Толкина.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo sa myspace-a

 

Ovo sto citate je svojevrsno obavestenje, i nista manje i nista vise od toga.

Ja ne sviram u Amon Din-u vec 2-3 meseca, a obavestenje o tome druga strana nece da objavi. Stoga sam ja primoran da ovo uradim.

Ne radi se o tome zasto je doslo do toga, vec kako. A doslo je na malogradjanski nacin.

Zbog toga, cela prica o novom albumu propada, zato sto je ime albuma, naslovi tekstova, tekstovi i ime benda

moja autorska svojina i kao takvi su zasticeni u Zavodu za zastitu intelektualne svojine.

Ostatak grupe sve to mora da menja, jer ja ne dozvoljavam da se to objavi, niti da se javno izvodi...

S' obzirom da nisu hteli ni da me potpisu na omotu albuma, moralo je doci do ovoga...

Pored toga je veliki procenat muzike moj, a i mix albuma smo zajedno radili Sasa Vujic- Vuja (kod koga je album i sniman) i ja, a nece ni to da potpisu.

Dakle, ne dam drugima da kradu ono sto je moje.

Oni ce, kao i svako ko se bude oglusio o moje zabrane, pravno odgovarati.

Zao mi je sto se ovako dobra stvar propada (kao i odlican rad Juan "Punchy " Gonzales-a) zbog gluposti.

Sta ce raditi na buducim nastupima, ne znam. I sta ce biti sa snimljenim albumom, takodje ne znam, ali to Amon Din do sad poznat, vise nece biti.

 

Bosko Rankovic

 

 

 

:( :(

 

sta bi ljudi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovo sa myspace-a

 

Ovo sto citate je svojevrsno obavestenje, i nista manje i nista vise od toga.

Ja ne sviram u Amon Din-u vec 2-3 meseca, a obavestenje o tome druga strana nece da objavi. Stoga sam ja primoran da ovo uradim.

Ne radi se o tome zasto je doslo do toga, vec kako. A doslo je na malogradjanski nacin.

Zbog toga, cela prica o novom albumu propada, zato sto je ime albuma, naslovi tekstova, tekstovi i ime benda

moja autorska svojina i kao takvi su zasticeni u Zavodu za zastitu intelektualne svojine.

Ostatak grupe sve to mora da menja, jer ja ne dozvoljavam da se to objavi, niti da se javno izvodi...

S' obzirom da nisu hteli ni da me potpisu na omotu albuma, moralo je doci do ovoga...

Pored toga je veliki procenat muzike moj, a i mix albuma smo zajedno radili Sasa Vujic- Vuja (kod koga je album i sniman) i ja, a nece ni to da potpisu.

Dakle, ne dam drugima da kradu ono sto je moje.

Oni ce, kao i svako ko se bude oglusio o moje zabrane, pravno odgovarati.

Zao mi je sto se ovako dobra stvar propada (kao i odlican rad Juan "Punchy " Gonzales-a) zbog gluposti.

Sta ce raditi na buducim nastupima, ne znam. I sta ce biti sa snimljenim albumom, takodje ne znam, ali to Amon Din do sad poznat, vise nece biti.

 

Bosko Rankovic

:( :(

 

sta bi ljudi?

Ех, ово је занимљив обрт! Ја сам знао да Боле више не вира у бенду, али ово нисам очекивао. Шта даље?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ех, ово је занимљив обрт! Ја сам знао да Боле више не вира у бенду, али ово нисам очекивао. Шта даље?

 

 

Objasnicu ti sutra :pivopije:

 

Na veliku zalost BUTTajnickih i ostalih diabola (Devil, Beelzebub, Lucifer, Belial), Amon Din i dalje svira. Za sada sutra uvece pre Kreator-a, i 12. jula na EXIT-u...

 

Vidimo se tamo!!! :pivopije::muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne spamuj nesreco... bilduj tamo za prve redove bem ti kube :)hehehe.

 

Idem sad u solarijum pa u teretanu.A posle idem kod frizera.Necu da budem neuredan za Kreator :D

E da idem kolima ko pizda i ne pijem i guracu se samo na par pesama jer idem sa nekim ;)

 

To su ti ultrasi iz Bataje :)

 

Hahahahahaha da da :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam bio malo zacudjen...malo ste bili staticni ali dobro :) ja mislim da sam vas u ovoj postavi gledao u Cacku pre mnogo godina xD u svakom slucaju nije bilo lose juce...a sad sta ce biti dalje jel moze neko da mi kaze?

Edited by @@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...