Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Evo ovako, gitarista Amon Din-a (Shapke) prodaje sledecu gitaru :

Jackson DKMG , ima valjda EMGHZ magnete.

Kako je namam pojma o ovome mozete mi pisati na pp sta vas zanima pa cu vam javiti .

 

Evo slike :

2910100585_xl.jpg

 

Cena je 600evra !

 

Ajde javite sto pre ako neko oce da kupuje, i da nije gitara braon, nego je zelena evo slika sa nekog koncerta:

l_4760a940362ebf32eb882851d6e76b56.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Juce je bio veliki dan za Amon Din !

Potpisan je ugovor oko sponzorstva sa Poljskom kompanijom LABOGA(Behemoth, Jeff Waters Annihilator, ILLdisposed, Raunchy,Rasmus...) ! Amon Din je postao prvi endorser sa ovih prostora koji ce ekskluzivno koristiti Laboga pojacala, a i ujedno prvi metal bend iz Srbije koji je dobio sponzorstvo neke strane kompanije !

Vise o ovoj ko-operaciji mozete procitati na :

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseacti...logID=308602539

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dakle sjeb'o sam se se na probi... Stici ce i meni taj Ampeg jednog dana, ima da vam budu unuci retardirani kad ga pojacam :muzicar::pivopije: anyway...

 

 

Kolega to mi reci! Samo Ampeg i samo hrabro! Ovo za unuke je sjajno :)

 

 

Elem, cestitke za endorsment, stvarno velika stvar!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce je bio veliki dan za Amon Din !

Potpisan je ugovor oko sponzorstva sa Poljskom kompanijom LABOGA(Behemoth, Jeff Waters Annihilator, ILLdisposed, Raunchy,Rasmus...) ! Amon Din je postao prvi endorser sa ovih prostora koji ce ekskluzivno koristiti Laboga pojacala, a i ujedno prvi metal bend iz Srbije koji je dobio sponzorstvo neke strane kompanije !

Vise o ovoj ko-operaciji mozete procitati na :

http://blog.myspace.com/index.cfm?fuseacti...logID=308602539

 

svaka cast ljudi.stvarno nemam reci :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Aj malo da vas obavestim sta se desava... :)

 

Kao prvo: Damir Adzic (Alogia,Psychoparadox) je nov bubnjar Amon Din-a. Mislimo da je to jedini i ujedno najbolji bubnjar na nasim prostorima koji ce se savrseno uklopiti u bend .

 

Album: najverovatnije izlazi u January/feb. sl.godine , i to u digipack verziji. Malo nas je omeo bivsi bubnjar , i malo smo prolongirali izdanje.

 

Eto to je to za sada ... pa uskoro jos novosti ;)hehehee.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je zbog Amon Din !!! Ja inace bas volim Amon Din i x-puta sam ih gledao uzivo,i imam original cd naravno...a sta se tice novog bubnjara,tu sam malo skeptican-predpostavljam i ja da ce se uklopiti naravno,tu nema sta,on je savrsen bubnjar,ali nadam se da da ga nece "pojesti" njihova muzika,u tom smislu da nece moci da dodje do "izrazaja" ,da pokaze prave svoje bubnjarske vrednosti...ali, vreme ce sve pokazati !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Drago mi je zbog Amon Din !!! Ja inace bas volim Amon Din i x-puta sam ih gledao uzivo,i imam original cd naravno...a sta se tice novog bubnjara,tu sam malo skeptican-predpostavljam i ja da ce se uklopiti naravno,tu nema sta,on je savrsen bubnjar,ali nadam se da da ga nece "pojesti" njihova muzika,u tom smislu da nece moci da dodje do "izrazaja" ,da pokaze prave svoje bubnjarske vrednosti...ali, vreme ce sve pokazati !!!

NJaa...ovaj Damir je ubica svejedno i ima na svirkama da jebe nanu naninu i majcinu dusicu a ima Alogia i tamo moze da se razvija i pokazuje svoje vrednosti i ako svi dobro znamo da nema potrebe zatim jer je vec dokazao kakav je muzicar ovo je veeeeeeeliiikkiiii + za Amon din! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

E dosta mi je vise Amon Dina... Svuda ih trpaju... Vise su mi dosadili... Nemam nista protiv muzike ali na svaki koncert na koji odem oni sviraju. A uzivo nisu ni za k.... Podrzavam njihov rad ali mislim da ima kvalitetnijih bendova od njih kojima bi trebalo pruziti sansu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E dosta mi je vise Amon Dina... Svuda ih trpaju... Vise su mi dosadili... Nemam nista protiv muzike ali na svaki koncert na koji odem oni sviraju. A uzivo nisu ni za k.... Podrzavam njihov rad ali mislim da ima kvalitetnijih bendova od njih kojima bi trebalo pruziti sansu!

 

 

Dakle išao si na dva koncerta prošle godine... Moglo je i bolje, više sreće u ovoj godini... :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest Kriki

KAKO JEBENO DOBRA VEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

The entire tour schedule of the upcoming "Ithyphallic Europe Tour 2008" featuring headlining megaforce NILE and special guest acts GRAVE and BELPHEGOR has been confirmed! Support for this tour will come from Serbian band AMON DIN (www.myspace.com/amondin): 1.09 - 11.09, Spanish BETWEEN THE FROST(www.betweenthefrost.com/): 12.09-17.09, and finally OMNIUM GATHERUM (www.omniumgatherum.org/) from Finland: 18.09 - 5.10. There are also a few minor changes in the previously announced tour schedule. On 2.09 we play in Prague (Rock Cafe), 9.09 in Zagreb (Boogaloo), 18.09 Strasbourg (La Laiterie), 29.09 Hamburg (Markthalle). We are also glad to announce the main tour presentator is famous German magazine Rock Hard. The official tour schedule is available here. (27.03.2008)

 

Ne verujem!Ljudi ovo je extra stvar za nasu scenu!!!! Nemam reci..Nek je sa srecom Amon Dinu, i neka izguraju ovo do krajA!!!!! EXTRA!!!!

 

CESTITAM!!!!!

 

P.S. Ako ne znate odakle ovo, evo linka:

 

http://www.massive-music.pl/news.html

sta reci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

“Amon Din na evropskoj turneji sa velikanima Death Metala

 

Dolaze bolji dani za domaću Metal scenu, po prvi put jedan srpski bend dobija priliku da bude podrška trenutno najaktuelnijim Metal bendovima na svetu.

Amon Din (www.myspace.com/amondin) srpska Death/Thrash mašinerija iz Valjeva nastupiće kao oficijelna podrška bendovima :

NILE (USA), GRAVE (Švedska) i Belphegor (Austrija)

 

Turneja će obuhvatiti sledeće države i gradove:

01.09.2008 (SK) Bratislava @ Randall

02.09.2008 (CZ) Prague @ Rock Cafe

03.09.2008 (HUN) Budapest @ A38

04.09.2008 (SLO) Ljubljana @ Media Park

05.09.2008 (SER) Belgrade @ SKC

06.09.2008 (ROM) Bucarest @ Studio Martin

07.09.2008 (BUL) Sofia @ Black Box

09.09.2008 (CRO) Zagreb @ Boogaloo

10.09.2008 (ITA) Bologna @ Estragon

11.09.2008 (FR) Marseille @ tba

 

Ovo će biti jedinstvena prilika za jedan domaći bend da dokaze da u Srbija ima potencijala i kvaliteta sto se tiče Metal muzike . Medijski pokrovitelj cele turneje je eminentni “Rock Hard” časopis , tako da će ovo biti idealna prilika za jedan bend iz Srbije da proširi bazu fanova i uzdigne bend, a samim tim i domaću Metal scenu na jedan viši stepen. Ovu turneju iskoristićemo za promociju drugog dugo očekivanog albuma “Where the Dreams No Longer Exist “. Ova turneja je plod dugogodišnjeg rada koji bend ima iza sebe i plod dugogodišnje saradnje Amon Din-a i firme Legacy Promotion, koji su konačno zajedničkim snagama uspeli da ostvare nešto što je i bio cilj od samog početka, a to je da se krene na Evropsku turneju .

Nile je trenutno najpopularniji Death Metal bend na svetu, samim tim je očekivano da će biti rasprodati koncerti na celoj turneji, samim tim Amon Din ima šansu da dobije ogroman broj fanova širom Evrope, a i šire, s obzirom da je interesovanje u medijima koji prate ovaj žanr izuzetno.

Amon Din će imati priliku da se domaćim fanovima predstavi i pre ove turneje na Legacy festivalu, koji se odrzava 30. i 31. maja 2008. u EXPO XXI centru na Novom Beogradu, na kom će deliti binu sa vodećim imenima svetske Metal scene: Testament, Obituary, Destruction, Vader, Pain of Salvation, Rage, Dark Funeral, Threshold, Primordial, Belphegor, Amorphis, Finntroll, Unleashed, Jorn Lande, a fanovi sve podatke o ovom festivalu mogu naći na veb strani: http://festival.legacy-promotion.net

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Turneja će obuhvatiti sledeće države i gradove:

01.09.2008 (SK) Bratislava @ Randall

02.09.2008 (CZ) Prague @ Rock Cafe

03.09.2008 (HUN) Budapest @ A38

04.09.2008 (SLO) Ljubljana @ Media Park

05.09.2008 (SER) Belgrade @ SKC

06.09.2008 (ROM) Bucarest @ Studio Martin

07.09.2008 (BUL) Sofia @ Black Box

09.09.2008 (CRO) Zagreb @ Boogaloo

10.09.2008 (ITA) Bologna @ Estragon

11.09.2008 (FR) Marseille @ tba

Сјајно, иде се чак до Француске!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...