Jump to content

Amon Din


jovan

Recommended Posts

Ja odgovorno tvrdim da je "Dynamoeyezed" najbolji album ikad snimljen na ovim prostorima. Nazalost, nikad nisam uspeo da ih vidim uzivo. Ono jedan put kad su svirali na onom demo festivalu, ja sam bas prethodni dan bio otisao kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

I opet ih ne videh. Mamu im, kad su ih ubacili kao predgrupu dva dana pred koncert, a tad vec nisam imao para da kupujem i za prvi dan. Na '202-ci' rekose da ce uskoro biti i diska. Ajde, pa da vidimo i to. Jedva cekam, sta drugo da kazem.

Samo treba jos sacekati i videti kako ce da zvuce na drugom albumu, sada kada je Papi otisao. Nadam se da nece biti bas nekih velikih promena u koncepciji muzike i zanru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I opet ih ne videh. Mamu im, kad su ih ubacili kao predgrupu dva dana pred koncert, a tad vec nisam imao para da kupujem i za prvi dan. Na '202-ci' rekose da ce uskoro biti i diska. Ajde, pa da vidimo i to. Jedva cekam, sta drugo da kazem.

Samo treba jos sacekati i videti kako ce da zvuce na drugom albumu, sada kada je Papi otisao. Nadam se da nece biti bas nekih velikih promena u koncepciji muzike i zanru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

E mene su odusevili stalno su ih pustali na 202-ci gde ima da se nadje album???

Ima oko 12 clanova ako sam upravu i mnogo dobro sviraju nesto kao Cannibal Corpse.

 

Nisi u pravu!

Prvo u bendu je bilo 6 clanova na prvom albumu i ne verujem da su primili 6 novih posto ne znam koje instrumente bi svirali,jedino ako ne zele da imaju 2 bubnja,3basa i 5 gitara :?

Drugo muzika im se nikako ne moze porediti sa CC,to pricam na osnovu prvog albuma koji imam i koji je koliko ja znam i jedini koji su do sad snimili.

Mene oni ne podsecaju na mnogo bendova jer momci su zaista izgradili svoj stil,a jedini bend sa kojim bih mogao da ih poredim je raniji Amorphis.

Steta sto momci nemaju sredstava i mogucnosti pa da i u inostranstvu pokazu prave vrednosti jer je njihov album daleko odskocio od svih u domacoj Metal sceni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...