Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

7. Destructos VS the Earth / Attack --- e ovo je kao sa Ziltoida Townsendovog xD

 

:haha: :haha:

 

I meni to bese misao kada jutros videh vest...no jos par naziva ovde moze da prodje kao pesma za Ziltoid 2 :]

 

Odavno ne bese ovako ocajnih imena pesama, neubedljivijeg covera i smehotresnih propratnih dzidzabidza... nadajmo se najboljem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vidi kolko je to suce ti tvoje, osecam kada bi narucio da ti stigne ovde carina bi te odrala samo tako.

 

ako kupis ovo i nije poklon za tvoju debelu devojku, ne znam

 

Ja bi voleo da imam debelu devojku, i da ona meni kupi ovo. :wub:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle ovog teksta sam još skeptičniji. Šta će ovo da bude bog te jeb'o, ovo će izgleda biti pola Morbid Angel pola Genitorturers.

 

Da se razumemo, volim ja Genitorturers, ali grandmothers and frogs na istom albumu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

verovatno su mogli bez tih techno pesama, ali ono, opet mi je bolje da rade sta zele nego da se trude da snime jos jedan covenant ili sta god.

 

ljudi su i po Dominationu pljuvali kad je izasao, tako da njima ta pljuvacina nije strana.

 

Samo da ove death metal stvari budu dobre, ove skudzi skadzi momente mogu da preskocim.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stoji to, ja ću prvi da vrtim album do besvesti ako bude dobar, samo mi ovo trenutno više liči na pokušaj navlačenja albuma samo da bi izdali nešto kao Morbid Angel.

 

"Daj da ovaj novi mali napiše koju, ja ću uzeti nešto što mi ostalo iz Genitorturers, na'vataćemo one fensi industrial likove da nam urade remix, skrpićemo još koju + imamo onu jednu koju drvimo uživo već godinama..."

 

To mene plaši.

 

I da, meni "Domination" omiljeni MA. :D

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije problem samo pitanje kako ce to da zvuci, vec sto je definitivno duh proslih albuma totalno nestao. Teme na ovom albumu...a kad se setim da se Trej zalio na tekstove sa Domination-a. Ovo je sto puta gore - "“We stand invincible not just a dream/Straight from the underground/The gods are screaming"/“Oh beautiful child/Come to me moist/I’m the great connoisseur”...mislim, daj bre :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da, jbg, ipak je morao da popusti verovatno jer su ljudi zeleli da vide vincent-a, vidis da su na turneji konstantno od kad se on vratio. Ljudi ga zele u bendu. Trey je morao onda da mu da malo prostora na albumu da bi ostao u bendu verovatno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...