Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ja sam danas lepio maketu i pustio ceo album.. pa onda jos jednom i jos jednom.. necu da kukam sto ovaj album nije kovenant, ili altars il sl..posto te album vec imam

 

meni stil i promena odgovaraju jer..da sviram to sto godina ubio bi se kad bih morao da recikliram svoje kutne rifove i pesme zarad klinaca koji ne znaju dupe da obrisu al znaju da pljuju...

 

PROBLEm se javio zbog toga sto ovaj album ne predstavlja prmenu zanrA... vec zanrOVA... ovo je neka kombinacija hard/hevi/Indastrial/bodycount/morbid death metal angela jebem li ga

 

al mocicu da ga poslsuam jos nekoliko puta..samo cu zazmuriti i praviti se da je ovo neki levi bend iz Belgije ili kavkaza sa do jaja produkcijom

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

BEAVIS:

Um, heh, what kind of music is this?

 

BUTTHEAD:

Uh...I think this is, like, some kind of death metal disco, uh huh huh.

 

Hahahahaha Beavis & Butthead ispadose vizionari. Imam ceo serijal u kompu, moram da odgledam tu epizodu ponovo xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam danas lepio maketu i pustio ceo album.. pa onda jos jednom i jos jednom.. necu da kukam sto ovaj album nije kovenant, ili altars il sl..posto te album vec imam

 

meni stil i promena odgovaraju jer..da sviram to sto godina ubio bi se kad bih morao da recikliram svoje kutne rifove i pesme zarad klinaca koji ne znaju dupe da obrisu al znaju da pljuju...

 

PROBLEm se javio zbog toga sto ovaj album ne predstavlja prmenu zanrA... vec zanrOVA... ovo je neka kombinacija hard/hevi/Indastrial/bodycount/morbid death metal angela jebem li ga

 

al mocicu da ga poslsuam jos nekoliko puta..samo cu zazmuriti i praviti se da je ovo neki levi bend iz Belgije ili kavkaza sa do jaja produkcijom

Brate onda ti ne znas riffove morbid angela recimo poslushaj pesmu lions den ? Pola rifova na ovom albumu su ili usporeni stari ili prosti tremalo rifovi nasumice nabacivani

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate onda ti ne znas riffove morbid angela recimo poslushaj pesmu lions den ? Pola rifova na ovom albumu su ili usporeni stari ili prosti tremalo rifovi nasumice nabacivani

 

znam hvala, al e fora sto ih ovde ili uspore ili zamute il sl,

al drugaciji je nesto tempo i stil recikliranja istih.. pa na to mislim

posle mi dosao ortak i cuje on i kao.. svaku drugu pita.."a koji je ovo sad bend?" a ono jedna pesma ovo druga MA treca ne znam sta itd

Share this post


Link to post
Share on other sites

Steve Tucker otvorio fan page jer ima previše friend requestova, u opisu napisao

 

 

 

Pretpostavljam da mu novi nije nešto :haha:

 

 

Ја нисам хтео да га додам, навија за Манчестер. :haha:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

MORBID ANGEL Guitarist Is 'Not Worried At All' About Fans' Reaction To Experimental New Album - June 6, 2011

http://www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/news.aspx?mode=Article&newsitemID=159086

Cmarina raspala.

 

A zbog cega je cmarina?Tbog toga sto radi ono sta hoce a ne ono sto drugi ocekuju?

  • Upvote 1
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih ja bash rekao da su oni svesni shta su oni napravili... kad bi onako lepo izbacili iz glave mi smo extreme mi smo cool i svu tu naprzenost pa lepo saslushali sopstveni album mslm da bi se svi sem vincenta vrv smejali sami sebi al ae shta je tu je... chucemo ih ako se ikada vrate onde de su stale shta ce misliti o ovom albumu... ako uopshte budu zeleli da ga pominju... :mrtav:

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zbog cega je cmarina?Tbog toga sto radi ono sta hoce a ne ono sto drugi ocekuju?

 

 

Не, него због тога што он ту музику прави да би је фанови куповали. А фанови не очекују турбо техно албум и боли их курац за исти. Један MA ово себи не сме да дозволи.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fanovi neka se okrenu Nadak Sladeku, ili kako se vec zove, i slicnima, a neka prepuste MA novoj generaciji tehno klinaca, a neka vreme odluci kakva ce biti njihova sudbina, i kako ce kazniti ove izdajnike metala za ovako strasan zlocin.

Edited by Novaliis
  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne bih ja bash rekao da su oni svesni shta su oni napravili... kad bi onako lepo izbacili iz glave mi smo extreme mi smo cool i svu tu naprzenost pa lepo saslushali sopstveni album mslm da bi se svi sem vincenta vrv smejali sami sebi al ae shta je tu je... chucemo ih ako se ikada vrate onde de su stale shta ce misliti o ovom albumu... ako uopshte budu zeleli da ga pominju... :mrtav:

 

bice ti ona standardna prica kad legende snime govno od albuma,kao: za nas kao cjelinu u tom trenutku je predstavljao mnogo bitnu progresiju,mogli smo da istrazimo granice nas kao umjetnika i muzicara,ono standardno proseravanje.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не, него због тога што он ту музику прави да би је фанови куповали. А фанови не очекују турбо техно албум и боли их курац за исти. Један MA ово себи не сме да дозволи.

 

E pa onda vi "metalci" prestani da serete o doslednosti i iskrenosti,posto je ovo sto si ti napisao sve samo ne doslednost i iskrenost.

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idite na thrash podforum pa se kurcite. :lol:

 

bice ti ona standardna prica kad legende snime govno od albuma,kao: za nas kao cjelinu u tom trenutku je predstavljao mnogo bitnu progresiju,mogli smo da istrazimo granice nas kao umjetnika i muzicara,ono standardno proseravanje.

 

Bolje da naprave posle ovoga dobar album, pa da pricaju kako im je Illud Divinum Insanus bio bitna prekretnica u istrazivanju granica i umetnickom sazrevanju, nego da krenu da prave jos gora govna dalje.

A Trej je vec najavio da se sprema izdanje koje ce da sadrzi jos kvazielektro govana...

 

Sve mogu ovo da razumem, ali za one tekstove apsolutno nema ni opravdanja ni objasnjenja, kao da ih je Vincent napisao, a ovi ostali ih nisu uopste ni procitali...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...