Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

"I am currently working on a new death metal band with Mike Browning drums/vocals, we plan on making a demo within a couple of months and we are definetely going to use the song "Reign of Chaos" with a few improved changes. This new band will definitely be in the vain of "Death Metal Music"." -RICHARD BRUNELLE

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato sto pokusava da obrne neku famu oko cele situacije sto su MA izdali djubre album, kao da bi bilo mnogo drugacije da je on ostao. Heretic je bio isto los koliko i ovaj novi, samo na razlicit nacin.

 

A i sve ostalo sto radi van MA je suvi prosek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, nije baš bio toliko loš, ali jeste bio onako... death metal album iznad proseka (nikako nešto posebno), šta god ljudi tvrdili.

 

Nisam siguran da li je poenta njegovih sadašnjih izjava da kaže da bi bilo bolje sa njim. Ako se dobro sećam, on je izbačen kada je Vinsent odlučio da se vrati - možda sada samo želi da stavi nekome do znanja ispravnost takve odluke. Pogovoto što im je trebalo toliko vremena da odrade album, a sa njim su barem snimali u nekim doglednim rokovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ljudi su izgleda zaboravili ko su metal, ili u ovom slucaju death metal bogovi... svaka cast svima ali..gde ste vi bili pre 20 godina...?

 

 

jbg metal nije skandal i sl, da se izvlace prljavstine i gluposti iz zivota poznatih metalaca... metal je najbolji pokazatelj ko je iskren i ko ostaje u prici.... mnogo bolje od tabloda i sl..

 

 

sve je ok i kritika i da vam se ne svidja novi album.. ali TI ljudi su jedni od tvoraca death metala i metal scene generalno .. tako da ne znam KO moze da ih kritikuje.

 

jedino neko ko je vise oprineo metal sceni....death metalu.. ko je vise jebao riba zbog svoje muzike..ili se vise drogirao..to je ok...svi oostali... su posmatraci ..na forumima i u zivotu*uglavnom)..

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

gde si ti bio kad su izmisljai govno?

 

nije da sad moramo da cutimo i postujemo ih

 

ali realno.. da li iko ovde zna sta znaci izmisliti neke od najkultnijih albuma ili inace zvukaova u metalu... to sto danas rade..nije sranje to je morbid angel..na malo slabijim drogama..ali sa mozda vecim uzitkom (za njih)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je čak mnogo gore što je ovo MA izdao. Oni su mi all time fave zato što su imali sve: agresiju, svirku, produkciju, ideje ali iznad svega neki viši koncept. Što bi Ihsahn rekao: " i mi i Machine head smo ekstremni metal ali mi smo ipak malo više" što je apsolutno tačno i što stoji i za MA. Oni su toliko temelja udarili tom spiritualnom pristupu materiji da je pesma tipa Radikult prosto nedopustiva od ovog benda i to je to.

 

I još da dodam, ako se postavi pitanje "ko sam ja da pričam" : imam sva njihova izdanja na originalima (sem novog), oficijalnu majicu i 3 puta ih videh live tako da su od tih para bar hamburger pojeli u moje ime, ljudi kao ja su ih i doveli tu gde jesu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svaka cast sto imas sve to al kad pitam ko to kritikuje..mislim da samo clanovi benda ili sadasnji ili bivsi mogu nesto da kazu o muzici benda a da to stvarno ima neku tezinu..fanovi su tu da budu ..fanovi

a fanovi su ljudi koji se menjaju u odnosu na to kako im se svidj amuzika i sl.. ali realno to su ljudi koji nista ne reskiraju i ne gube... dok bend to radi

 

Meni su sve pesme na albumu BAS DOBRE.. PROBLEm je samo sto su pomesali tri stila na jednom albumu pa nit su napravili neki zaokret ni promenu..samo je ispalo ko veci EP

 

al gledam ljude na netu kako pljuju seru napravise posebni "jebes novi morbid angel-mrtav bend" folklor.. a sve to ispred svojih monitora... malo mi se to zgadilo.. ok ne svidja ti se..reci niej mi nesto ovo ono.. al sve ostalo je bilo preterivanje... sta ostaje po svim njima ovima iz MA? da se pokupe i kazu.."ok ne sviramo vise , eto jedan sranje bend manje"?

 

samo zato kazem... previse se pluuvalo, toliko da se zaboravilo ko su ti ljudi i sta su uradili... a d ali se prcajuu bulju, ili pice elektroniku..njihova privatna stvar... oni ce te strane svoje licnosti da strpaju u MA... kome se svidi cool kome ne..NE SLUSA dalje i to je to.

Valjda su to muda... a ne da budu ko CC svaki album snimaju sad kako publika zeli(volim jako CC ali...)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fanovi su oni koji daju novac za proizvod ako im se on svidi, dakle imaju puno pravo da kažu šta misle o tome. Sadašnji članovi benda će uvek hvaliti svoju muziku, jebem mu mater, niko neće reći: "Objektivno, nismo više onako dobri".

Edited by Talvi

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bolt trover je bas to rekao..kad je snimio album..i niej ga izdao

 

a fanovi su ko navijaci, tu si da gledas i biras sta ti se svidja.. al prvo treba d apostujes necije vreme i trud i ideje ulozene u muziku.. sve ja kapiram..ok MA nisu vise MA kakvi su bili.. ali MA nikad i nije isti samo se krece napred i eto odose dalje sto govori da to sto fanovi kupuju ili pricaju mnogo ne utice na njih ..a tako u principu i trebainace ne bi bili MA

Edited by Speed_Dead

Share this post


Link to post
Share on other sites

Govorim o izdatom materijalu. Ko će još izdati album ako ne misli da je dobar? A nije sve što se izda dobro, jbg.

 

Nemam ja problem sa menjanjem stilova, svi moji omiljeni bendovi su promenili stil najmanje jednom u karijeri, problem je što mi je album sranje. I boli me kurac koliko su oni vremena i truda uložili u to, svaka njima čast na tome ali to ne menja činjenicu da je meni album sranje, uradili oni njega za 8 godina ili 8 minuta, apsolutno je svejedno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

na to koji ce bend da izda album iako ne valja...hehhe pa isti onaj koji izda 16 dvd, best ofova, i ko zna sta..jbg zivi se od imena benda... taj bend izdaje i lose albume svesno

 

Milsio sam koliko su truda i vremena ulozili u scenu, muziku i tako dalje.. ne u sam album..u zadnji album su ulozili nekoliko bas dobrih zurki verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...