Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

jedino je steve wilsonu uspelo. konacno izbacio metal fazone i snimio svoj najbolji album od lightbulb suna. ovi ostali, otisli u kurac jer su metalci koji ne znaju nista drugo, a tripuju se da znaju. moze mikael da slusa prog rock do sutra. slusam i ja rep, ali se ne usudjujem da repujem.

Edited by azal

Share this post


Link to post
Share on other sites

jedino je steve wilsonu uspelo. konacno izbacio metal fazone i snimio svoj najbolji album od lightbulb suna. ovi ostali, otisli u kurac jer su metalci koji ne znaju nista drugo, a tripuju se da znaju. moze mikael da slusa prog rock do sutra. slusam i ja rep, ali se ne usudjujem da repujem.

 

Potpuno se slazem :D...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angelistore, to je i fora sa novim albumom. Pesme koje si naveo su jedine 'normalne' metal pesme na ovom albumu, i zato su ti kao iskocile u prvi plan. Dok u stvarnosti, nijedna od njih ne moze da stane uz bilo koju pesmu sa npr. 'Gateways to annihilation', a to je album koji najmanje gotivim.

Da su napravili pun album takvih pesama, opet bi to bilo jedno vrlo prosecno ostvarenje (doduse, ne bi bili popljuvani kao sada).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angelistore, to je i fora sa novim albumom. Pesme koje si naveo su jedine 'normalne' metal pesme na ovom albumu, i zato su ti kao iskocile u prvi plan. Dok u stvarnosti, nijedna od njih ne moze da stane uz bilo koju pesmu sa npr. 'Gateways to annihilation', a to je album koji najmanje gotivim.

Da su napravili pun album takvih pesama, opet bi to bilo jedno vrlo prosecno ostvarenje (doduse, ne bi bili popljuvani kao sada).

 

Upada i "10 More Dead" u "normalne", ali mi malo dosadnija, a muzicki moze i "I Am Morbid", ali tu ide onaj dodatni radikultni lyrics problem :] Za poredjenje sa ostalim, ne znam, ali meni onih par pesama bolje nego ceo Heretic npr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Код ове групације више волим споре ствари, уопште спори ДМ>>>брзи ДМ. С обзиром да ми је ово прва ДМ групација коју сам слушао, дуго сам сматрао да је ДМ изразито спор жанр и одбијао да слушам брже групације типа Деисајд, Канибал и слично.

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...