Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nema Heaving Earth??!!! :o

 

Takodje mogla da uoadne God of the Forsaken ili Opening of the Gates, ovako set lista izgleda prilično smooorno..

 

Šta znam, možda bi mi ovo bilo zanimljivo ali samo ako bi zaredjali jedno šest godina sa ABCD, pa kao malo promena neka..

 

Nova stvar deluje mračno, morbidovski, ali niš baš spec.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa to su i radili sa Vincentom :haha:

 

 

Radili po belom svetu, ja mislio kod nas ako još četiri puta obrnu ABCD (obzirom da sam ih dva puta gledo), onda bi možda legla ova varijanta :bigblue:

 

Nego jbt sad mi se baš nameće pitanje, dal ovih dana bolje prolaze Rusi ili Ameri?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema Heaving Earth??!!! :o

 

Takodje mogla da uoadne God of the Forsaken ili Opening of the Gates, ovako set lista izgleda prilično smooorno..

 

Set od 11 pesama, možda ih rotiraju...

 

Šta znam, možda bi mi ovo bilo zanimljivo ali samo ako bi zaredjali jedno šest godina sa ABCD, pa kao malo promena neka..

 

Načineveruem koji si fan Jorgeta Lorenza... Ako tako stoje stvari, pusti E jedno 12 dana uzastopno, pa se onda vrati ovde xD

I savladaj zadnju kočnicu :P

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

G je fantazija, ima mozda toga da je 'dosadan' i da su pesme i atmosfera slicne medju sobom, al' veci potencijal ima da utones u njega i prepustis se madjijama :D

Eh jos u Kumodrazu kad mi krekecu zabe pod prozorom, pa samo raspalim Summoning Redemption preko xD

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Danas sam uradio nešto totalno sumanuto. Preslušao sam Illud od početka do kraja. Pustio sam ga jednom kad je izašo, ali sam motao pesme. Šta mi danas bi da onako mučim sebe. Ono ispade gore nego što sam mislio. Neko reče pre neki dan, kad prestane da ti se sviđa, nemoj da slušaš više. Ok, ali ovo je žalosno. Kao kad bi na primer Majk Tajson i dalje boksovao sa 80 godina i onako izlapeo ulazi u ring, umesto sa bokserskim rukavicama, sa teniskim reketom, ne zna gde se nalazi, bije ga ko stigne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako sam se i ja pre par godina tripovao da treba da dam novu šansu St. Angeru, fazon nisam ga pustio 10 godina, i već na pola albuma sam zažalio.

 

Oba albuma imaju svoje ok trenutke, Nevermore i, pogotovo, Blades for Baal su super stvari, ali su pojedene u moru sranja koje ih okružuje.

 

Usput, danas obrtao F i G, sad mi se baš gleda MA, iako sam ultra-sceptic kako će zvučati :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...