Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ubaciti samo ako znaš to kako da uradiš na na dostojan način, tako da to doprinosi kvalitetu albuma i ne utiče na integritet benda.

 

A oni su uspeli od toga, ček da prebrojim....da, nula od toga su uspeli.

 

p.s. Znao sam kako da samonujem Kuruza na temu :D

Edited by Angelystor
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

p.s. Znao sam kako da samonujem Kuruza na temu :D

 

a nije zbog St. Anger-a :D

 

nego sam ga slušao i prošle godine i evo sad opet

 

10 More Dead npr

odlična đuska

 

I Am Morbid isto do jaja

 

itd

 

zabavan album, ne neki velikan, ali zanimljiviji od 90% smeća sa američke scene odvratno dosadnog death metala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je do jaja ovim open minded likovima kad uzmu Morbid Angel i oduševe se tuc-tuc elektronikom ili Metalikinim sranjima..

 

Mogu samo da zamislim kako se izbedače kad izadje novi Grave ili Incantation npr. ono fazon, same old shit, a oni očekivali neku repčugu ili bossa novu :P

  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

moguće da je do toga

 

E to je problem. Spali su na to da sviraju zabavnu muziku.

 

meni je to problem jedno sa blek metal bendovima

tipa kad bi Mgla sad izdala sympho album

 

ali u ostalim žanrovima ne, sve dok je muzika dobra/zanimljiva

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni nije bitno da li ubacis elektroniku, trubu, drombulji ili bilo sta dok to zvuci verno onome sto je bend.

Uzmi masu albuma iz devedesetih tipa Deeper Kind of Slumber, Host... ili recimo danas promenu koju je Tribulation nacinio u karijeri, sve je meni to strava.

A MA, bend koji je imao visoko umetnicki koncept i koji je otvarao druge svetove svojim albumima postao djusk striptiz... nece da moze jebiga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko je do jaja ovim open minded likovima kad uzmu Morbid Angel i oduševe se tuc-tuc elektronikom ili Metalikinim sranjima..

 

Lepo si turio italic, to nije open mindedness nego manjak ukusa, kad ti svaka elektronika valja :-P

 

Ja bih bio odusevljen da su MA izbacili neki kvalitet prilikom eksperimentisanja, ali avaj, nit su imali neke ideje, niti npr. Zweissa boga da te ideje realizuju

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Grob:

Izgleda da MA nikad i nisu imali visokoumetnicki koncept, nego su samo radili ono sto im je prirodno (a posto je Trey prirodno izopacen pa pojacan drogama, ispalo je otherworldly :D)

 

Da su imali koncept gde idu i neke kriterijume, ne bi ispao fail...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

American death metal legends Morbid Angel has announced that their name of their forthcoming new studio album will be, "Kingdoms Disdained" and that will be released on December 1st through UDR Music. You can also view the album cover below. More information, including the track listing is expected to follow shortly.

 

This will mark the first album with vocalist/bassist Steve Tucker since 2003's, "Heretic," as former frontman David Vincent returned in 2004, with whom the band released the controversial album album, "Illud Divinum Insanus" in 2011, before he once again parted company with the group in 2015. It will also mark the first Morbid Angel album to feature new guitarist Dan Vadim Von and drummer Scott Fuller.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...