Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A da l' si ceo album od Behemotha pustio ili samo gledo spotove, to je pitanje.

Ja sam ih otkrio mlad i zelen pre nego sto je Nergal bio pop ikona, skido Demigod pesme sa ruskijeh sajtova jednu dnevno

Ako prangijaju Blasphemer i Flo trebalo bi da valja pa i Vincent da lakira nokte preko rifova

Samo još kad bih pustio :haha:

  • Like 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro, nisam baš tolki mazohist da ceo album preslušam:bigblue: Imam neki rezanac, onog evandjelista valjda, ne znam dal sam neki album manje slušao, a realno ima gorih albuma, jednostavno nije zdravo tolko nergala slušat

A ovo vezano za ovaj Vltimas, mene najviše privuklo zbog Flo-a, ali realno ono mogao bilo koji (dobro navežban, naravno) bubnjar da odradi, nema one njegove ludorije, Vinsentovo propadanje da ne pominjem. Blasphemer i ubaci po koji dobar rif, al džaba..

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izabrao si top3 najgora albuma, ako ne i najgori, nema 5 rifova na tom Evangelionu meni, valja lepo od Satanica do Demigod (s tim sto je i Pandemonic Incantation dobar album ali vise bm), nista ljigavije nije od Vader, Nile i ostalog poliranog 00s dm... Da ne pominjem sto su npr. od lupam Decapitated miljama ispred, a kontam da bi ti njih mozda overio i uzivo na hedlajn nastupu :D

 

Steta ako Flo samo vlti vlti

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ufff što Dimon voli da cima ljude.. aggggrrrrrr

To što sam pomenuo da imam taj jedan njihov rezanac ne znači da nisam slušao ništa osim njega, pa pobogu imamo valjda svi tu konjekciu valjanu.. Pogotovo sam se mučio da zavolim taj nadaleko hvaljeni Demigod, ne vredi jbg, ako mi se nešto iole dopalo to je Apostasy, ali opet to je toliko meni slabije od Decapa (što kaže Vo prva dva daleko bolja od bilo kog behem, a bogami i naredna dva više nego odlična) da je to neopisivo, ovo njihovo novije core sranje ne uzimam u obzir, to samo Talvara može da gotivi hahaha..

Što se poredjenja sa Vejderom tiče opet veliki fejl, mislim jeste Peter hteo na dva albuma (Impresije i delom Bist) malo da začini tim behem. zvukom, ali su oni po meni poprilično slabi albumi upravo zbog tih pompeznih instrumentala, koji uopšte ne leže na njihov zvuk, srećom pa su se sNekropolisom vratili na total oldskul fazon, po kome su i postali opštepriznati (mislim prva dva su suvi klasici i jedni od najboljih DM ostvarenja)

Ovo za Nile ne bih ni komentarisao, to je ipak ne na nekom drugom nivou, nego su u pitanju dimenzije >>>>>

Ajde reci Grobe moj, čekam te:D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti si na moje pitanje sta si sluso od Behemotha odgovorio kako imas rezanac Evangeliona (inace kad pomenes rezanac u tekucoj godini, dosta bude zabavno, al' ae ako si rezo flac da slusas na hifi sistemu onda mogu da razumem :D ), a sad sam ja kao lud sto ne pretpostavljam da si slusao jos nesto. xD

Demigod je jos i simpa, Apostasy je osrednji, Satanica i Thelema su vec malo bolji, i meni su ti albumi sad malo slabiji nego kacam se najvise lozio na Behemoth, ali slusati Decapitated, oni ljudi ni na silu ne umeju da smisle rif... Kad se sve sabere i oduzme Satanica mi je najbolja. Inače jedini album koji je Vo poslušao ako se dobro sećam, a poredi sve kao sa Decap, njemu je dovoljno sto je Nergal pozer i sto je produkcija polirana da ni ne čuje rifove :P

Beast i Impressions nisu smeće zbog stila, nego jer nema dobrih pesama, (Out of the Deep je dobra), Necropolis je smece, ne pomaze ni povratak na oldskul (koji bas nisam primetio na tom albumu, meni je on kad sam ga slusao isto smece bio kao Impressions, cak je Impressions bolji, mada gusto), ne pomažu gaće na tregere i kapa s rukavima brt. Oldskul je stilska odrednica a ne merilo kvaliteta, jebo oldskul ako ne valjaju rifovi a s druge strane svaki stil je do jaja kad su rifovi dobri.

 

 

Jedino oko čega se slažemo je da je Nile najbolji od svega navedenog, ItDS-u niko od pomenutih nije prismrdeo

Share this post


Link to post
Share on other sites

45 minutes ago, Demon Seed said:

ne pomaze ni povratak na oldskul (koji bas nisam primetio na tom albumu, meni je on kad sam ga slusao isto smece bio kao Impressions, cak je Impressions bolji, mada gusto), ne pomažu gaće na tregere i kapa s rukavima brt. Oldskul je stilska odrednica a ne merilo kvaliteta, jebo oldskul ako ne valjaju rifovi a s druge strane svaki stil je do jaja kad su rifovi dobri.

 

Ne pomaze fotka ni guzice ni cmara, ni tvoi hit sto po top listama svuda hara


Doduse, iz ove perspektive kad pogleam, pesma napisana iz ocaia...eno Foksara, u Uscu nosi autfit (samo ono na njemu) 1400 eura, baio moi

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Dimon

Uuu pazi što smo opasni, Decap. nema rifove, Necropolis takodje, pa šta imaju, pseće granule??

Ne vredi, moram po kratkom postupku - Jeste, oldskul je merilo kvaliteta, zato će Behemoth uvek biti govno!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Old school albumi su merilo kvaliteta jer su tada tek bili u nastajanju, ljudi su gurali napred, istrazivali, radili to zato sto vole, ziveli su to. 

A novi albumi bendovi koji su stariji, a vratili su se na ono sto su nekad radili, nisu merilo kvaliteta. A da ne pricam o bendovima koji kopiraju taj fazon old schoola, a naprave bezidejnu kopiju.

Npr, Chapel Of Disease su odradili dobar debi sa pravom Asphyx/Autopsy atmosferom i cepanjem, ali zato su sledeca dva albuma sve bolji i bolji.

I to sve ides od albuma do albuma, od benda do benda, sve zavisi od toga kako su skopljene ideje i da li se oseca da bend stoji iza toga, ili je to izdato cisto da se ispostuje izdavacka kuca, krene na turneju, itd.

Isti taj Necropolis mi je bled album, Welcome To The Morbid Reich mi je naprimer vrhunski. 

Demon pravo prica za Behemoth.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...