Jump to content

Morbid Angel


nocturnog

Najbolji Morbid Angel album?  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Da, repertoar je bio slican!

 

Nije bilo 1000 ljudi! Mocvara je limitirana na 600 ulaznica, a ako racunamo i novinare i goste (ja isao dzabe na press biggrin.gif ), max 700 ljudi. Atmosfera je bila odlicna! Zaista, sutke non stop... Cak su ovi iz Morbida rekli da im je to najbolji koncert u karijeri (ko god da im moze u to poverovati, kad su ih imali milion do sada)... Sve u svemu, bilo je odlicno, pogotovo sto su i posle koncerta normalno hodali po klubu, i zezali se sa ekipom... Ja im dao Interfector disk, slikao se i to je to... icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh konacno da se normalno mogu ukaciti na Yumetal sto je bilo nemoguce u zanje vreme pa da sa vama podelim utiske sa Mighty Morbid Angela !!!

Za svojih 29 godina nisam bila na jacem koncertu ....bilo je carobno ....

Podelicu svoje utiske sa vama ...

 

Koncert je bio u gradicu Ludwigsburgu oko 30 km od Stuttgarta u legendarnom metal klubu RockFabrik ...

 

Predgrupa su bili Krisiun ... Momci su odsvirali svoje vise nego posteno i ovo je prvi put da sam videla retko korektan bend (predgrupu nekom) ko je tacno znao i gde mu je mesto i kako da najavi zvezde veceri ... A pritom momci zvuce smrt u boci brutalno, kvalitetno ma sjajno icon_smile.gif)))

 

Ispunila mi se zivotna zelja pre svega da vidim bend koji volim najvise na svetu i koji su me i uputili u svet death metala kad sam pocinjala ... i najbitnije od svega da upoznam i porazgovaram sa jednim od svojih gitarskih uzora i idola Trey Azagthothom ...

 

Po komentarima iz Zagreba i Madjarske vidim da je na turneji spisak pesama bio manje vise isti ... momci su przili sat i jace a onda su izasli na bis i odsvirali jos dobrih 20 minuta jer je publika bila fantasticna sto je zaista cudno za nemce ... Inace veliki klub RokFabrike moze primiti jedno 1500 ljudi po mojoj proceni i reci cu vam da je bila krcata icon_smile.gif)))))) to je nesto sto me je iznenadilo i od srca obradovalo icon_smile.gif))

Inace imala sam ludacku srecu i probila sam se do samog stage-a i popela na njega ceo koncert sam sedela na stage-u na samo pola metra od Trey-a covek mi je na par trenutaka svirao na uvo sto bi se reklo icon_smile.gif)))))) osecala sam se kao da sanjam fantasticno ...jednostavno mogu reci da sam ispunila svoj tinejdzerski san heheh icon_rockdevil.gif eto enkad cekas da odrastes da bi se to desilo icon_smile.gif

 

Inace nakon koncerta sam se popela na stage i zamolila Trey-a da se slikamo tako da i moj suprug i ja imamo slike sa njim icon_smile.gif Inace covek je veliki gotivac malo smo popricali opusten je lik i nimalo uobrazen, kad smo se slikali poklonio mi je trzalicu sa njegovim potpisom sa kojom je svirao koncert icon_smile.gif

takodje mi se potpisao na t-shirt njihovog novog albuma i na ulaznicu ....

verujte za mene su to relikvije icon_smile.gif)))) Toliko sam bila happy nakon koncerta da nemate ideju jer mnogo je lepo kad nekoga volis ceo zivot a potom ga upoznas i shvatis da je taj neko mnogo gotivan i uzivo icon_smile.gif))

 

Zaista lepo iskustvo icon_smile.gif sa koncerta imam nekih 70 slika jako kvalitetnih jer sam Trey-a i Tuckera slikala sa velike blizine pa ako neko zeli poslacu mu slike nije problem icon_smile.gif)

 

Tolko od mene za ovaj put !

 

A zaista Mighty Morbid Angel su N1 !!!!! icon_rockdevil.gif

Edited by Zhad

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa dobro i ja sa svojih 18.god sam ispunio svoj san!!!!!! Samo ejbiga nisam uspeo da se slikama sa Azagthothom a inace uzeo sam znojnik od Sandovala!!!! I slikao se sa Tuckerom ,ali krivo mi je sto nisam sa Azagthothom.Mada nadam se da ih ne gledam poslednji put!!!!!!

Jer ono stvarno vredi da se vidi!!!! Nesto najlepse u mom zivotu !!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova turneja je definitivno ostavila utisak na mnoge YU metalce. icon_mrgreen.gif

 

Evo,i ja delim vase misljenje.Morbidi su moj omiljeni bend,sa njima sam usao u extremni metal i bio je stvarno bogovski osecaj prisustvovati tom fenomenaknom koncertu.

 

HAIL! icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo da se i ja oglasim.

 

Koncert je bio fantastican. Ali bas fantastican.

Isprzili su samo tako icon_smile.gif

 

Jedino je me na kraju zbunio gosn. Azagthoth kad me je zamolio da se pomerim (stajao sam odmah ispred njega). Nisam skapirao da hoce da sidje sa bine u publiku icon_smile.gif

 

Neverovatan dozivljaj (i jos sam se slikao sa njim a na slici mu se za promenu vidi faca icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li je josh neko sem mene skapiro da je covek malo loood?? Ali ozbiljno da ne kazem da je pacenik.TJ. da li ste i vi videli da je ceo koncet balavio na onom zelenom Ibanezu ?? Majke mi ja prvi put da se uplasim kada vidim nekog....ZLO BRE !!!!

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ni ja nista nisam loshe rekao.Slazem se da je bog...

Nego nikada toliko negativne energije nisam video.

 

 

Pa sta si drugo ocekivao heheh nego energiju 101% evil icon_smile.gif))

 

Pre nego je izasao na stage zapalili su neko kao kandilo sa mirisima heheh ja sam se zezala i rekla evo sad pocinje prizivanje Treya hahah mrred.gif

Ima necega u tome zar ne !

Ma on je faca i kraj ...

icon_rockdevil.gif

Edited by Zhad

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Preslusao sam "Heretic"...

 

 

Ne valja, ne valja, ne valja....!!!!! wallbash.gif

Sta bre ne valja ?!!!!??!!! violent.gif

 

 

Album je vise nego fenomenalan, pogledaj samo kako gitare pakleno zvuce, kak'a produkcija, 14 fenomenalnih originalnih kompozicija!!!!

 

 

Definitivno jedan od najupecatljivijih death metal albuma EVER!

 

 

/me se rastura uz Drum Check musik20.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...