Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Guest Bishke

Veliki pozdrav Apeiron.eto ja video svetlo pa reko da navratim icon_rolleyes.gif .Sta ima kod vas sta se radi na estradi.Svirka je bila dobra sto neznaci da ce biti jos bolja kad dodjemo kod vas nadam se ovog leta! mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veliki pozdrav Apeiron.eto ja video svetlo pa reko da navratim rolleyes.gif .Sta ima kod vas sta se radi na estradi.Svirka je bila dobra sto neznaci da ce biti jos bolja kad dodjemo kod vas nadam se ovog leta! mhihi.gif

Treba poraditi na tom dolasku tokom leta obavezno icon_wink.gif

 

Nego, Horror Piknik je kult! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

...morala sam ovo da kopiram

 

"Moćni metal zvuci se šire sa zvučnika, i sve to tako lepo ide, dok ne počne pevanje. A pevanje je - čisto narodnjačko (???). I to od onih gadnijih muških dubokih narodnjačkih vokala, poznatih kao "džigeraši". Katastrofa!!! Trebalo mi je dosta vremena da se priviknem na taj gadni glas, u početku me i glava bolela, ali muzika ispod me terala da slušam dalje i dalje... A ispod se i te kako imalo šta čuti - gitarista "razvaljuje" gitaru (Saša Friš), stil sviranja bi bio najbolje opisan sa dve reči - John Petrucci. Da, zvuk gitare, solaže, sve je na tragu jednog od najboljih metal gitarista, slavnog John "Dream Theater" Petrucci-a. Ritmovi su savršeni, strukture pesama, sam kvalitet izvođenja istih na veoma zavidnom nivou. Ali sve to biva prekriveno glasom koji ruši zidove, i koji vas tera da odmah zaustavite kasetu. A opet, čim on zašuti, ovi ispod dođu do izražaja - prvo što se zapitate je: pa ovi nisu normalni. Šta im je ovo trebalo? To se i ja stalno pitam."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bishke
Treba poraditi na tom dolasku tokom leta obavezno icon_wink.gif

 

Nego, Horror Piknik je kult! icon_rockdevil.gif

Pesma se zove horror strah uzas kraj ,od naseg druga majkica pa sam pripomogo.Trebalo bi da cujete njegova dela a bogami ima ih 1 mp3. Snimali smo cak i neke Filmove kratko metrazne,dobices sve na cd-u pa deli dalje (naravno kad se vidimo)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Bishke
Prvi put sam cula PD na CD-u emisije ALARM, bend PUT KOJIM SE DJERE IDE mi je takodjer paznju skrenuo, da i LOSPropeleros icon_da.gif

Kakvo je ovo drustvo mrtvih pesnika! no.gif gde ste ljudi ? 233.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trebalo je i ja da sviram drugu gitaru na spotu, ali sam bio u nekoj guzvi taj dan...

Da, Biske svira bass a bubnjar ja Stavra iz Anatheme, tj ponovo svira i u Ritmu Nereda.

Pevac i gitarista je jedan nas drugar...

BTW, u pitanju je zajebancija a ne ozbiljno '80s Trashiranje biggrin.gif

 

Zdravo Metalci icon_rockdevil.gif

Ovde idejni tvorac i stvaralac" HORROR PIKNIKA "

Gosn Alfa Romeo vidim da te je strah da

pomenes moje ime...i bolje ...imao bi nocne more mrred.gif

BUUUAHAHAHAHAHA!!!!!

 

btw. HORROR PIKNIK uopste nije zajebancija

nemoj da kvaris opsti ugodjaj !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

...morala sam ovo da kopiram

 

"Moćni metal zvuci se šire sa zvučnika, i sve to tako lepo ide, dok ne počne pevanje. A pevanje je - čisto narodnjačko (???). I to od onih gadnijih muških dubokih narodnjačkih vokala, poznatih kao "džigeraši". Katastrofa!!! Trebalo mi je dosta vremena da se priviknem na taj gadni glas, u početku me i glava bolela, ali muzika ispod me terala da slušam dalje i dalje... A ispod se i te kako imalo šta čuti - gitarista "razvaljuje" gitaru (Saša Friš), stil sviranja bi bio najbolje opisan sa dve reči - John Petrucci. Da, zvuk gitare, solaže, sve je na tragu jednog od najboljih metal gitarista, slavnog John "Dream Theater" Petrucci-a. Ritmovi su savršeni, strukture pesama, sam kvalitet izvođenja istih na veoma zavidnom nivou.

ja bih te najlepse molio da ne vredjas saleta...

 

petrucavi je shaban.

 

sale je bog.

 

bitna razlika.

 

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ... icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...