Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Meni je Biske bolji vokal, ali mi se starija verzija pesme vise svidja.

 

Da nije neko skidao Gothicu Lepoticu na gitari? Ako bi mi neko napisao note, tabove, prvu notu u rifu, bilo sta, bio bih mu beskrajno zahvalan! Sta cu kad sluha nemam.

Edited by Andrija Smith

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao iskreni fan PERA, svečano izjavljujem da je spot za novu-start pesmu ODLIČAN (and then some!). Ovo je trebalo bendu - dakle, ovog puta nema kafane, nema inserata iz filmova, nema golih pevaljki, granda, već spot pokazuje auditorijumu da je pero deff. pre svega jebeni METAL bend! Izvrstan headbanging performance u stilu Brainstorm spotova (dakle prženje do jajcima!)

Izvrsna nadogradnja pesme sa onim groovy rifažama na početku u sredini i (mislim) na kraju. METALSKI METAL!

 

Way to go, fellas!

RA-ZVA-LJUJ!

 

Nego, nema od Frišketa odgovora na pitanje: IMA LI NOVIH, NEČUJENIH AUTORSKIH PESAMA NA (JOŠ UVEK) NEROĐENOM ALBUMU??

Edited by Jovan Cvijic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Simpatican je spot, dopada mi se ta kontrast sto je Biske u belom odelum dok je ostatak benda u crnini, nego bas sam stekao dojam valjda zbog glumatanja (pokreti ruku, izrazi lica), kao da se sve ovo sto peva u pesmi, desilo Bisketu, da li je mozda glumio vec negde ili ga kamera jednostavno voli? :D

 

Vidim otpade Pgp, Multimedia records vas je uzela pod svoje, sto znaci da ce album biti u digipack izdanju?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jovan Cvijic

 

Mislim da će većini biti poznato svih 15 pesama koje se nalaze na CD-u! :pivopije:

 

Avaj, set lista je sledeća:

 

-Došli smo do kraja puta

-Silvana

-Gotičarka

-Ferrari

-Kauboj

-Žalim draga ispalo je sranje

-Kraljica

-Shvati

-Odlaziš

-Kako da ti kažem brate

-Na dan kad si pošla za toga čoveka

-Preko brega

-Ostavljen sam ja

-Oka tvoga plam

-Tužno gledam

 

@VoivodBG

 

To je jednostavno Biške! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala PD-u, elem Frišu, na odgovoru. Ostaje žal što na albumu nema kakvog novog iznenađenja, tj.nove metal bombe (tipa "što si više tvamr...") ili, nebitno, nove autorske numere, ali ajde, nadamo se da bend u najveće radi na novim pesmama. Dodao bih da polako žalim za starim, originalnim nazivima pesama (tipa Stara majka za zdravlje me pita itsl). Još veća je tuga što vidim da nema PREKRASNOG instrumentala sa prvog albuma... valja to spičiti uživo, uz kakvog gosta koji bi pomagao s prženjem na gitari...

 

No, da ne zakeram, i ovo je sada dovoljno.

Undergrand indid! Tamz ap!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo ste se primirili, a proslo je vise od 15 dana otkako ste rekli da cete zavrsiti stampanje diskova.

Dajte ljudi ovaj cd ce biti perfektan novogodisnji poklon za (da samog sebe castim) clanove porodice, prijatelje i komsije! :D

 

Dok sam krstario netom naleto sam na Pero Defformero - Napalm, Nitro, Turbo, Disko, da li je to demo album ili se neko samo segaci?

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok sam krstario netom naleto sam na Pero Defformero - Napalm, Nitro, Turbo, Disko, da li je to demo album ili se neko samo segaci?

 

Dok se ne javi neko od "zvaničnika", mislim da je taj album self-unreleased, to jest, snimljen a neizdat.

Ima tu par bisera, iako je miljama daleko od prvenca.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napalm-Nitro-Turbo-Disco je snimljen iz čiste dosade & revolta izazvanog raznim FankiĐijevima, Lunama i ostalim "dens" idijotlucima... :rolleyes:

Nikada nije izdat... i najbolje je da tako i ostane! :mhihi:

 

Ne smem još ništa da obećavam ali... na dobrom smo putu da organizujemo reprizu Dočeka u BG-u!!! :rockdevil:

Javljam za par dana šta je od svega ispalo... :pivopije:

 

POZZZ!!! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Jack The Riffer

 

Tamo smo "domaći" uslovno rečeno, tako da nam je, za sada, to baza za BG! :pivopije:

 

Dakle...

 

Zakoračite u Novu 2009. uz orkestar PERO DEFFORMERO i njihovu premijernu reprizu ispraćaja stare godine!

Četvrtak 01.01.2009, klub "LIVINGROOM" SKC BG sa početkom u sat i po do dva pre samoga kraja...

Za cenu karte ćemo videti sa Deda Mrazom! :rockdevil:

 

POZZZ!!! :muzicar:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, mnogo ga zakomplikovaše. Čak ni vreme nisu napisali, nego ''sat i po do dva pre samoga kraja''. Treba li da gledam u bob šta su hteli da kažu?

Nema potrebe da gledas u bilo sta sem u post koji su napisali i sve je jasno. A za sve ostale nedoumice pitaj Deda Mraza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...