Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Poštovani Klane! :rockdevil:

 

Uz malo sreće i Božiju Pomoć, CD benda PERO DEFFORMERO ("UnderGrand") moći će da se kupi od ponedeljka u klubu "Livingroom" SKC!!! :pivopije:

Biće to svojevrsni ekskluzivni vid pretprodaje. Tamo će moći da se kupi nedelju dana ranije u odnosu na sva ostala prodajna mesta i biće po nešto nižoj ceni... :cool:

Budite strpljivi još koji dan... Šta mislite kako je nama? :rolleyes:

 

POZZZ!!! :muzicar:

 

 

Edited by Pero Defformero

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose :meshuggah:

 

Ali, tu su i oni koji su presli 300+ km na relaciji Banja Luka - Beograd, pa voz za Novi Sad, pa pesaka do NS Timea, pa smrzavanje i spavanje u klubu, pa gledanje certa, potom u Dvoriste do 5 ujutro, pa voz za Beograd, pa caj na autobuskoj stanici, pa bus za BL (300km) :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije lose :meshuggah:

 

Ali, tu su i oni koji su presli 300+ km na relaciji Banja Luka - Beograd, pa voz za Novi Sad, pa pesaka do NS Timea, pa smrzavanje i spavanje u klubu, pa gledanje certa, potom u Dvoriste do 5 ujutro, pa voz za Beograd, pa caj na autobuskoj stanici, pa bus za BL (300km) :pivopije:

 

e to je rispekt ka bendu, ovaj covek treba da dobije potpisan free album... ja se ne bi ovoliko cimao ni za maidene XD

Share this post


Link to post
Share on other sites

E jebi ga!

Nije fer!

Zaki da dobije prvi primerak!

 

Pa ja sma većinaj fan u celu istočnu srbiju, a plus sam se prvi javio za primerak! I pre Zakita!

Nema veze, čim pošalješ njemu, šalji meni!

Kad se samo setim - koliko sam ljudi zarazio cerebralnom infekcijom zvanom PeroDeff još u ono pre-cd pre-internetsko vreme, kad piraterske demokratije (ove današnje) nije bilo NIGDE!!

 

Jes da nisam potego 300km da gledam Pero live - ali - biće prilike.

Mora neko da radi i u pozadini :pivopije::rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ovako, kad se probudiš u vozu za Novi sad i shvatiš da si napravio lokvu na sebi dok si spavao otvorenih usta a da prekoputa tebe sjede neke simpatične djevojčice i smiju ti se, e, onda tek shvatiš koliko boli kad Biške vikne "SILVANAAAA!" :)

Šalu na stranu, Zakiju prvi disk (Zaki je #1 Defformero obožavalac i podrška, bez sumnje), Lakiju drugi disk (da ne spominjem zasluge, ali, čisto da taj čovjek dobije u svoju kolekciju bar nešto vrijedno pored PD kasete :mhihi: ), ja ne moram biti ni prvi ni drugi (ni glup), ali da se nešto odradi, budući da slutim da će Defformero u Bosnu dolaziti sličnim kanalima kao slanina u džamiju... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opušteno, čika Sale, a Nebojša je ovdje moderator, i da hoćemo ne možemo ga spriječiti da vadi k!t#. :)

Tih džaba ima koliko ima, a kad to razdijeliš da se mi onda lijepo možemo dogovoriti da zaobiđemo makar poreze na promet i luksuz pri nabavljanju UnderGranda. :)

Usput, ima li kakvih planova za promociju?

Ja moram priznati da sam to tako nekako romantično zamišljao, da dolazim na (promotivnu) svirku, tu uzmem disk, i kao, to brate, sad odoh da se ženim pa da skočim s mosta. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...