Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

'Oće da ti bace bombu u lokal, jebote!

 

Nego, ja taman htio kritikovati što discogs.com Pero Defformero stranica (LINK), nije dobro uređena, odnosno nisu izdanja (Prvi album, Undergrand) povezana sa osnovnom stranicom izvođača, ali to je tako samo kad nisam ulogovan?!

Maloprije napravih nalog i sve u redu, očitavaju se izdanja. Zasluge idu VojvodiBG.

 

A BL klan sutra ili prekosutra dobija UNDERGRAND...

Share this post


Link to post
Share on other sites

I BL klan se upisao u listu onih koji poseduju album, i ovom prilikom se zahvaljuje Zlatku LivingRoom i naravno Saletu Frishu i bendu :pivopije:

 

Ma lako cemo da se zahvaljujemo grlimo i ljubimo ... ajde BL komentarisite album :lol: .

 

Inace prodaja ide dobro ... zabavni trenutak: posto je na ovoj velikoj multimedijinoj rasprodaji u LR bilo i domacih izdanja na rasprodaji, pojavilo se i par pametnjakovica koji su pitali zasto i Undergrand nije na rasprodaji :veseli: .

 

P.S. Inace jedan od najvecih Perdeff fanova u svetu je vidjen kako kupuje disk Skaj Viklera ... joj bruke ... :rockdevil::udri::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam djelimično prozvan pa ću samo reći da je album ESENCIJALAN i KOLOSALAN.

Ostavio sam par riječi utisaka na MySpace profilu grupe i njenog vođe, iako to ni u kom slučaju nije dovoljno, ipak sam malo lijen za neko deblje razmatranje i komentarisanje. Mada, premišljam se da pišem recenziju (koliko to ima smisla, drugo je pitanje).

 

P.S. Ko je taj što kupuje Skaj Viklera? Na stub srama odmah uz oduzimanje svih P.D. vrijednosnih materijala.

Edited by Vlaja Buraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

P.S. Inace jedan od najvecih Perdeff fanova u svetu je vidjen kako kupuje disk Skaj Viklera ... joj bruke ...

 

P.S. Ko je taj što kupuje Skaj Viklera? Na stub srama odmah uz oduzimanje svih P.D. vrijednosnih materijala.

 

Ah pa ne sudija, ovo je tek prvi zuti karton, ne mozete tako olako da me posaljete na klupu, pobogu! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ah pa ne sudija, ovo je tek prvi zuti karton, ne mozete tako olako da me posaljete na klupu, pobogu! biggrin.gif

 

 

A ukebali te...

Nema tek drugog žutog!

Uzmite mu sve :D

...mm čekaj, pa i ja imam Zagađenje u Japanu na oriđinalu?!

:da:

Edited by johndoe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo ti javno najavljuj kad ideš pod tuš, a kad te tamo darthmaul zaskoči sa svojim nine-inch-a-nisu-nokti (i ne kupuju se na trafici), biće kasno.

Jedini način da okaješ grijehe je da izmoliš tri Silvane te pokloniš tri Defformero diska onim manje srećnim u životnoj partiji karata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh momci ali ste vi preki i previse (ne)ozbiljni, dajte sve je to sala.

 

Elem Vlajo dopada mi se poslednji deo tvoje recenice, da uradim pravednu stvar i poklonim tri diska P.D. onima u potrebi, a vec poznajem 3 takve osobe, mislim da ce to biti najpostenije, da se iskupim za svoju mladost-ludost. :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...