Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Da, zvuk je bio na zavidnom nivou sinoc. Svirka je trajala skoro 2 sata, Biske je imao i svoj deo nastupa sa akusticnom gitarom, davao je mikrofon ljudima iz prvog reda da pevaju refrene, a i ostali iz benda su bili vrlo raspolozeni. Sve u svemu, lepo i kvalitetno provedeno vece. Sledeca stanica: SKC, 25. april.

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeste zvuk je bio preglasan, ali kao sto ste mi rekli to je zato sto i Trema nije bas najbolje mesto za koncerte, zbog akustike, ali je zato prostor bas fin, prostran je, i enterijer mu je zanimljivo odradjen, pogotovo onaj kruzni deo kod sanka.

 

P.D. je blistao na onoj velikoj bini, a i bend ima potencijala da postane ogroman, samo neka nastave da se trude i najverovatnije ce uskoro dospeti dotle.

 

Sto se same svirke tice, publika voljna i zeljna, Defformerosi nasmejani i raspolozeni da daju sve od sebe. Cini mi se kao da se ovaj put Biske malo umorio na stejdzu, moze biti zbog sparine u prostoru ili se pak (ne daj boze) malo razboleo, m?

 

Iznenadila me je akusticna gitara (Biske) i obrade Seke Aleksic i Iron Maiden-a (kratke ali slatke i veoma delotvorne, jer su umanjile malo monotoniju starih fazona) i nikako ne smem zaboraviti slatkise, preporucujem bendu da nekako napravi neki ugovor za reklamu i sponzorstvo sa Soko Starkom, bila bi to bericetna saradnja. :D

 

Zao mi je samo sto Gospodin Bandar nije poneo novi album Piknika, ali bice prilika da se nabavi.

 

I za kraj hvala Zakiju i NS klanu na gostoprimstvu koje su mi ukazali, osecao sam se kao da sam u prisustvu dragih mi ljudi koje poznajem skoro ceo svoj zivot, nazdravlje. :pivopije:

 

 

P.S. evo nesto i za one koji nisu stigli/mogli da dodju na koncert.

 

Edited by VoivodBG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo su radnje koje vec imaju album "Undergrand" u prodaji:

 

MUSIC PLANET D.O.O. Beograd

PLATO BOOKS DOO Beograd

TVITI STR Beograd

E vala trazio sam i nisam nigde nasao

Ne znam gdje si tražio, ali eto pomoći iznad. Piše Bežanija kod tebe, znači ove tri lokacije, plus naravno SKC Living Room i IPS radnje... Ja sam bio u Beogradu prije mjesec i po dana i u Mamutu je Undergrand stajao na polici sa 20 najprodavanijih domaćih izdanja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije ovde(govorim o prvom delu snimka) sve od seke aleksic, jedan deo je i Sejo Kalach-"Ala, ala".

 

 

dobar nastup inace(bar mi se tako cini po snimcima), bas mi je beda sto sam morao da ih propustim za novu godinu kad su svirali, a po svoj prilici izgleda da cu i koncert u SKC-u morati da propustim, a imam jaku zelju da ih gledam, jbg kad sam majmun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vjerovatno se vidimo tamo... teško da će Okrutni Bogovi Istoka nešto da pokvare u posljednji čas.

 

Usput, večeras Nebojša i ja uradismo recenzije Undergranda, on jednu, ja jednu, za Butcherian Vibe odnosno za Serbian Metal... e, sad, gdje će čija, to ne znam, na njemu je odluka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...