Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Znam da svi znate, ali...

 

PERO DEFFORMERO LIVE ! ! !

Subota 25.04. Beograd

SKC Velika Sala, 21h

 

Ovo je definitivno hajlajt naše dosadašnje "karijere" :mhihi: i iskreno se radujemo ovoj fešti! :rockdevil::muzicar:

 

A sada i zvanično, kao specijalni gosti sviraće i Rumske Klandžije, poznate kao BURNING CIRCLE !!! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bio sad na svirci u sredu u NS-u (ekipa me iscimala).

Bio pun taj Underground/London/kako se vec zove.

 

Zvuk nije bas bio nesto,ali se,cenim,masa dobro provela :pivopije:

OK vam je ona stvar "Heavi metalac bicu ja" i jos jedna ("Kraljica" mozda?Ima double-drum-beat u pocetnom delu pesme).I naravno stari hit "Dosli smo do kraja puta".Ostale pesme - bah,onako...nisam bas neki fan :) Mada,publika je veoma dobro podrzala npr. onu "Cowboy from Bosnia".

(da se ne shvati pogresno,publika je svaku pesmu podrzala,al opet neke vise,neke manje)

 

Onaj bubnjar je ludak - napravio je 300 'faca' za vreme svirke :)

Malo-malo pa se nekako "izoblici" (facu) :)

 

Oko sat vremena svirke,2 bisa - fino.

Primetio sam i da je sniman taj nastup.

 

 

Kazem,nisam bas neki extra fan toga sto pravite,meni bi vise odgovaralo da imate drugaciji vokal (smrt narodnjacima :) ),al' mora se priznati Bisketu (valjda se tako zove pevac) da je pravi showman :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, ono je bio jedan od najboljih koncerata na kojima sam bio! Sad bih rekao da mi se mnogo više svideo i od mnogih koncerata veeeelikih bendova na kojima sam bio, al' neću da se Biške & co ne uobraze ...

 

Ljudi su neverovatni muzičari, svirka je bila besprekorna, Biške je fantastičan, scebski nastup fenomenalan .... sve u svemu koncert 12/10 !!!!

 

Treba napomenuti da je predgrupa bila više nego sjajna!! Bili su to BURNING CIRCLE iz Rume, bend koji će sigurno imati blistavu karijeru, kakvu i zaslužuju jer ono što su sinoć pokazali je daleko i od mnogih domaćih ne-demo bendova.

 

Sve u svemu, koncerta za pamćenje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci brate, vr' brate!

 

Burning Circle- fenomenalana svirka, svaka cast!

 

PERO DEFFORMERO- Sta reci? Nenadjebiva svirka. Bio sam na koncertu "vecih" imena domace i strane scene, ali ovo sinoc je domaci zadatak za sve bendove koji ce da prave svirkie u Srbiji. Nastup, kontak sa publikom, atmosfera, znaci brate ono vr'! Sad vise nema povratka u male sale i tako to, ili Arena,ili Marakana,ili Usce! :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...