Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Pa eto moglo bi se nešto u BL organizovati, vidim pržite non-stop po Srbiji. Mislim da interesovanja ne bi nedostajalo, prošla bi svirka sigurno dobro samo treba naći prostor i nekog da to organizuje kako treba. Nešto kontam da bi svirka u DFK sad bila savršena...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pregovori za Sloveniju su u toku i mi se najiskrenije nadamo da će to biti 3 koncerta.

Radne ideje za nastupe za sada su Novo Mesto, Maribor i Ljubljana a mogući datumi za to 18, 19, i 20 mart! Videćemo šta će do kraja biti...

U međuvremenu, ovako je Hrvatski Dnevnik doživeo naš prvi nastup u Zagrebu:

http://dnevnik.hr/showbizz/glazba/sokovi-su-za-slabice.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, zakon!!!

Još jedno potpitanje: imate li novih pesama?

 

Pridružujem se čestitkama na prženju u Zagrebu! 

 

 

Da, stvarno, ka' će SEDMICA barem kao demo na majspejs???? Ili bilo koja nova stvar???!??!??? 

 

i još jedno vrrrlo bitno tanjcepi: Za koju pesmu će se praviti sledeći video skot? Moj favorit bi defitivno bio KAUBOJ!!! Mislim da ima najviše potencijala za kakav-takav proboj benda u veću narodnu masu ukoliko se skot odradi u kafansko-western-heavy maniru!!! But, that's just me... wishful thinking   :mrgreen:

Edited by Jovan Cvijic

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Pridružujem se čestitkama na prženju u Zagrebu!

 

 

Da, stvarno, ka' će SEDMICA barem kao demo na majspejs???? Ili bilo koja nova stvar???!??!???

 

i još jedno vrrrlo bitno tanjcepi: Za koju pesmu će se praviti sledeći video skot? Moj favorit bi defitivno bio KAUBOJ!!! Mislim da ima najviše potencijala za kakav-takav proboj benda u veću narodnu masu ukoliko se skot odradi u kafansko-western-heavy maniru!!! But, that's just me... wishful thinking :mrgreen:

 

A još bi veći štos bio kad bi snimili PD feat. Dragana Mirković sa umiksovanim čuvenim "joredferrrarrritunsmiannn" :haha: :haha:

Pure evil.

 

 

 

 

 

Edit:

Picture1-1.jpg

Edited by Ајлин
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dok čekamo utiske sa "javne probe", pomozimo našem omiljenom bendu da ode u Sarajevo na ćevape. Kako? Lako.

U ovoj ovamo "našoj" maloj zemlji seljaka na brdovitom Balkanu, lijevo od "vaše" male zemlje seljaka na brdovitom Balkanu, postoji i stoji muzička institucija jedna, nagradnih nagrada dodjela imena Indeksi a nekad je Davorin se zvala.

E, sad, Indeksi mu dođu u mnogo kategorija, a budući da je zemlja mala, neko je prislonio uvo na šine da čuje šta se dešava u okolnim zemljama seljaka... jerbo u ovoj našoj premalo seljaka pravi buku instrumentima, uglavnom to rade golfom 2 dizel i vatrenim oružjem.

Tako je Defformero naš Pero nominoviniran u kategorizaciji "Rock & All Album Godine" gdje po trenutnom stanju na tabeli šije Psihomodo pop za 30, a Obojeni program za 50 glasova, dok za Reginom zaostaje neznatnih oko 2800 glasova...

Da to ne bi tako završilo, da krivo-šiškasti Aca ne bi pokupio ćevape za nagradu i efektivno uskratio da se "Kauboj iz Bosne" začuje u srcu Bosne, evo Vam link, PA KLIKĆITE, JADNA VAM MAJKA:

http://davorin.ba/2010/

 

P.S. Klikćivati se, bez naprednih tehnologija varanja, može na cirka svakih par sati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

бијемо унапред изгубљену битку, мој пријатељу. пошто смо небески народ, само такве битке и признајемо.

 

моје је мишљење да треба кренути скромно, не одмах на Вагину. за почетак предлажем да се победи АтланДита са својих 666 гласова у тренутку мојег гласовања

 

jea.jpg

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bilo je dobro na javnoj probi. Svi su bendovi fino svirali. Jedina zamerka je sto sam ja ocekivao da ce biti vise naglasak na jam session-u i imrpovizaciji i obradjivanju pesama drugog benda, medjutim svaki bend je skinuo po jednu pesmu drugog benda i odsvirao jos nekoliko svojih i to je bilo to. Al bilo je fino bez obzira na to, samo onda nisu morali da toliko isforsiraju naslov "javna proba", "jam session" kad je toga bilo najmanje, realno.

 

Licno, malo sam se zasitio svirki naseg dragog nam Pere. Strpljivo cu cekati novi album i nove stvari dok se ne pojave, jer je ovim sve dosad vise puta receno po mom misljenju. Ali nek rade promocije po Sloveniji i okolnim zemljama jer imaju ogroman potencijal i mislim da mnogo ljudi bas zeljno ocekuje da vidi i cuje uzivo te pesme koji nisu imali prilike do sada to da urade. I ne bi bilo zgoreg da se izbaci taj dvd recimo. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...