Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Uh, odličan ovaj dernek bio... :zeleni:

 

Brkovi su bili taman kako treba, baš su fino zagrejali atmosferu...

Šteta što ne poznajem njihov repertoar baš najbolje, pa nisam mogao valjano da ludujem.

 

"Piknik", paaa... Kratko, ali jebitačno! :muzicar:

Ne znam, mnogo je ljudi kukalo što to nije bio onaj pravi Piknik, al' ja vala zadovoljan!

Odsvirali su manje-više sve moje favorite. Preživljavao sam besnilo za vreme sedimirazmišljamkosamštasamgdesam i jebešmisveidemdasebacimsmostaukanal delova... :D

 

Ipak, zna se ko je Slayer među tim bendovima... :mrgreen:

Meni i dalje ne ide u glavu, posle svog ovog i živog i mrtvog konzumiranja PD-ovog muziciranja, kako može da postoji neko ko štanca tako dobro riffovanije, a da mi bude na dohvat mlaza piva bar pet puta godišnje??

Pa taj Friš je genije, ja sam oduševljen tim covekom! Predoziraću se tim njegovim riffovima, majke mi...

I silujem ti život kad je vrat uspeo da mi zablokira na pola nastupa njihovog, damn!

Žao mi je samo što nisu svirali "Tužno Gledam", hteo sam jednu plišanu malu powerašicu sa cakanim kezom džentlmenski da priupitam za dens. Ali Bože moj... ;)

 

Sve u svemu, prijatno veče uz muzikante.

Raduje me što sam prvi put u životu osetio onaj pravi koncertni stiskavac u prvim redovima na svirci neke domaće bande (dobro, Ritam Nereda se ne racuna, i tu je Friš :zuba:).

Onaj Route je bio krcat i mislim da bi sledeće Perovo svirkanje u NS-u bilo zdravo organizovati u većem prostoru. Ruke gore, ko je za?

Brkovi su ponašli neki svoj izraz u ovom podžanru, i to me raduje.

Verujem da će ove dve bande biti znacajan influens nekim tamo klincima, ovaj podžanr nema baš tako bledunjavu buducnost.

I tako... Šta da vam kažem, kucaću eksere u ogradu, svakog dana po jedan, dok Pero ne izda novi album i to je to.

Aj živeli! :smile:

Edited by Džonee
  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Onaj Route je bio krcat i mislim da bi sledeće Perovo svirkanje u NS-u bilo zdravo organizovati u većem prostoru. Ruke gore, ko je za?

 

 

Ne bre, Route66 je njihovo kvltno mesto. Ništa bez prevrtanja stolova :mhihi:

 

Nego da pitam cenjene članove benda. Kad ćete u BG svirati opet? Hoće biti nešto za NG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bre, Route66 je njihovo kvltno mesto. Ništa bez prevrtanja stolova :mhihi:

 

I moje izbegavanje pentranja po drveću sa ekipom iz hood-a zarad gledanja Meca Dobrića je nekada bilo kvlt, pa sam to prerastao... ;)

A stolovi se mogu prevrtati i u Tremi! :lol:

 

Takođe, slažem se sa onim što cenjena drugarica iznela u prethodnom postu...

Edited by Džonee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdravljam! :rockdevil:

 

"TREMA" je i bila prvobitno zamišljena kao mesto za "debakl bendova", ali je došlo do onog "biće-neće biti slobodna tog dana", pa smo morali da potvrdimo taj datum u "ROUTE 66"... I mi se iskreno nadamo da će sledeći put to biti malo "udobnije". :opusteno:

Što se Beograda tiče, sviramo 25.12. na maskenbalu u "KST"-u i to je to od nas... kada su ovi gradovi u pitanju (BG-NS) i ovaj album... da ne dosadimo i Bogu i narodu! :mhihi:

U međuvremenu ćemo sigurno odsvirati koju svirku u gradovima gde još nismo bili, a uporedno sa tim, radićemo (već radimo!) na novim pesmama... :D

Ako nam se eventualno pruži prilika da nastupimo na nekom od festivala u ova dva grada, verovatno je nećemo propustiti, što kontam da je sasvim normalno... :rolleyes:

 

Hvala svima na podršci i strpljenju! :pivopije:

 

POZZZ!!! :muzicar:

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Administrator

Pozdravljam! :rockdevil:

 

"TREMA" je i bila prvobitno zamišljena kao mesto za "debakl bendova", ali je došlo do onog "biće-neće biti slobodna tog dana", pa smo morali da potvrdimo taj datum u "ROUTE 66"... I mi se iskreno nadamo da će sledeći put to biti malo "udobnije". :opusteno:

Što se Beograda tiče, sviramo 25.12. na maskenbalu u "KST"-u i to je to od nas... kada su ovi gradovi u pitanju (BG-NS) i ovaj album... da ne dosadimo i Bogu i narodu! :mhihi:

U međuvremenu ćemo sigurno odsvirati koju svirku u gradovima gde još nismo bili, a uporedno sa tim, radićemo (već radimo!) na novim pesmama... :D

Ako nam se eventualno pruži prilika da nastupimo na nekom od festivala u ova dva grada, verovatno je nećemo propustiti, što kontam da je sasvim normalno... :rolleyes:

 

Hvala svima na podršci i strpljenju! :pivopije:

 

POZZZ!!! :muzicar:

 

Ocete li ubacivati harmoniku na novom albumu , tj da li cete angazovati Zorana Milica ? xD

  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...