Jump to content

Pero Defformero


Apeiron

Recommended Posts

Ajde novosadjani, javite se.

 

Ovo je bend koji je najblize prisao progressive metalu. Medjutim, u pitanju je zezancija na bendove Dream Theater, Pantera, Metallica, gde u svirackom delu momci ubise !!!

Ali jedini problem je taj sto je vokal benda narodnjak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ta to im je vokal narodnjak? U tome i jeste čar. To je ionako bila za***ancija, parodija na gorepomenute. Ja sam čuo samo onu pesmu "Došli smo do kraja puta na e ljubaviiiiii...". Ajd, reci mi da ima ne to od njih na ploči ili kaseti!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno !

 

Imam original kasetu.

ALBUM JE SAVRSEN !!! Svaka pesma govori sama za sebe. Toliko je kvalitetno odsviran, da sam se zapitao (ja koji inace slusam Dream Theater izmedju ostalog). Gitarista je Petrucci u originalu.

Momci ubise. A razlog sto sam ovu temu pokrenuo je da vidim da li iko zna nesto vise o njima, tacnije, da li sad sviraju sta i gde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

APEIRONE PRIJATELJU!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

IMAS PERO DEFORMERRO!!!!!

 

E, znas, chuj... Ako ta kaseta iole valja, mislim traka... Da li si u mogucnosti da je pustis na neki solidan dek, usemplujes u wav, pa konvertujes u Mp3 320kbit/s??? ili jos bolje da mi iz wava narezes CD???

Za uzvrat dobijas CD sa tvojim izborom iz moje mp3/wma kolekcije...

 

mail je [email protected] obavezno se javi!!!

 

Bre! Pero Deformerro je postojala u Rumi pre par god. jedna kaseta koju su svi redom uzimali i kopirali... U medjuvremenu je pukla, pa je zalepljena, i dalje kopirana. Sada nit' postoji taj original, niti valjana kopija

 

"Na stolu je prazna casa, u kafani dim

vino pijem, tugu krijem, ti si opet s njim"

Share this post


Link to post
Share on other sites

He he he...

Drago mi je da nas ima koji se odusevljavamo ovim albumom/grupom.

 

Ali, ja pokrenuh temu da saznam nesto vise, a ono ja ispade jedini koji ima album...

Cudne stvari, nema sta.

 

Dobro, ovih dana cu da to prebacim na CD sa kasete, ionako to planiram da uradim vec duze vreme.

Pa kad narezem na CD, javicu se ovde, pa cemo videti za slanje.

To je to...

 

Inace, evo vam za sad track list:

1.Gajbe Oro (instrumental)

2.Srca Tvoga Plam

3.Tuzna Je Jesen

4.Purpur

5.Vece Na Plazi

6.Drugoga Joj Slika Viri Iz Novcanika

7.Stara Majka Za Zdravlje Me Pita

8.Ubila Si Sve U Meni

9.Alaj Mi Je Nije

 

U zdravlje.

Pozdrav tebi, Demonic Alliance...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apeirone,

Super! Unapred hvala za trud! Inace neko moje drustvo je jednom videlo u NS neki plakat za svirku P.D., ali kad su otisli tamo otkazana je. Mada je i to bilo daaavno (ima valjda 2 godine). No raspitacemo se preko ovih Novosadjana (Gwydion...)

 

Dachaze, Pero Deformerro je bend, kao sto si cuo, gde je muzicka pratnja, 100% power metal, i to veoma dobar! A vokal je cist narodnjak (i to onaj najcrnji, autobuski), koji peva narodnjacke textove, i to sve savrseno uklopljeno. Iako je bend dobro zezanje, strawa zvuche. A jos je bolje gledati reakcije ljudi kad to cuju (pogotovo na nekom mestu, evo ja zamisljam KST ponedeljkom... cim nabavim taj CD, ima da ga nosim tamo!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

E slushajte debili...

 

Ovde ljudi dolaze da se diskutuju, druze se, pa i da se svadjaju, ali ne da gledaju lupetanja retarda poput vas dvojce... So ako nemate nista pametnije da izjavite od "je-bo vam ja maaaaaaajkuuuu" GET THE FUCK OUT OF HERE!

 

Ako ipak odlucite da "saradjujete" i postanete normalni, evo ja cu se javno izviniti za "debili" i "retardi" iz ove poruke... Kapish?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

postojala je ta kaseta i nadjena je ponovo u rumi (kao shto reche demonic) ali jos ludje je to da smo se mi zezali s tim jos 96. il' tako nesto, mozda 97. uglavnom dok je to jos bilo novo, chak ovde u rumi postoji i bend acaverna koji su bili cista kopija p.d. ali sa akustarama a o tekstovima da ne govorim (bolji od manowar textova u svakom sluchaju).

gitarista je inache sasha frish i pricalo se da postoji i drugi ali nikad objavljeni album

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...