Jump to content

Warriors | Ratnici


dudi

Recommended Posts

Pa, nije ni singl tolika retkost. Ovde u Beogradu malo-malo pa naletim na njega. A Polzovic je do sda najvise trazio za Rapid Force - 300 dolara! Jaksa nije mogao da veruje kad sam mu rekao. Cini mi se da su iste pare bile u pitanju kada je bila aukcija za plocu hrvatskog benda Anesthesia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Ako vas i dalje nesto zanima oko tih...Ratnika...mozda mogu da nabavim nesto. Sa Duletom se ne vidjam odavno, iako smo bili tenis partneri na Kalishu. Slobu vidjam svake nedelje, maltene. Tojest, idem veceras na neku probu sa njim i nekim ortacima. Sve Jugosi u stvari, sem pevaca. Nesto se kuva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Dersu, aj' nagovaraj ih da se okupe ponovo !!! Bilo bi zanimljivo cuti ih sada !!!

Kada bi napravili svirku u Bg-u, garantujem da bi imali nekoliko hiljadarki u publici !!!

Naravno, uz pristojnu reklamu da se sazna i izvan Bg - a !!! Mnogo starijih bi doslo !!!

Eto ko bi bio idealna predgrupa Mejdenima !!!

Jednom su trebali da budu, da nisu !!!

Imaju jos vremena da se uvezbaju, mesecak dana !!!

 

I, kazi ko je iz Warriorsa na slici i gde sedi - s leva na desno ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da li su oni uopšte imali koncerte u YU ?

 

Trebali su da sviraju pred Iron Maiden na sajmu 84e ali nisu došli ili šta je već bilo ..uglavnom tada nisu svirali

 

Neko mi je rekao da su imali neke svirke u Torontu pre par godina e sad da li je to istina ili je neka buva .

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nemoj da mi diras Duleta bre :lol: Ako je neko pacov onda je to Douggie.

Koji Dule, za Daga sam rekao da izgleda kao pacov. On je bio pevac, zar ne?

 

Uzgred, ovaj celavi sa fotki je Sloba Svrdlan, je l' tako? Ostale ne prepoznajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji Dule, za Daga sam rekao da izgleda kao pacov. On je bio pevac, zar ne?

 

Uzgred, ovaj celavi sa fotki je Sloba Svrdlan, je l' tako? Ostale ne prepoznajem.

 

Dule 'Splića' je uvek bio pevac. Jes', ćelavi je Sloba, ostali na slici su (u smeru kazaljke na zidu) Mika, Leo i yours truly. Nema tu nista od okupljanja, nit' se vidjaju ovi stari nit' pricaju. Ne zna se ni 'di su. Mika, Srdja, Leo i Sloba sad rade na nekom novom bendu u LA-ju. Neki solidan rock fazon, kako ovde vec ide kod tinejdzera ovih dana.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusko Nikolic - Vocals

Douglass Platt - Guitar

Zoran Konjevic - Guitar

Slobodan Svrdlan - Bass

Lawrence Gretsch - Drums

 

 

Karamba i karambita !!! I ja sam,nekako, mislio da je vokal Douglass Platt !!! Kontam, covek je

naseg porekla, pa zna srpski !!! Pogledah sad ploce i stvarno nista ne pise, a kako sam ja to zakljucio,

nem' pojma !!!

 

Ko im je bubnjao pre nego sto su zapalili preko ?

 

Steta sto ne razmisljaju o ponovnom okupljanju !!! To bi im bio pravi potez, zagarantovan uspeh,

plus sviraju u Warriors-ima !!! Pomeni ti to njima ponekad Dersu !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko im je bubnjao pre nego sto su zapalili preko ?

 

Steta sto ne razmisljaju o ponovnom okupljanju !!! To bi im bio pravi potez, zagarantovan uspeh,

plus sviraju u Warriors-ima !!! Pomeni ti to njima ponekad Dersu !!!

 

Ne secam se lika za bubnjevima a i Zokija sam slabo poznavao, mada sam mu bio na gajbi par puta, na Zelenjaku. Ne cuju se oni uopste. Moralo bi verovatno da vas bude vise od trojice da bi to zvucalo kao neko 'opste interesovanje'. Anyway, Gordi su sad, cujem, u punom zamahu, i tu je Sloba bio lik.

Edited by Dersu Uzala

Share this post


Link to post
Share on other sites

U kom punom zamahu? Rogosic je jos pre dve godine, kada je reizdao "Pakleni trio" najavio moguci jedinstveni povratnicki koncert Gordih, posto sada zive na tri strane sveta odavde, ali nesto ne vidim da se ista desava po tom pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja verujem da ce se i Warriorsi i Gordi i mnogi drugi legendarni bendovi ponovo okupiti za koju godinu, ako ovoj zemlji bude i malo bolje ! Treba nam veci standard i razvoj na svim poljima i eto ponovo rokenrola i metala :-) !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja verujem da ce se i Warriorsi i Gordi i mnogi drugi legendarni bendovi ponovo okupiti za koju godinu, ako ovoj zemlji bude i malo bolje ! Treba nam veci standard i razvoj na svim poljima i eto ponovo rokenrola i metala :-) !!!

Prvo treba neko kod nas da se seti svih tih starih, dobrih bendova, a ne vidim da danasnja klincadija pokazuje preterano zanimanje za srpsku metal istoriju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...