Jump to content

5 Najznacajnijih Albuma Za Metal U Ovom Milenijumu


Kent

Recommended Posts

  • Replies 304
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tek sada mogu da vidim koliko retarada ovaj forum u stvari ima icon_smile.gif

 

Evo ga neko moje "misljenje" ali stvarno manje-vise lupam:

 

Persuader-Evolution Purgatory

Ensiferum-Iron

Orphaned Land-Mabool

Mastodon-Remission

Nightwish-Once

 

 

Pozdrav za Gigu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sada mogu da vidim koliko retarada ovaj forum u stvari ima icon_smile.gif

 

Evo ga neko moje "misljenje" ali stvarno manje-vise lupam:

 

Persuader-Evolution Purgatory

Ensiferum-Iron

Orphaned Land-Mabool

Mastodon-Remission

Nightwish-Once

 

 

Pozdrav za Gigu

Sve je ok sem Persuader.Ako je to buducnost metala... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

black sabbath, maiden... icon_smile.gif haha... ti bendovi su nešto učinili prije 20 i kusur godina... pričamo o milenijumskom metalu valjda orangelistening.gif

Ahaaaaaaaaa, samo ne zaboravi Dance Of Death i Brave New World (posebno taj) koji su mnogo inovativniji i originalniji od 90% albuma danas...

 

Mogu tu da dodju jos i System Of A Down, In Flames, Within Temptation, Tiamat, Moonspell... Zavisi koliko je neko naslusan. mhihi.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisam bio ovde odavno, i sad čitam i ne mogu da verjem koliko su neki ljudi ovde gluPi. i to glupi sa velikim slovom p.

 

tema je: 5 albuma koji su nastali u OVOM milenijumu, a koji će imati najveći uticaj na neka buduća izdanja.

 

....

 

treba još pomenuti:

novi amaran, novi borknagar, ephel duath (album painers palette je neverovatan)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaaaaaaaa, samo ne zaboravi Dance Of Death i Brave New World (posebno taj) koji su mnogo inovativniji i originalniji od 90% albuma danas...

Ako je Dance Of Death jedan od najinovatnijih albuma u metalu ja sam Aca Lukas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

moje prorocke sposobnosti sezu samo dotle da znam da ce albumi in flamesa i katatonije iz 2003 pokretati mnogo bendova da rade slicne stvari.

 

a neki od albuma koji mu dodju kao svemirski (choirs of the eye, miss machine, mabool...) ce tesko ko probati da skida jer su verovatno nedostizni za celokupnu muzicarsku populaciju.

 

na primer... calculating infinity ce ljudi skidati jos 10 godina, ili kadgod pravac umre. miss machine ostaje gde je. nema za druge osim za dillingere dalje od toga.

 

 

 

poz

Edited by BodyRemover

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ahaaaaaaaaa, samo ne zaboravi Dance Of Death i Brave New World (posebno taj) koji su mnogo inovativniji i originalniji od 90% albuma danas...

 

u jednu ruku se i slazem...da,inovantniji su u odnosu naostale albume mejdena....ali da su originalniji od 90% albuma drugih grupa.... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nile - In their Darkened shrines

In Flames - Reroute to Remain

Opeth - Blackwater Park

Ensiferum - Iron

Katatonia - Viva emptiness

hell yeah! and respect! icon_da.gif

 

ensiferum uzivo = najbolji koncert summer breezea ubedljivo! pazi kad zvuce bolje nego na disku, a nemaju jedan jedini sempl za razliku od rip-off bendova tipa sirenia, hollenthon ili nemacki medieval junaci...

 

zar sam tako nejasno definisao temu???

 

poz

Edited by Kent

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...