Jump to content

Kampfar


en-a-dva-es-o-4

Recommended Posts

Оцена је мој субјективни доживљај.  Зато сам и написао на крају да можда нисам меродаван да дајем било какве оцене.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

I meni se baš sviđa album, dobri su rifovi, zarazne su pesme i baš je odlično odpevan. I prošli mi se sviđao, mada iskreno ovakav black metal i ne slušam puno, ali meni je ovo mnogo bolje od nekih sličnih bendova, npr. od Enlaved.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Није лоше то што раде али нису ми баш пријемчиви. Превише потенцирају тај сатанизам и сва та срања што је по мени мало клиначки. Мислим, и неки други бендови то раде али бар са стилом. Ови ми више изгледају и делују ко неки комедијаши. А и спотови су им такви отприлике. Нешто отприлике ко онај распадачки белфегор мада је код њих и музика говно заједно са њиховом појавом.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Давно сам слушао тај бенд. Мого би поново да обрнем неке албуме. Колко се сећам они ранији су им нешто бољи него ови од пре коју годину.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Vaistinu odličan album, stvarno sve na svom mestu. Ponegde baca na Primordial malo, na poslednjoj pesmi i na Solstafir, ali najviše na neke Enslaved radove. Album baš dočarava nekakvu hladnoću, nordijske predele, veoma sofisticiran na momente ali opet mračan. Skamlos! mi favorit za sada. Ja sam godinama zapostavio ovaj bend iz vida ali ovo je baš zrelo i jako prijatno iznenađenje za mene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Да, албум је ко створен за ово време. Ни мени није мерак да га слушам кад је лепо и сунчано. Више је за неку кишу ил снег у некој пустахији.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...

Ух, како ми је заиграло срце кад видех да су избацили нову ствар. Али ма колико волео овај бенд, ова песма ми је у најмању руку мало чудна. Песма некако није мелодична већ као да су рифови набацани једни преко других без неког реда и хармоније. А и продукција вокала је мало муљава а на то нисам баш навикао када су они у питању.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Пих. На исти калуп као претходне 2.
Продукцију ујебали за медаљу.
Овоме се од овог бенда нисам над`о.

Edited by Сале

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

https://www.mediafire.com/file/w4oa2usfvi16zyf/Kampfar-TKT2022-By+Samaritianin.rar/file?fbclid=IwAR1tgun2az-A11weDlTOnmvOvDLv7p85VghqWYVQQk-ldrBuMy5HcVCAOkc

Добар албум. Мало чудан и другачији на прво слушање у односу на раније али и даље јако пријемчив за оне који воле њихове раније радове. Има пар неких деоница које су по мени непотребне и које бих избацио али и поред тога јако добро реже. Један од ретких бендова који нема лош албум у дискографији.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...