Jump to content

Kampfar


en-a-dva-es-o-4

Recommended Posts

2 hours ago, HellAwaits said:

Ma jok, samo sam mator pa čujem i ono čega nema. :haha:

Dodaj tome i PC zvučnike prdavce (prava oprema riknula od strujnog udara) i sve ti je jasno.

Au, moje saučešće za opremu, to je stvarno bezveze čuti, brzu popravku i što manje zamene želim!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Nema greške vaistinu, nisu usrali motku ali meni za dobru klasu bolji prethodnik od ovog novog. Doduše prethodnik mi ide i u sam vrh diskografije.

Mada i za prošli mi trebalo neko vreme da nalegne kako treba.

Edited by Grobodan

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Јес да је албум изашо прошле године али тек сада купих диск па сам могао коначно на миру и више пута да га преслушам (ај да не кажем да га вртим сваки дан) и могу да кажем да је феноменалан. Додуше, толико волим овај бенд да ништа мање нисам ни очекивао. Искрено, када сам га први пут преслушао био ми је у крајњу руку мало чудан, не знам ни сам зашто. Чак и кад су избацивали оне појединачне песме све ми се чинило набацано и хаотично. Али после пар слушања све дође на своје место. Изгледа да сам морао цео албум да обрнем неколико пута да би се слего и да бих скапирао квалитет хаха. 40 и кусур минута сасвим доброг и добро укомпонованог црног метала који пролете док си реко пиксла. Мада је све толико добро скоцкано да су опуштено могли да га пусте и на сат времена. Ја се не бих бунио. Нарочито су ме одушевиле оне деонице где Долк буквално пева чега нема баш много на ранијим албумима (мада тренутно једино могу да се сетим оне tornekratt и det sorte са задња 2 албума). Једина замерка ми је што је вокал мало тиши него на ранијим албумима и некако мало муљав. Мени је овај бенд баш и препознатљив по одличном Долковом гласу а овде су по мени мало ујебали ту вокалну продукцију па ми је то једини минус. Ако бих морао да га упоређујем са неким ранијим албумом, јбг нема шансе, ипак је ово прича за себе. Мало је мрачнији и мање мелодичан од претходног али му то никако не умањује квалитет иако је ofidians manifest прави монструм.
Ако бих морао да га оценим... 9/10. Да је продукција вокала на нивоу ofidians manifest била би чиста десетка, а овако...као супер торта али са мање шлага него обично.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...