Jump to content

Shadows Fall


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Decko da ti objasnim neke stvari ?!?! moze ? spreman....3...2....1...SAD !

 

sta ce hatebreed ovde ?! sta ce 3dd ?a ? sta ce soulflaj ?!  sta ce suisajdal ...fullsize discord flipaut... a ? sta ce oni ovde ? Poenta je da se na ovom forumu nalaze ljudi slicnih misljenja i zapazanja...ljudi koji stavljaju ovde bendove koje vole ili ne ... da bi ih komentarisali drugi ljudi slicnih razmisljanja...A kada bi svaki drkadzija stavljao hatebreed  i 3dd u hc i love poems ... koji kurac onda ovaj ceo jebeni forum a ? A ti ako oces da bas da postujes pravila i lozis se na to... preporucujem ti policijsku ili vojnu akademiju... pa nek te jebu u dupe...see if i care...

 

A shadowsfall jeste trash sa primesama hevija i nu- svidelo se tebi to ili ne...

Svi ti bendovi su tu zato sto kao neko ne zna gde da ih stavi, pa ih rokne ovde.

 

A ovo sa slicnim misljenjima i zapazanjima ti malo teze prolazi jer bi tim nacinom razmisljanja mogao da na NU-u otvaram teme o pitaj boga kojim sve grupa, koje mozda imaju malo...ali samo malo NU-a, a u sustini su nesto potpuno drugo...kao "e u ovoj pesmi ove DET metal grupe je zalutao rif koji podseca na nu....e ajde da otvorim temu o toj grupi na NU...to bi bas bilo strava, a inace sam i otvorio temu o bendu koji sigurno vecina ljudi nikad nije ni cula pa cu da ispadnem dasa" icon_rolleyes.gif

 

I da ja sam izrazito napomenuo da u Shadows Fall-u nema NU-a laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Edited by NIK@NYT

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ljudi kapiram da ste obojica donekle u pravu---

to je sve ok da ne moraju ovde da budu iskljucivo nu metal bendovi zato sto eto kao uglavnom ti ljudi koji slusaju nu slusaju i neke iste stvari koje nisu to...

ali ukusi se razlikuju pa po toj logici bih mogao ja da otvorim ovde temu EXODUS --- jer volim da ih slusam ...... pa zar ne bi to bilo malo bezveze??

sad je ovde i Lamb Of God i bog te pita ste sve ne (cudi me da niko nije otvorio God Forbidd ??)

sve u svemu --

Nikola kad si vec postovao ovde mogo si barem da napises neke utiske o novom albumu... (znas topic je SHADOWS FALL - NOVI ALBUM)

ja ga jos nisam cuo tako da.... icon_spava.gif

 

 

 

fuck steve harris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikola kad si vec postovao ovde mogo si barem da napises neke utiske o novom albumu... (znas topic je SHADOWS FALL - NOVI ALBUM)

ja ga jos nisam cuo tako da.... icon_spava.gif

Pa kako da ga komentarisem kad sam tek pola pesama nabavi, a jos ih nisam preslusao ko covek... al' polako, sve u svoje vreme icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Svi ti bendovi su tu zato sto kao neko ne zna gde da ih stavi, pa ih rokne ovde.

 

A ovo sa slicnim misljenjima i zapazanjima ti malo teze prolazi jer bi tim nacinom razmisljanja mogao da na NU-u otvaram teme o pitaj boga kojim sve grupa, koje mozda imaju malo...ali samo malo NU-a, a u sustini su nesto potpuno drugo...kao "e u ovoj pesmi ove DET metal grupe je zalutao rif koji podseca na nu....e ajde da otvorim temu o toj grupi na NU...to bi bas bilo strava, a inace sam i otvorio temu o bendu koji sigurno vecina ljudi nikad nije ni cula pa cu da ispadnem dasa" rolleyes.gif

 

I da ja sam izrazito napomenuo da u Shadows Fall-u nema NU-a laugh.giflaugh.giflaugh.gif

vidi se da nisi preslusao ni jednu pesmu od detha... pa da pricas da ima nu metal delova ...sramota...ako cemo iskereno mnogo deth rulez... a da shadowsfall IMA primese NU-a ako oces dodji pa cu da ti analiziram ako zelis pesmu po pesmu...naravno kada nabavis ceo album ...pricam sa ljudima samo koji imaju cele diskografije icon_da.gif i btw ...vec sam ti rekao...mnogo bi bolje bilo da slusas muziku umesto da slusas drugare koji slusaju muziku right? icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Pa ja kao da pricam zidovima...

Ja sam samo dao bezveze primer o "KAO" nekoj det grupi koja bi "KAO" imala neki da kazem "NU RIF"...

 

Inace nabavio sam odavno CEO album, a tvoje tumacenje me interesuje isto toliko koliko bi me interesovalo tumacenje Sabana Saulica o istom albumu, pa mozda i manje..... .....toliko o tome.

 

I ja nikad nisam rekao da Shadows Fall nema primese NU-a, vec si ti samo pogresno shvatio moje reci ili recenice u nekoliko postova...ali ne brini...ima za tebe jos nade...

 

I stvarno ne znam kakve drugare to spominjes, jer ih ja nigde nisam spomenuo... mora da si senuo malo....ili malo vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ja kao da pricam zidovima...

Ja sam samo dao bezveze primer o "KAO" nekoj det grupi koja bi "KAO" imala neki da kazem "NU RIF"...

 

Inace nabavio sam odavno CEO album, a tvoje tumacenje me interesuje isto toliko koliko bi me interesovalo tumacenje Sabana Saulica o istom albumu, pa mozda i manje..... .....toliko o tome.

 

I ja nikad nisam rekao da Shadows Fall nema primese NU-a, vec si ti samo pogresno shvatio moje reci ili recenice u nekoliko postova...ali ne brini...ima za tebe jos nade...

 

I stvarno ne znam kakve drugare to spominjes, jer ih ja nigde nisam spomenuo... mora da si senuo malo....ili malo vise...

pazi ja i saban imamo ipak jednu stvar zajednicku...muzicari smo kakvi takvi... a ti nisi icon_da.gif aa mene licno zabole kurac da li tebe interesuje za moje misljenje... ja ti govorim argumentivano ...st o se tice ortaka pomenuo si ga...ali ne na ovoj temi... :moj ortak zna vise od tebe bobe zipa i stuff...: nikola...ZABOLE ME MOJ PRAVOSLAVNI KURAC ! ZNAS ! icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ces vec sebe da nazivas muzicarom, onda mu i ja valjda dodjem neki muzicar s obzirom da pevam u bendu, sto si ti najverovatnije zaboravio, mada to nije toliko ni bitno...

To sto te zabole kurac me je strasno potreslo, ne znam kako cu da spavam narednih mesec dana icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif

 

Ti govoris argumentovano?!?!?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ortaka jesam pomenuo na drugoj temi, ali ta duga tema nije ova tako da nema razloga da to ovde uplices...ustvari to pokazuje da ni nemas za sta da se posebno uhvatis, da bilo sta pametno kazes, pa lupas koje kakve gluposti... i u tom trenutku sam samo ubacio jos necije misljenje koje je isto kao i moje, pod misljenjem da taj neko dobro poznaje to o cemu govorimo, a ti posto nisi mogao da istrpis pomisao da neko zna nesto vise od tebe, odma' si poceo da seres...

 

I jos nesto dejane..... mnogo si smesan icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ako ces vec sebe da nazivas muzicarom, onda mu i ja valjda dodjem neki muzicar s obzirom da pevam u bendu, sto si ti najverovatnije zaboravio, mada to nije toliko ni bitno...

To sto te zabole kurac me je strasno potreslo, ne znam kako cu da spavam narednih mesec dana icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif

 

Ti govoris argumentovano?!?!?! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Ortaka jesam pomenuo na drugoj temi, ali ta duga tema nije ova tako da nema razloga da to ovde uplices...ustvari to pokazuje da ni nemas za sta da se posebno uhvatis, da bilo sta pametno kazes, pa lupas koje kakve gluposti... i u tom trenutku sam samo ubacio jos necije misljenje koje je isto kao i moje, pod misljenjem da taj neko dobro poznaje to o cemu govorimo, a ti posto nisi mogao da istrpis pomisao da neko zna nesto vise od tebe, odma' si poceo da seres...

 

I jos nesto dejane..... mnogo si smesan icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif

jadno nikola...stvarno jadno...nemam sta da kazem...bolje da cutim zaista... ne zelim da ispadnes jos gluplji ... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...

Ja se ubih trazheci ovaj bend po forumu,dobio sam par informacija,ali to je sve.

Topalovicu,jeb'o si kaktus ako imash a nisi mi rekao!

Dobro,nisam te pitao,izgovor k'o izgovor.

Nego,ko 'oce da mi narezhe ovo,ali da je iz Bg-a?

Po mogucstvu sve albume,ili bar album sa obradom 'welcome to the machine'...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 7 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...