Jump to content

Shadows Fall


Recommended Posts

Jebes ti to sto oni govore...vec slusaj sta sviraju...

 

Neko je nekad rekao da su "Dead Man Theory" (valjda se tako zove bend) rekli za sebe da su NU pukeface.gifpukeface.gifpukeface.gif koja budalastina!!!!

DECKO shadowsfall IIIIIIIIIIMA primese icon_da.gif svidelo se to tebi ili ne nu metala...a to sto najvise ima tresha to je druga stvar... slusaj malo ti icon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa vala nisu ni chist trash... a nisu ni heavy metal...a i u intervjuu govore da imaju nu metal elemenata...pa tako zakljuci sam...

zvanicno: Nu Wave Of American Heavy Metal--NWOAHM

mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo mnogo mnoooooooooooooooooooooooooooooooooooogo blize thrashu nego nu-u icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zvanicno: Nu Wave Of American Heavy Metal--NWOAHM

Ok mi je taj naziv, al mi ovo Heavy od starta para ushi.... asocira me na Maidene i tako to.... po znachenju rechi sve je na mestu, ako na stvar gledamo uopshteno.... shto ce reci da je taj naziv skroz MTV like, now that sucks, above all.... to ti je ono, za shiroke mase i decu... kazesh heavy metal = jebem li ga neka przaja..... k'o kad je ona plava shto kreshti sa pinka pitala Roberta Trujilloa (metallica) zashto zene slushaju heavy metal.... To cut the long story short, s obzirom da mi se pravac bash svidja, prijao bi mi neki sofisticiraniji naziv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok mi je taj naziv, al mi ovo Heavy od starta para ushi.... asocira me na Maidene i tako to.... po znachenju rechi sve je na mestu, ako na stvar gledamo uopshteno.... shto ce reci da je taj naziv skroz MTV like, now that sucks, above all.... to ti je ono, za shiroke mase i decu... kazesh heavy metal = jebem li ga neka przaja..... k'o kad je ona plava shto kreshti sa pinka pitala Roberta Trujilloa (metallica) zashto zene slushaju heavy metal.... To cut the long story short, s obzirom da mi se pravac bash svidja, prijao bi mi neki sofisticiraniji naziv.

sta fali heavy metalu ?!!??!?!??! :shock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

DECKO shadowsfall IIIIIIIIIIMA primese icon_da.gif svidelo se to tebi ili ne nu metala...a to sto najvise ima tresha to je druga stvar... slusaj malo ti icon_twisted.gif

Jesi li ti svestan svega sto pricas?!?!?!

 

Kazes da Shadows Fall ima primese NU-a, a da je uglavnom Thrash, a onda meni kazes da ih ja "malo slusam", a ti si ih stavio na NU!!!

 

O boze.... pa ako su uglavnom thrash onda bi trebalo da idu na Thrash, a ne zato sto imaju "primese" nekog drugog pravca da ih trpas gde stignes. RIGHT???

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Jesi li ti svestan svega sto pricas?!?!?!

 

Kazes da Shadows Fall ima primese NU-a, a da je uglavnom Thrash, a onda meni kazes da ih ja "malo slusam", a ti si ih stavio na NU!!!

 

O boze.... pa ako su uglavnom thrash onda bi trebalo da idu na Thrash, a ne zato sto imaju "primese" nekog drugog pravca da ih trpas gde stignes. RIGHT???

Decko da ti objasnim neke stvari ?!?! moze ? spreman....3...2....1...SAD !

 

sta ce hatebreed ovde ?! sta ce 3dd ?a ? sta ce soulflaj ?! sta ce suisajdal ...fullsize discord flipaut... a ? sta ce oni ovde ? Poenta je da se na ovom forumu nalaze ljudi slicnih misljenja i zapazanja...ljudi koji stavljaju ovde bendove koje vole ili ne ... da bi ih komentarisali drugi ljudi slicnih razmisljanja...A kada bi svaki drkadzija stavljao hatebreed i 3dd u hc i love poems ... koji kurac onda ovaj ceo jebeni forum a ? A ti ako oces da bas da postujes pravila i lozis se na to... preporucujem ti policijsku ili vojnu akademiju... pa nek te jebu u dupe...see if i care...

 

A shadowsfall jeste trash sa primesama hevija i nu- svidelo se tebi to ili ne...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SF je bio thrash metal ali je od tretjeg albuma shvatio da im je isplativije ako ubace malo "la la la" delove u pesmama ali ne preterano. Meni je tretji album The art of Balance odlichan ali tek na zadnjem albumu su pokazali kakvi su muzichari. Znachi gitarista sada jebe kevu! Bubnjara netju ni da komentarishem icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

' date='5. 9. 2004, 08:32'] SF je bio thrash metal ali je od tretjeg albuma shvatio da im je isplativije ako ubace malo "la la la" delove u pesmama ali ne preterano. Meni je tretji album The art of Balance odlichan ali tek na zadnjem albumu su pokazali kakvi su muzichari. Znachi gitarista sada jebe kevu! Bubnjara netju ni da komentarishem icon_rockdevil.gif

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...