Jump to content

Zašto postoji malo žena gitarista?


Dushan S

Recommended Posts

Znaju  oni na koga sam  mislio .... icon_da.gifmrred.gif

i to nema veze s onim shto ti je Wander rekao icon_smile.gif

 

poz pivopije.gif

 

jbt, ispade cela rasprava za dzabe, ... icon_smile.gif

Marko, reci im .... mhihi.gif

 

ma svima po jedno pivopije.gif

Dushan je u svom postu napisao zasto je ova tema otvorena i da time nista loshe nije mislio... ali su se nasli neki pojedinci koji se prave pametnim i koji misle da su je sjebali...

 

vazno je samo da to ne utice na ostale gitaristkinje sa foruma! icon_mrgreen.gif

 

AMIN! pivopije.gif

Edited by Mustaine

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta je sa Anom Popović? Riba kida bluzijanu,ide na akademiju u Amsterdamu,a i na našem omiljenom,IBC kanalu, se vrti pesma njenog bivšeg benda "Hush". A i gledao sam neke njene žive snimke na RTSu odaaaavno. Riba naprosto U-BI-JA! icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadam se da se TI šališ... Tebi je svaki bend,svaki izvođač ispod proseka,za sve nađeš manu! Šta si ti? Ne znam koliko si opak svirač ali u poslednje vreme me pomalo nerviraju tvoji postovi... Nismo svi Marty F... no.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opet imas neko "pomracenje", a Sharkey? icon_smile.gif ...ili se samo pravis faca pred curama koje zaviruju u ovu temu mhihi.gif ...pusti ti mene i moje sviranje na trenutak i zapitaj se kakav si to ti gitarista ako te je impresionirala jedna Ana Popovic icon_smile.gifno.gif ...uzivaj, sviraj i nemoj se nervirati i praviti budalu od sebe pivopije.gif

 

P.S. I da...koji su te to moji postovi iznervirali da mi je znati icon_rolleyes.gif ...posto od kad sam stavio ove "Primus avatare" zajebavam se 24/7 ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obavezno icon_da.gifpivopije.gif ...nego da ti srezem i jedan njihov DVD sa spotovima i jos nekim sranjima?...ustvari glupo pitanje...to se mora imati icon_smile.gificon_da.gif ...i da znam da je offtopic ali moram i ovo da ti napisem icon_smile.gif ...narucio sam jedan krajnje zanimljiv disk sa Amazona...Colonel Claypool's Bucket of Bernie Brains - The Big Eyeball in The Sky...to ti je zajednicki projekat Les-a (basista Primusa) i Buckethead-a icon_smile.gif ...evo ti i link da vidis o cemu se radi...

 

http://www.c2b3.com/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam...pise na sajtu negde oko 26-og icon_smile.gif

E da, imam i koncert Primusa...samo ne moze da se nareze...osim ako ne nabavis dvoslojni DVD...koliko god ga kompresujem opet ne moze da stane na obican DVD...inace savrsen je icon_da.gif

 

skrenuli smo marty sa teme

 

Pa nista nastavi ti tamo gde je Sharkey stao...ispljuj me malo pred spavanje icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajd videću da nađem.... hm, ima valjda neki program koji dvoslojni DVD prebaci na 2 DVDa ova obična, a da pritom ne izgubi ni malo na kvalitetu.

 

 

 

...Nismo svi Marty F... nemamo mi svi JSa i Peavey JSX i što je najgore ne slušamo mi svi Primus! Ček, koga ja to ovde sada pljujem? icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

Čak i ja dobijam želju da.... drk.... ovaj, povratim.

 

Genijalno!

Bacam uskoro u potpis ili avatar! icon_smile.gificon_smile.gif

 

 

 

edit:

 

Jel to iza tebe ona zavesa za kadu ili? icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

To je gitarista, i dok sere svira! icon_rockdevil.gif

Edited by Protagonist

Share this post


Link to post
Share on other sites

dosao sam do genijalnog zakljucka...

 

 

odgovor na pitanje je:iz istog razloga zbog kog ima manje zenskih nego muskih bodibildera...ocajnicki pokusaj muskarca da nabudzi "jedan misic" koji uopste nije misic i koji ne moze da se nabudzi vise od onog kakav je genetski predodredjen... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...