Jump to content

Zašto postoji malo žena gitarista?

Recommended Posts

бокте, што је убаво циганче.

него, виде л' ти да мала користи џамбо прагове. и то подесиве бога му пољубим...

едит: плус је наређала твинове позади.

Edited by Генерални

• Replies 883
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Paaa ovako.. ja sam jedna od tih devojaka koje sviraju gitaru naime,sviram od 15.e godine.. istina,sa poprilicnom dugim pauzama,na sta naravno nisam ponosna nailazila sam na 2 reakcije od strane lju

Зато што жене имају муда а гитара је за пичке.

zasto postoji malo zena gitarista?   zato sto su zene gej

meni se vise svidja crna hello kitty :) al imala sam para samo za lejm astera :( al bar je crveni :)

Imam i ja crvenog astera i mnogo je dobar(za te pare naravno) mnogo bolji od skvajera i slicnih krsheva

• 1 month later...
  • 4 weeks later...
Ja bih to preformulisao:

"95% gitarista ovde svira i ritam gitaru nepreciznije od ribe gitaristkinje sa zapada."

:mrgreen:

hehehe a zamisli jos, nije sa zapada, nego Australijanka, to je daleki istok :)

Ja sam ovde zakljucio da se vise muskarci loze na gitaristkinje, nego zene na gitariste. :)

Prva pomisao, da je ozenis, a druga, zamisli tek koji je to bedak, ako ti zena svira gitaru bolje od tebe??? :D

Uopsteno, zena muzicara ioma malo. Uglavnom su volaki ili eventualno klavijature. E da frulica! :D

bas ponekad, gitara retko, a bubanj... :)

imash jednu bubnjarku svira u tetrapunk-u..svira sasvim ok tj te njihove punk pesme shto je svirala je bilo ok..

• 1 year later...

Zato sto su suvise lenje i da bi mogle da budu grupie devojke muskih bendova , jebeni paraziti , i da , i da mogu da idu na svirke besplatno i da se svugde vozaju besplatno , tj , jebeni paraziti kao sto sam rekao :)

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...