Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

Tek sad vidim da postoji ova tema...

Mislim da sam jednom levitirala u snu, je l' moze covek da ima takav trip ako je bio na putu ka uspesnoj astralnoj projekciji?

Pitam, jer nikad svesno nisam pokusavala da izvedem tako nesto. A desilo mi se, kad sam se probudila i otvorila oci, da ne osecam krevet pod sobom. Osetila sam kako se spustam i tek posle par sekundi osetila krevet pod sobom. Je l' se to desilo nekome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se desilo na kratko, jednom. Bio je neverovatan osećaj. Izlaženje iz tela ... i malo je jezivo bilo. Dakle u nekom polusnu sam se setio da meditiram i to je bilo to.

 

Paraliza sna je nešto drugo, neprijatna je strašno i to mi se dešavalo na desetine puta, uglavnom kad spavam popodne. Skoro uvek kreće i gušenje koje je užasno neprijatno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...

Ok, evo jedne proste vezbe. Najbolje je raditi popodne, nakon dremke od par sati.. lezite udobno i probajte da ne mrdnete nekih pola sata. Oseticete peckanje po telu ili svrab, cisto da bi vas mozak proverio da li zaista spavate (jer se telo ne mrda).  :haha: Ako uspete da ga prevarite, verovatno cete imati blage halucinacije..a nakon toga vrlo moguce uci svesni u san. Jedino je vazno da se ne mrdate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, evo jedne proste vezbe. Najbolje je raditi popodne, nakon dremke od par sati.. lezite udobno i probajte da ne mrdnete nekih pola sata. Oseticete peckanje po telu ili svrab, cisto da bi vas mozak proverio da li zaista spavate (jer se telo ne mrda). icon_smile.gif Ako uspete da ga prevarite, verovatno cete imati blage halucinacije..a nakon toga vrlo moguce uci svesni u san. Jedino je vazno da se ne mrdate.

 

ph34r.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

 

U pitanju je lucidno sanjanje, jedna vrsta voljnog napustanja tela, poput astralne projekcije.  :haha: 

 

 

 

Peckanje i svrab dok lezimo nepomicno se javljaju da bi reagovali, pomerili ruku i sl. a to je signal mozgu da ne spavamo. Ako se odupremo tim smetnjama i neko vreme lezimo nepomicno, pocecemo da sanjamo na javi, i onda sve sto treba da uradimo jeste da posmatramo lsike i udjemo u njih. Ovo je jedna od najprostijih vezbi za postizanje lucidnog sna.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ok, evo jedne proste vezbe. Najbolje je raditi popodne, nakon dremke od par sati.. lezite udobno i probajte da ne mrdnete nekih pola sata. Oseticete peckanje po telu ili svrab, cisto da bi vas mozak proverio da li zaista spavate (jer se telo ne mrda). :haha: Ako uspete da ga prevarite, verovatno cete imati blage halucinacije..a nakon toga vrlo moguce uci svesni u san. Jedino je vazno da se ne mrdate.

ovo do smajlija je tachno 100%,deshavalo mi se da mi se udovi "uspavaju" kad ih ne mrdam neko vreme npr dok gledam tv najcheshce.a nadalje nisam nikad probao,ali cu pokushati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 years later...
  • 3 weeks later...
  • 2 years later...
  • 1 month later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...