Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

Meni SVEM svaki dan ispira mozak o tome:

 

Kao ajd donesi mi svesku iz Negotina.

A ja je pitam gde je

A ona -neznam

A ja joj kazem-pa ti se astralno projektujes i vidis kaj verdz pe parec,kazi mi tacno gde je

A ona kaze-Vidis nije to tako kako ti zamisljas

 

Od tada sam prestao da joj verujem o AP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni SVEM svaki dan ispira mozak o tome:

 

Kao ajd donesi mi svesku iz Negotina.

A ja je pitam gde je

A ona -neznam

A ja joj kazem-pa ti se astralno projektujes i vidis kaj verdz pe parec,kazi mi tacno gde je

A ona kaze-Vidis nije to tako kako ti zamisljas

 

Od tada sam prestao da joj verujem o AP

fenomenalano

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif hahahahahahahhahaaaa

Edited by black_totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad se projektujes prostor je veoma poremecen i daleko od toga da je euklidski 3d na koji smo navikli. Npr. onog trenutka kada bi pomislila na tu svesku ona bi bila ispred nje. Ako je pre toga pomislila na Ajfelovu kulu i ona ce biti tu negde. To ne znaci da je sveska pored Ajfelove kule kako bi to u ovom svetu izgledalo.

 

Apropo snova i AP. Snovi jesu na neki nacin AP bez svesnosti i to UNUTAR sveta koji svako od nas oko sebe oblikuje. Astral je totalno plastican i sve misli se manifestuju u forme oko nas. Snaga tih misli odredjuje postojanost tih formi.

Svesnost snova jeste prvi korak AP. Postepeno, kako se svesnost povecava mogucnost jasne percepcije raste.

 

Sto se postizanja AP tice, potrebno je 2-3 meseca redovnog vezbanja do pola sata dnevno za prosecnog coveka.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam utisak da neki ljudi mešaju svesnost tokom sanjanja sa astralnom projekcijom. Ne samo ovde na temi. Odatle "konfuzija" koja je navodno doživljena na astralu. Takođe nije retkost isprojektovati se iz tela, i automatski početi sa materijalizacijom sopstvenih sadržaja svesti, tako da dotični ustvari šeta po svom tripu, na sličan način kao kada sanja.

Jako je teško projektovati se za većinu ljudi, neke od navedenih tehnika zahtevaju višemesečni svakodnevni rad. Najlakše je preko snova, jer se radi na svesnosti (što je korisno u svakom slučaju) a astralno telo je i ovako i onako napolju. Jako je teško održati kontrolu na astralnoj ravni, tako da budite uvereni da su različite priče o doživljajima na astralu u 95% slučajeva bajke. Čast izuzecima.

Nešto je teže tokom zimskog perioda.

 

Inače, vrpca uvek ide iz pleksus solarisa. Čakre se mogu koristiti, ali to ne menja položaj vrpce.

 

Prijateljski savet, krst je najbolja zaštita, bili hrišćani ili ne, provereno u praksi, a postoje i razlozi ali je to off topic. Znači ono " u ime oca... itd." Ništa pentagrami, crveni krugovi itd. Iznenađujući procenat "poseta" privlači pažnju tamošnjih "stanovnika" koji vas ne mogu povrediti zaista, ali mogu prirediti zaista neprijatan doživljaj.

 

Malo ljudi zna da u tradiciji homoljske magije postoje tehnike za pravljenje supstanci za trenutno "izšutiravanje" iz tela, nalik onima iz knjiga Karlosa Kastanede. Stres je za telo i posle toga su potrebni dani za oporavak, ali nema čekanja.

KRST... JESI LI TI POSANDRCAO (ZVUCIS KAO NEKI HRISCANIN icon_da.gif )

 

Ako sto se tice tih supstanci, popularno se zovu Flying Ointment, ako te bas zanimaju isokpirao sam neke mada ih ja ne koristim :

 

Nontoxic Flying Ointment 1

1 part Dittany of Crete 1 part Cinquefoil 1 part Mugwort 1 part Parsley Prepare using the formula for making an ointment in the herbal section and anoint the body prior to an Astral Projection session.

 

Nontoxic Flying Ointment 2

2 drops Sandalwood Oil 1 drop Jasmine Oil 1 drop Benzoin Oil 1 drop Mace Oil Add these essential oils to the ointment base and anoint the body prior to an Astral Projection session.

 

A sada idem malo da icon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gificon_spava.gif .

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probao ga par puta, (samo uvlachenje u astral je mnogo losh trip )..

Smatram da je astral udaljavanje od samog smisla neke osobe, pokushaj da budesh chovekbog.. a to je nemoguce..

Dosta sam prouchavao astral ..posle sam jedva uspeo da iskontrolishem da mi se ne deshava...poshto je pochelo nevoljno da me spopada kad se budim ..

Ceo taj bolestan trip sa suzenom svescu kao da si u snu ..a kreces se na stvarnim mestima u javi ..na koja mozes da utiches je dovoljno bolestan za sebe....

 

 

Ne bih nikome savetovao da praktikuje astral ..ja sam probao iz radoznalosti i sad shvatam kolika je to glupost bila ..

Ako ste toliko egocentrichni da vam je potrebno da koristite svoju dushu da biste dozivljavali lichne puteve oko planete ili posecivali vanzemaljce kupite sebi ogledalo ..

 

Astral od choveka pravi sebichnu i egocentrichnu osobu ..uvlachi ga u sebe...

mnogo losh ...chak u nekim momentima satanistichki trip ..

 

bez uvrede ljudima koji to praktikuju ..ja sam probao ...

ushao malko u to ..i ni malo mi se ne svidja kao trip ...nije to nimalo naivno ..

Edited by Orbituated

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kako znate da AP zaista postoji? Možda se sve to vaš mozak poigrava sa vama. Šta ako ste zapravo "skrenuli", ili ste na dobrom putu?

Hm....a jesi ti potpuno siguran da to sto govorish govorish zaista ti?

Mozda mi cak ni ne postojimo? icon_smile.gif

STA AKO......???ko se jos opterecuje sa tim? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, možda vi zaista ni ne postojite...

Čemu onda pisanje i odgovaranje na ovakvim temama, ako se ne opterećujete time?

Zato sto ljudi ovde ne postavljaju pitanje postojanja astralne ravno vec diskutuju o iskustvima i tehnikama icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

OK, ali to je kao rasprava o Bogu. Svi pričaju o njemu, i imaju raznorazne teorije, a niko da se upita da li Bog uopšte postoji.

Zato sto ne postoji,ne moze se dokazati,jer je to glupost,astral je opipljiv i vidljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ukoliko je opipljiv i vidljiv to znači da je materijalan. Ukoliko je materijalan, treba da postoje materijalni dokazi za postojanje istog, a tih dokaza ipak nema. Dakle, kako ćemo sada dokazati da Astral postoji? Po ovom rezonovanju stvari, Astral ti dođe isto što i Bog. Ili vjeruješ ili ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda se i nadju amterijalni dokazi.

Eto naucnici su skoro dokazali da svemir ima i drugu stranu koje je materijalna ali niie vidljiva...to je do skoro samo bila teorija: leva i desna strana univerzuma.

Ne secam se tacno do detalja o cemu se radi...naci cu clanak pa mogu da ga prekucam ovde.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Možda se nađu?

Ili ih ima, ili ih nema. Možda se nađu dokazi i za postojanje Boga.....

Ako uzmemo u obzir da istocnjakca duhovnost i zapadni okultizam idu barem 1000 godina ispred nauke u nekim stvarima a oni vidim ne tvrde i nisu dokazali da bog postoji,onda sigurno ni nauka nece icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na osnovu kojih to podataka si ti u stanju da tvrdiš da "istocnjakca duhovnost i zapadni okultizam" idu 1000 ispred nauke?

Evo kada budem imao vremena popisacu sve stvari koje su okultisti znali pre par stotina godina a koje je nauka tek skoro dokazala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajde. Samo nemoj da se na kraju ispostavi da to "kada budeš imao vremena" bude nikad, pošto je to običaj na forumima icon_smile.gif

Naravno, nije dovoljna tvoja riječ da su oni to znali, već bi to trebalo nekako i dokazati icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...