Jump to content

Astralna projekcija


Recommended Posts

Ja mislim da je najbolje Lucid Dreaming /kontrolu snova, pa onda raditi AP.

A sto se tice povratka iz astralnog u fizicko telo, nemoguce je da se ne vratis

jer je astralno i fizicko telo povezano sa "silver cord" ili "astral cord" koji vodi

od treceg oka fizickog i astralnog tela, tim istim silver cord-om je povezano astralno telo kada osoba umre(ne moze da ide daledo od fizickog tela), on se prekida 3 dana nakon smrti (u slucaju kremacije prekida se odmah icon_biggrin.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da je najbolje Lucid Dreaming /kontrolu snova, pa onda raditi AP.

A sto se tice povratka iz astralnog u fizicko telo, nemoguce je da se ne vratis

jer je astralno i fizicko telo povezano sa "silver cord" ili "astral cord" koji vodi

od treceg oka fizickog i astralnog tela, tim istim silver cord-om je povezano astralno telo kada osoba umre(ne moze da ide daledo od fizickog tela), on se prekida 3 dana nakon smrti (u slucaju kremacije prekida se odmah icon_biggrin.gif

astral cord????

mislis astralna vrpca, ili sta????

 

-astralna vrpca provereno je povezana sa pupkom i mozes da je dodirnes astralno, kroz nju se oseca puls srca...

 

-mislim da nesto sto najvise veze astralno i fizicko telo i zasto se astralno telo vraca u fizicko jesu cakre...

 

-ja sam videla da kada neko umre da mu se astralno telo odmah odvoji a vrpce ima (na drugaciji nacin nego kad je taj neko ziv) ali je jako bleda i bledi vremenom, kod nekih je cak i nema ali to sve zavisi od coveka do coveka....

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

astral cord????

mislis astralna vrpca, ili sta????

 

-astralna vrpca provereno je povezana sa pupkom i mozes da je dodirnes astralno, kroz nju se oseca puls srca...

 

-mislim da nesto sto najvise veze astralno i fizicko telo i zasto se astralno telo vraca u fizicko jesu cakre...

 

-ja sam videla da kada neko umre da mu se astralno telo odmah odvoji a vrpce ima (na drugaciji nacin nego kad je taj neko ziv) ali je jako bleda i bledi vremenom, kod nekih je cak i nema ali to sve zavisi od coveka do coveka....

"Astral cord, Silver cord, Astralna vrpca" - Sve je to isto samo kako ga ko zove.

 

Bio sam na sajtu Maje Mandic, ona kaze da se astralno telo moze projektovati iz svaka cakre, mada ja licno (i jos mnogo ljudi) mislim da se astralno telo projektuje iz treceg oka. icon_rolleyes.gif

 

A sto se tice vrpca kada osoba umre ona se malo promeni nego u odnosu kada je osoba ziva...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

navodno kad izađeš iz svog tela ti si samo neka sila neodređenog oblika i verovatno ćeš se prepasti kada prvi put budeš probao/la kada naiđeš i na druge oblike kojih uvek ima u okolini.

 

i kada počne da ti se to dešava, mislim na izlazak iz tela, čućete neki umirujući tihi zvuk iz daljine, kevi je to bilo udaranje kristala o kristal na vetru...

Da ovo bi bio najpeiblizniji opis.

Marina ono o cemu si ti na pocetku govorila nije AP,vec potpuno odvajanje od fizickog tela,tako da mzoemo obilaziti i fizicku ravan. icon_confused.gif

Mrzi me sad da pisem sta je astralno telo i kako se najlakse projektovati,drugi put mozda icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma napisacu nesto....pa kako ispadne icon_mrgreen.gif

Dakle astralno telo se projektuje iskljucivo na astralnu ravan ne na fizicku.

Ono sto vidimo na astralu je obicno veoma konfuzno i nema stabilnost jer je cela ta ravan promenljiva tako da to moze liciti na vizije ili nesto slicno.

Kako znati kada ste projektovani?

Simptomi su: potpuna nesvesnost sto se tice fizickog tela,osecaj opijenosti u prvoj fazi.

Kada se projekcija izvrsi pogled je slican fizickom ali je vise kao u snu i u pocetku mozda necete znati da li posmatrate fizickim ili astralnim ocima(naravno brzo se uoci razlika zbog razlicitosti astralne i fizicke ravni)

A sto se tice onog potpunog odvajanja ja tu koristim jednu veoma "laku" tehniku.

Smestite se u asanu,uravnotezite disanje,tako d aimate svesnost o dahu u obe nozdrve,posmatrajte crnilo ispred ociju i osetite to kao prostor,zatim uradite vizualizaciju tacke u tom crnom prostoru i drzite svukoncentraciju na njoj,ukoliko disanje osten ravnomerno i paznja na tacki oseticete da vam telo blago pulsira i da postajete jednos a tom tackom-ovde je bitno prekinuti ostvarivanje veze sa tom tackom,tada paznju i dalje drzite na njoj ali usmerite sebe ka spolja,kada pocnete da osecate odvajanje najverovatnije ce fizicko telo poceti da se hladi,srce ce sporije raditi,i uglavnom se pojavi strah.

Ovome predhodi snazna tutnjava nalik gromovima,telo ce mozda poceti da se samo steze ali opustite ga potpuno,tada ce se "oci" samo otvoriti i pogled ce biti malo drugaciji od fizickog jer cete u pocetku videti kao kroz neku vodu icon_confused.gif

Takodje vidik je mnogo shiri nego kod fizickog pogleda.

E ovde vec mozete obilaziti fizicku ravan icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da ovo bi bio najpeiblizniji opis.

Marina ono o cemu si ti na pocetku govorila nije AP,vec potpuno odvajanje od fizickog tela,tako da mzoemo obilaziti i fizicku ravan. icon_confused.gif

Mrzi me sad da pisem sta je astralno telo i kako se najlakse projektovati,drugi put mozda icon_wink.gif

Hey, hvala, bas interesantna tehnika probacu je... orangelistening.gif

 

Meni je Astralna Projekcija kada se izdvojim iz tela i hodam gde god na astralu i li na fizickom planu, zato sto sto na fizickom planu vidim i astral, aure i mogo toga sto se obicnim ocima ne vidi...

 

Ali ipak za mene prava A.P. je na astralnoj ravni, medjutim s obzirom na to da i u fizickom planu ja vidim astral ( a u oba slucaja radi se o izlazenju iz tela) onda mogu da kazem da je projektovanje na astralni plan Visi oblik A.P. a projektovanje na fizicki plan Nizi oblik A.P. pivopije.gif

 

 

Mozda ima drugih termina za to ali ja sam eto tako shvatila...

 

Najteze mi je na astralu, sve je jako konfuzno sve se menja a opet nista se nije promenilo... + jako brzo se izgubim, znas li neku tehniku za jacanje astralnog tela??

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Astral cord, Silver cord, Astralna vrpca" - Sve je to isto samo kako ga ko zove.

 

Bio sam na sajtu Maje Mandic, ona kaze da se astralno telo moze projektovati iz svaka cakre, mada ja licno (i jos mnogo ljudi) mislim da se astralno telo projektuje iz treceg oka. rolleyes.gif

 

A sto se tice vrpca kada osoba umre ona se malo promeni nego u odnosu kada je osoba ziva...

Ja takodje mislim da mozes iz svake cakre da se projektujes...

 

A sto se tice astralne vrpce zar ona nije po default-u kod svakog coveka vezana za pupak sa astrlanim telom ( nebitno iz koje se cakre projektuje)?

 

Ja sam je tako i samo tako videla, a sad neznam mozda nisam dovoljno dobro obratila paznju...

 

orangelistening.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja takodje mislim da mozes iz svake cakre da se projektujes...

 

A sto se tice astralne vrpce zar ona nije po default-u kod svakog coveka vezana za pupak sa astrlanim telom ( nebitno iz koje se cakre projektuje)?

 

Ja sam je tako i samo tako videla, a sad neznam mozda nisam dovoljno dobro obratila paznju...

 

orangelistening.gif

Ja mislim da astralna vrpca krece iz cakre koje je projektovano astralno telo.

 

A ova tema postaje sve zanimljivija... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mislim da astralna vrpca krece iz cakre koje je projektovano astralno telo.

 

A ova tema postaje sve zanimljivija... rolleyes.gif

Mislis ili vidis ??? icon_rolleyes.gif

 

Ja Vidim vrpcu samo iz pupka i to kod svakog bez obzira iz koje se cakre taj neko projektuje.......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Марина, линк за онај дописни курс на MysticalWeb-у не ради, тако да би било лепо наћи неки други.. icon_da.gificon_biggrin.gif

 

Иначе, ја сам тренутно у фази изучавања астралне пројекције, тако да ми све ово користи.. Само наставите са темом. icon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislis ili vidis ??? rolleyes.gif

 

Ja Vidim vrpcu samo iz pupka i to kod svakog bez obzira iz koje se cakre taj neko projektuje.......

Jednom sam se vratio iz astrala u svoju sobu (cisto radi reda) i odmah sam bio uvucen u telo icon_da.gif . Tako da ne pokusavam da se vracam u sobu samo radi vrpce, NE VOLIM KAD ME UVUCE GRRRRRRRRR icon_evil.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jednom sam se vratio iz astrala u svoju sobu (cisto radi reda) i odmah sam bio uvucen u telo icon_da.gif . Tako da ne pokusavam da se vracam u sobu samo radi vrpce, NE VOLIM KAD ME UVUCE GRRRRRRRRR icon_evil.gificon_mad.gificon_mad.gificon_mad.gif

icon_smile.gif

 

da, definitivno gadan osecaj.... wallbash.gificon_wink.gifno.gifpivopije.gif

 

Ali mozes da ides i gledas vrpce drugih ljudi, naravno ako su dovoljno blizu tela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Марина, линк за онај дописни курс на MysticalWeb-у не ради, тако да би било лепо наћи неки други.. icon_da.gificon_biggrin.gif

 

Иначе, ја сам тренутно у фази изучавања астралне пројекције, тако да ми све ово користи.. Само наставите са темом. icon_mrgreen.gif

ha, onada probaj www.astralprojection.ws

 

icon_mrgreen.gif ...pa, znas da sam ja Njunjimon! icon_mrgreen.gificon_redface.gificon_mrgreen.gif

 

a ako hoces imam ceo kurs na kompu, pa mogu da ti ga narezem + jos neke stvari....

 

mhihi.giforangelistening.gifmrred.gifpivopije.gifno.gifwallbash.gificon_wink.gificon_mrgreen.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imam utisak da neki ljudi mešaju svesnost tokom sanjanja sa astralnom projekcijom. Ne samo ovde na temi. Odatle "konfuzija" koja je navodno doživljena na astralu. Takođe nije retkost isprojektovati se iz tela, i automatski početi sa materijalizacijom sopstvenih sadržaja svesti, tako da dotični ustvari šeta po svom tripu, na sličan način kao kada sanja.

Jako je teško projektovati se za većinu ljudi, neke od navedenih tehnika zahtevaju višemesečni svakodnevni rad. Najlakše je preko snova, jer se radi na svesnosti (što je korisno u svakom slučaju) a astralno telo je i ovako i onako napolju. Jako je teško održati kontrolu na astralnoj ravni, tako da budite uvereni da su različite priče o doživljajima na astralu u 95% slučajeva bajke. Čast izuzecima.

Nešto je teže tokom zimskog perioda.

 

Inače, vrpca uvek ide iz pleksus solarisa. Čakre se mogu koristiti, ali to ne menja položaj vrpce.

 

Prijateljski savet, krst je najbolja zaštita, bili hrišćani ili ne, provereno u praksi, a postoje i razlozi ali je to off topic. Znači ono " u ime oca... itd." Ništa pentagrami, crveni krugovi itd. Iznenađujući procenat "poseta" privlači pažnju tamošnjih "stanovnika" koji vas ne mogu povrediti zaista, ali mogu prirediti zaista neprijatan doživljaj.

 

Malo ljudi zna da u tradiciji homoljske magije postoje tehnike za pravljenje supstanci za trenutno "izšutiravanje" iz tela, nalik onima iz knjiga Karlosa Kastanede. Stres je za telo i posle toga su potrebni dani za oporavak, ali nema čekanja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...