Jump to content

Rhapsody of Fire


WoI

Recommended Posts

20 hours ago, NeiskusniMetalac said:

da propustim i taj Rhapsody of fire..

da propustim i tu 1/5 Rhapsody of fire 🤷‍♂️

Video Rhapsody Reunion kada je bila oprostajna turneja, sto se mene tice, ovaj Rhapsody of fire treba raspustiti ili promeniti komplet ime, nikakvih dodirnih tacaka nemaju sa starim bendom. Bolje gledati one smejurije tipa Twillight Force nego ovaj RoF

Share this post


Link to post
Share on other sites

20 hours ago, ShinigamY said:

da propustim i tu 1/5 Rhapsody of fire 🤷‍♂️

Video Rhapsody Reunion kada je bila oprostajna turneja, sto se mene tice, ovaj Rhapsody of fire treba raspustiti ili promeniti komplet ime, nikakvih dodirnih tacaka nemaju sa starim bendom. Bolje gledati one smejurije tipa Twillight Force nego ovaj RoF

Znam da je od originalnog sastava ostao samo Staropoli, ali opet, ne vidim zašto ne pružiti šansu bendu i u ovom sastavu, upravo zato što im je poslednji album sasvim solidan. Možda naprave sjajnu svirku u Domu omladine, ko zna 😁🤘

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam gledao ovu postavu pred Mejdenima, bili su bas tanki ali svirali u sest popodne sest pesama. Najbolje bi bilo da se klasicna postava vrati ali davno sam se pomirio s tim da su apsolutno ludi i vuku nenormalne poteze. Dolazim zbog novog albuma koji mi je super, i jako posteno sto ga celog sviraju umesto da se slepaju samo na stare hitove. Bas me zanima kakva ce biti poseta.

  • Like 1
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veoma interesantan nastup i nadasve, kvalitetan. U svakom smislu.

Da ne pretram, jer smo praktično na početku godine, sinoćnji nastup RoF-a je visoko istakao kandidaturu za koncert godine.

Jedina zamerka, ali to je već kao tradicionalno, jeste mali broj ljudi. Stiče se utisak da je sala bila poluprazna, po nekoj računici, ne više od 300 duša. Ali, ko je bio - bio je, za ostale nije važno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Добро је што је продато толико карата, мени је оно синоћ на моменте деловало сабласно, али као што сам рекао, важно је да има људи који нису пропустили овако леп концерт.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnogo mi je drago što sam prisustvovao sinoćnom koncertu. Pre koncerta se ovde dovodilo u pitanje sadašnji kvalitet Rhapsodyija,neki su rekli da ih ne vredi slušati, da su cover bend, s obzirom na izmenjenu postave, ali ne samo da su ispunili očekivanja, mislim da su ih i nadmašili. Koncert za d e s e t. Sjajno je bilo, sjajan album, sjajan koncert, i sjajan Rhapsody of fire u celosti. 😁🤘

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baš dobro bilo! Nakon ovog koncerta mi se prošlogodišnji album konačno svidio :lol: Shvatio sam koliko sam zapravo zapamtio pjesama sa tog albuma i kako dobro zvuče kad se slušaju uživo. :smile: Primjetio sam da nisu odsvirali pretposljednju sa albuma, onu baladu. Na kraju kad su se razilazili, sa ozvučenja je išla instrumentalna verzija te pjesme.

Inače, "Dargor, Shadowlord of the Black Mountain" me je najviše od svih dotakao, duboko u srce :rockdevil: :rockdevil: Sjajan koncert bio, nakon ne znam ni ja koliko godina sam ponovo bio dobro oznojen i zadihan na kraju jednog koncerta. 

Kao suvenir, po završetku svirke sam za 500 din uzeo ovaj gym bag (hopefully approved by Alex Staropoli) :rockdevil:

 efqK22g.jpg

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

10 hours ago, Runner said:

Baš dobro bilo! Nakon ovog koncerta mi se prošlogodišnji album konačno svidio :lol: Shvatio sam koliko sam zapravo zapamtio pjesama sa tog albuma i kako dobro zvuče kad se slušaju uživo. :smile: Primjetio sam da nisu odsvirali pretposljednju sa albuma, onu baladu. Na kraju kad su se razilazili, sa ozvučenja je išla instrumentalna verzija te pjesme.

Inače, "Dargor, Shadowlord of the Black Mountain" me je najviše od svih dotakao, duboko u srce :rockdevil: :rockdevil: Sjajan koncert bio, nakon ne znam ni ja koliko godina sam ponovo bio dobro oznojen i zadihan na kraju jednog koncerta. 

Kao suvenir, po završetku svirke sam za 500 din uzeo ovaj gym bag (hopefully approved by Alex Staropoli) :rockdevil:

 efqK22g.jpg

Da, baš sjajan koncert 😊. Ja sam što se tiče koncerta i svirki malo neiskusan,često nemam vremena da stignem na koncerte i svirke, ali u poslednje vreme se trudim da dođem na sve što mogu, pa sam odlučio da ne propustim Rhapsody. 😁 Meni je baš bilo lepo, svaka pesma mi je lepo legla, a najviše me pogodila..hmm sa novog albuma Master of peace, a od starijih EMERALD SWORD, legendarna stvar. Mislim  i da je najveća ludnica nastala na toj pesmi, btw, sjajno veče 😁🤘

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi moji, nisam bas mlad, svasta sam prosao u zivotu, naravno, i propustio dosta toga...

Malo toga moze da me odusevi, obori s nogu, pogotovo kad je svakodnevni stres na poslu i kod kuce ukljucen, nema se ni vremena za ovakve stvari kao ranije...Trci, radi, zaradi...

Ali.. "Eighth Mountain" slusam svaki dan. Dok me drzi, i sigurno sam ga preslusao stotinak puta.

A moram dodati jos i ovo...htedoh da kupim cd, iako to retko cinim, pa eto, nek bude to dokaz da treba ceniti rad ovih momaka. Ipak, kad sam otisao nakon "Legends goes on" do standa, ona devojcica mi rece "sold out". Istovremeno sam bio i razocaran i srecan, na neki nacin.

Onda sam uzeo majicu.😉

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 7 months later...
  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...