Jump to content

Wintersun


Grobodan

Recommended Posts

Najveci drama queen u istoriji metal muzike, svega mi. Time je bio prenatrpan, bez ikakvog smisla album, a utripovao je da je uvatio boga za muda, a u stvari mu Nuclearblast zavrce ta ista muda na pravni nacin, i drago mi je zbog toga. Bendovi izbace 5 albuma za vreme tog jednog njegovog i nikad mu nista nije dosta.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Celi cilj je 750 hiljada, ovo je kao prva runda finansiranja ... Ja i dalje ne mogu da verujem da fanovi debili rade ovo. Jebeno ce finansirati studio i jebenu saunu liku koji je rekao da ne moze da napravi album, ali je ipak napravio album sa onim sto ima sada. U fazonu, govno da isere, njegovi fanovi ce da pojedu, svega mi. Iskren da budem, ne podnosim ga vise, nekad sam ga cenio i kao muzicara i kao osobu nakon nekadasnjih dopisivanja sa foruma, sada ne mogu da ga smislim zbog ovakvih stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo sto Devin radi sve sam, i dostavlja rezultate, ne kuka, ne zali se, sprda se, uvek je sa fanovima odlican nakon svirki. Dok je ovaj primadona nevidjena, bira svirke gde ce da ide, sve mu smeta, ne moze nista da uradi sam, uvek mu treba vise, izmislja prohteve zahteve. Ali da, slazem se da danas svim vecim bendovima prolaze te crowdfunding kampanje iako im nisu ni potrebni, dok recimo bendovi kojiam stvarno znaci par hiljada za mix ili master, ne mogu da saberu nikako ... Jebiga.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...

Iako stvarno ima cudnu produkciju, gitare su crunchy ali tise u miksu ipak je vrlo dobar album, cak mislim da ce se posle vise slusanja jos povecati ocena.

Ovo je dosta mracniji album nego prosli, a i ima neke melanholije sa prvog Wintersuna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je skroz super album, mislim drugaciji je, mracniji, melanholican. Doduse prvi Wintersun mi je neprevazidjen.

Ovo je samo potpuno drugacije od Time I, kapiram da ce Time II da bude potpuni nastavak Time I.

Ali brate, Jari ga bas zasra sa svim ovim jurenjem oko svog studija, para za snimanje, itd. Kako covek u jebenoj Finskoj nema para da ulozi u svoj bend, i iza tebe stoji jebeni NB koji iako te muze mora da ti da pare za snimanje. On stvarno ima neke frke sam sa sobom a odlican je muzicar i kompozitor, sa ovim prenemaganjima i kasnjenjima samo moze da zakopa sebi karijeru jos vise.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...