Jump to content

Gordi


...

Recommended Posts

  • Replies 137
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa da, to možda jeste previše ‘’old school’’ za moj ‘’ženski’’ ukus, ali su utisci pozitivni. icon_rockdevil.gif Za sada mi je favorit ‘’Strašna riba iz daleka’’ .

То им је уз 'Краљицу смрти' дефинитвно музички најбоља песма коју су направили. Ту збора нема, али текстови су најгори икад.

Иначе, оно за Вокс сам ја случајно сазнао кад сам гледао ТВ, а касније сам тек почео да слушам Горде.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могу само да ставим списак песама који се налазе на плочи. Мислим да неће бити више бонус песама, али ће бити још два спота (не знам која) са оног Београдског фестивала, са којег су бонуси и на првом диску.

Елем, списак песама на албуму је:

Лова

Блефер

Вештице, ђаволи

Остани далеко

Краљица смрти

Убица у бекству

Друга страна света

Док си млад

Оне воле све што и ја

Само још један број

Share this post


Link to post
Share on other sites

Veceras sam na 202-jci slusao par pesama ovog benda i jako su mi sedopale, nisam mislio da se 80-ih tako nesto sviralo kod nas. Postovani GLODUR (citaj: GLODAR) Rogosic je predstavljao album Kraljica smrti u izdanju sopstvene firme...

e jebi ga propustih emisiju mislio sam da nece biti nita iteresantno ona kucka Olga smara nevidjeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Коначно два албума на диску. Морам да их набавим.

Не волим приче типа, ако си металац, мораш да имаш/слушаш тај и тај албум/састав.

Али ово стварно мора да се налази у колекцијама! ИСТОРИЈА И КУЛТ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Коначно два албума на диску. Морам да их набавим.

Не волим приче типа, ако си металац, мораш да имаш/слушаш тај и тај албум/састав.

Али ово стварно мора да се налази у колекцијама! ИСТОРИЈА И КУЛТ!

Slazem se,ovo je pocetak mnogih stvari u ovoj zemlji...ipak su oni tada bili i idoli gomili klinchuriji u to vreme icon_cool.gificon_mrgreen.gifmusik19.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Лепше је имати их у оригиналном формату, тј. на плочама, али вреди их узети ако ништа због бонус видеа. Како је оно занимљиво за видети!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изашла је већ. Но, у Мордору је распродата, а ја хтео и њу да узмем данас. wallbash.gif

 

Који ми кодек, до ђавола, треба да ваљано одгледам оне уживо снимке.

И како да пустим аудио песме с албума на компјутеру. Региструје ми само видео снимке.

 

Мрзим мултимедијалне дискове. Увек имам проблема с једним од медија.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Изашла је већ. Но, у Мордору је распродата, а ја хтео и њу да узмем данас. wallbash.gif

Ја пре неки дан био да се распитам за "Краљицу...", пошто дугујем једном Шваби 10 комада, а Козељник ми рече да још није урађен диск. Не знам одакле ти та информација. Ако је са флајера, не веруј. И нема шансе да буде распродат у тако кратком року!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...

Купи оригинал.

 

Узео сам пре пар недеља Паклени трио, стварно је одличан албум, прави пржећи хеви метал.

 

Дефинитивно први прави метал албум који је изашао у Југославији (1981).

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...